دامپزشکان با TBI مسائل مربوط به سلامت روان می نوشند بیشتر از همسالان مطالعه می یابد

آمریکا و جانبازان شهرت برای نوشیدن به شدت اما همانطور که با هر گونه کلیشه ها خصوصیات پیچیده تر از آن, تحقیقات

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

آمریکا و جانبازان شهرت برای نوشیدن به شدت اما همانطور که با هر گونه کلیشه ها خصوصیات پیچیده تر از آن, تحقیقات جدید نشان داده است.

در حالی که مطالعات نشان داده است که فعال-سربازان وظیفه نوشیدن روز بیشتر از یک سال از کارگران در هر صنعت دیگر و حدود 14 درصد از تمام جانبازان در حال سوء استفاده از الکل یک مطالعه جدید از لرنر مرکز برای ارتقاء سلامت در دانشگاه سیراکوس پیدا کرده است یک زیر مجموعه از جانبازان نوشیدن بیش از دیگران به صورت روزانه: کسانی که تا به حال ضربه مغزی شده است و یا مبتلا به یک اختلال روانی.

جزئیات بعدی: جعلی با مهر و موم پنجه نرم می کند گناه به Stolen Valor, سرقت از VA

با توجه به تحقیقات و جانبازان در نظر گرفته شود "آسیب خود را در خدمت" -- تعریف شده در این مطالعه به عنوان یا داشتن یک TBI یا سلامت روان -- در حدود دو برابر به احتمال زیاد به زمان روزانه مصرف کنندگان بیش از همسالان خود که فرار آسیب و همچنین غیر جانبازان.

محققان گفت: آنها می خواستند برای تمرین کردن در veteran جمعیت برای دیدن اگر تفاوت در نوشیدن رفتارهای وجود داشته است.

آنها قبلا کشف شده بود که جانبازان مبتلا به TBI یا سلامت روحی و روانی شرایط را تجربه کرده اختلالات خواب در نرخ بالاتر از دیگر جانبازان و می خواستم ببینم اگر الگوهای یکسان برای نوشیدن به گفته اندرو در لندن, یک استاد جامعه شناسی در سیراکیوز را ماکسول مدرسه شهروندی و امور عمومی.

"ما آن را بسیار نزدیک تراز وسط قرار دارد به الگوی است که منجر به نتیجه گیری کرد که این ممکن است یک شکل از خود دارو روزانه نوشیدن جنبه ای از این" لندن گفت.

با استفاده از داده های نظر سنجی از هشت متحده در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری عوامل خطر رفتاری نظام مراقبت محققان به دنبال تعیین کنید که چگونه اغلب جانبازان مصرف الکل و اگر الگوهای پدید آمده است.

جانبازان با مسائل بهداشت روانی یا آسیب های مغزی به خصوص در معرض خطر است چرا که اگر آنها درمانی خود را با الکل آنها ممکن است به دنبال بهداشت درمان و متناسب با نیازهای خود در لندن گفت.

این تحقیقات نشان داده که جانبازان که تا به حال هرگز دیده می شود مبارزه و جانبازان که دچار TBI یا مسائل مربوط به سلامت روان شد کمتر احتمال دارد به نوشیدن روزانه از افرادی که هرگز در ارتش.

"بسیاری از بحث در مورد الکل و جانبازان و یا خدمات نظامی, مذاکرات در مورد جانبازان به عنوان بزرگ همگن ، آنچه ما دریافتیم این بود که یک بیانیه مانند 'جانبازان هستند احتمال بیشتری برای نوشیدن از غیر جانبازان خواهد بود یک overgeneralization و mischaracterization با توجه به نتايج حاصل از" لندن گفت.

"برخی از جانبازان نوشیدن کمتر و برخی از جانبازان نوشیدن بیشتر," او گفت:.

محققان اشاره کردند که بیشتر مطالعه مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا نوشیدن روزانه توسط این گروه از جانبازان است که در واقع یک شکل از خود دارو اگر آن را مربوط به خدمت سربازی و یا به سادگی انتخاب شیوه زندگی است.

اما لندن افزود: بر اساس تحقیقات خود را ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید در نظر پرسیدن در مورد مصرف الکل و نوشیدن روزانه به عنوان یک دال از یک بیماری زمینه ای.

"جانبازان ممکن است از انواع دیگر خدمات مراقبت های بهداشتی است که ممکن است بیشتر موثر تر از مصرف الکل. ممکن است نیازهای برآورده نشده است که می تواند ملاقات" لندن گفت.

غیر انتفاعی فکر می کنم تانک برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. منتشر شد گزارش روز شنبه گفت: پس از 9/11 جانبازان که سوء استفاده از الکل و مواد مخدر یا مواد دیگر با چالش مواجه گرفتن درمان مناسب برای همزمان بهداشت روانی شرایط.

بر اساس این گزارش برنامه های که در حال حاضر می تواند یