چگونه به راه اندازی یک پروژکتور

با سینما بسته برای آینده قابل پیش بینی شما ممکن است احساس برخی از سینمایی ملالت در گم کردن آخرین نسخه بر روی ص

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

با سینما بسته برای آینده قابل پیش بینی شما ممکن است احساس برخی از سینمایی ملالت در گم کردن آخرین نسخه بر روی صفحه نمایش نقره بنابراین وجود دارد هیچ زمانی بهتر به یاد بگیرند که چگونه به راه اندازی یک پروژکتور.

شما نیاز به یک تعداد از چیزهایی که به رفتن نیست – حداقل واقعی پروژکتور – و این مقاله را پوشش میدهد نوع مناسب از محیط زیست قرار دادن و آنچه شما نیاز به نگاه برای با تنظیمات.

با پروژکتور قیمتگذاری در برابر high-end تلویزیون آنها یک راه عالی از آوردن مانند سینما تجربه و بدون رها کردن هنگفتی و آنها با ارائه یک تصویر بزرگتر. بنابراین اجازه دهید آغاز می شود در راه اندازی است که پروژکتور.

مرتبط: ویدئو پروژکتور صفحه نمایش بزرگ سرگرمی


محل سکونت ،

اگر شما به دنبال یک پروژکتور برای استفاده در حال حاضر و پس از آن برای سینما در شب, شما لازم نیست به نگرانی خود را با این پروژکتور که هزینه بیش از 1000 پوند در بهترین ما خرید لیست. کسانی که پروژکتور ساخته شده با دائمی نصب و راه اندازی و اختصاصی خانه سینما اتاق در ذهن است.

یک سوالی که باید پاسخ این است که آیا پروژکتور واقع شده است در یک اتاق که روشن یا تاریک ؟ اگر آن را روشن و یک پروژکتور قادر به تولید 3000 لومن (روشنایی) یا بیشتر بهتر است. پروژکتور زیر 3000 لومن مناسب تر برای اتاق تیره تر و یا برای استفاده در شب.

Choosing the right location is key when you set up your projector اختصاصی خانه سینما تاسیسات نیاز به تاریکی-اتاق – و یا حداقل یک اتاق تیره رنگ رنگ – کاهش نور است که منعکس کردن دیوار. تیره محیط زیست نیز کمک می کند تا رنگ و کنتراست به موسیقی پاپ بهتر است.

نوع صفحه نمایش استفاده می کنید نیاز به در نظر گرفتن بیش از حد. یک بوم خالی و سفید به تصاویر پروژه در بهترین است – یک دیوار سفید به اندازه کافی خوب است برای گاه به گاه ، بهتر است برای جلوگیری از استفاده از یک ورق سفید اگر شما در حال فکر کردن است که راه.

برای خانه سینما معتادان آن را به ارزش سرمایه گذاری در یک صفحه نمایش (موتوری و یا ثابت) به خصوص اگر شما با استفاده از آن به طور منظم و باید یک فضای اختصاص داده شده برای آن است.

در سمت راست

How to set up a projector

هنگامی که شما راه اندازی یک پروژکتور قرار دادن کلید است. قرار دادن حالات عبارتند از اینکه آیا شما می خواهید برای قرار دادن پروژکتور در یک جدول طبقه اختصاصی قفسه/قفسه یا قلاب آن را به یک سقف یا محل آن را در عقب یک اتاق. هر کدام که شما انتخاب کردن برای مطمئن شوید که قرار است مرکزی برای صفحه نمایش شما با استفاده از. پروژکتور اغلب با پا قابل تنظیم اگر شما نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن آن را.

شاید مهم ترین نظر برای قرار دادن این است که آیا پروژکتور پرتاب بلند و کوتاه پرتاب. یک پرتاب پروژکتور می توان به دور از صفحه نمایش در حالی که یک پرتاب کوتاه پروژکتور نیاز به شنبه نزدیک به صفحه نمایش.

که منجر به پرتاب نسبت. نه همه پروژکتور جزئیات پرتاب نسبت اما بدانند آن را کمک می کند تا به محاسبه چقدر پشت پروژکتور نیاز به و چه گسترده این تصویر خواهد بود. معمولا بیشتر به عقب پروژکتور بزرگتر تصویر. که همیشه مشترک با کوچکتر پروژکتور مانند Epson EF100 تصویر بالا. نشسته در اطراف 2m دور از صفحه نمایش تولید یک تصویر 100 اینچ.

پرتاب نسبت معمولا به نظر می رسد مانند یک مجموعه ای از اعداد به دنبال یک روده بزرگ و سپس شماره دیگر. پرتاب نسبت 2.4: 1 نشان می دهد که برای هر متر (یا پا) صفحه نمایش عرض پروژکتور قرار می گیرد باید 2.4 m (یا پا) به دور است. پرتاب نسبت را می توان در, دستی, و اگر شما با داشتن مشکل بدانند آن برخی از تولید کنندگان را نسبت انداختن ماشین حساب در سایت خود.

داشته باشیم که پروژکتور نیاز به متصل به خود را از منابع مختلف به طوری که یا منابع آن نیاز به نزدیک و یا شما نیاز به بسیار طولانی کابل HDMI. خانه سینما قفسه کمک خواهد کرد که نگه داشتن تمام دستگاه های خود را هم خوشه اما آن را تا فضا.

تنظیم تنظیمات خود را

Epson EH-TW7400

هنگامی که شما مرتب کردن محیط و موقعیت پروژکتور آن زمان برای تنظیم تنظیمات.

اگر اندازه تصویر نیست کاملا درست پروژکتور ارائه هر شیفت لنز یا Keystone Correction برای اصلاح آن. اگر شما پروژکتور دارای لنز شیفت ما قطعا می خواهم برای انتخاب کردن این گزینه. این حرکت لنز بالا و پایین و یا سمت به سمت به مرکز تصویر. ما توصیه مقابل با استفاده از Keystone Correction مگر پروژکتور تنظیم زاویه آن دیجیتالی دستکاری تصویر را به تناسب صفحه نمایش اما در انجام این کار, آن می تواند تغییر شکل تصویر.

هنگامی که انجام می شود از آن زمان تا ببینید که آیا شما نیاز به استفاده از زوم برای پر کردن صفحه نمایش. تا بعدی این است که تمرکز را به تصویر نسبتا روشن و پایدار است. برخی از پروژکتور دارای فوکوس خودکار, اما اگر آنها نمی, شما می توانید به انجام آن از طریق کنترل بر روی پروژکتور یا از راه دور.

پروژکتور ویژگی های تعدادی از ایستگاه از پیش تنظیم است که می تواند آب پز کردن به, روشن, استاندارد, کاربر, سینما و ورزش. روشن و محیط های تاریک نیاز به تنظیمات مختلف, بنابراین اگر شما در حال مشاهده در یک اتاق با تعداد زیادی از نور محیط روشن و بهتر است.

JVC DLA-N7 installation mode helps you set up the projector

اگر شما راه اندازی یک پروژکتور در یک اتاق تاریک سینما حالت بهترین است. اگر شما با استفاده از پروژکتور برای تماشای طیف وسیعی از محتوای استاندارد و یا کاربر در حال احتمالا بهترین است. اگر این محتوای 3D شما در حال مشاهده سوئیچ در حالت 3D. برخی از پروژکتور دارای یک حالت بازی هر چند تاخیر می تواند متفاوت از نسبتا سریع را فقط خوب است.

وقتی که می آید به رنگ و تنظیمات آن را به طور کلی را به سلیقه خود تغییر دهید. ما نشان می دهد در حال حرکت لغزنده تمام راه را به بالا و سپس شماره گیری آنها را به نقطه که در آن شما احساس می کنید راحت ترین. شما می خواهید تصویر به تیز و رسا به اندازه کافی برای جزئیات به حفظ و رنگ به punchy و دقیق به اندازه کافی اما نه تا جایی که جزئیات بیش از حد می شود و یا رنگ های اشباع و غیر طبیعی است.

مطمئن شوید که شما انجام این تنظیمات در این نوع از محیط زیست شما در حال مشاهده (اتاق تاریک روشن اتاق ، همچنین ارزش انتخاب یک صحنه از یک فیلم شما با آن آشنا هستید و حد عالی رساندن در تنظیمات با آن است.

خودتان را متصل

اگر شما در حال حاضر نمی, شما نیاز به دریافت منابع خود را متصل می شود. هنگامی که شما راه اندازی پروژکتور خود شما پیدا کنید که بسیاری از حداکثر دو اتصالات HDMI و یک دانش سطحی از PC VGA و USB اتصالات. این اتصالات را می توان در اطراف پشت واحد و یا احتمالا در یک منطقه در سمت.

بدیهی است که خود را متصل HD یا 4K منابع به ورودی HDMI. پروژکتور باید کار خوب با جریان ویدئو چوب به طوری که یک گزینه است اگر شما می خواهید خود را به پروژکتور 'هوشمند' و برخی مانند ViewSonic X10-4K, باید فضا را برای یک شبکه Wi-Fi dongle. وجود دارد برخی از الکسا-قادر به پروژکتور در مورد اما صدای تعامل نسبتا محدود است.

ViewSonic X10-4K

نه همه پروژکتور ساخته شده است در بلندگو سیستم و حتی زمانی که آنها بیمار مناسب به صدای ناهنجار و خشن از موسیقی متن فیلم. آن را به ارزش سرمایه گذاری در یک مناسب و معقول سیستم صوتی اگر شما به دنبال ایجاد یک پروژکتور مبتنی بر سیستم سینمای خانگی.

یک آمپلی فایر AV ضروری است به صورت اختصاصی تنظیم است. با AV آمپر, شما می توانید اتصال منابع بیشتر به عنوان به خوبی به عنوان قلاب تا یک صدای فراگیر بلندگو سیستم 5.1, 7.1 یا همهجانبه Dolby Atmos و DTS:X soundtracks. بیشتر به طور منظم سیستم سینمای خانگی/soundbar می تواند متصل شود اما شما می خواهم نیاز به اجرای یک کابل بلند به آن است.

و با که شما باید حداقل در راه است که صفحه نمایش بزرگ تجربه در خانه خود را.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن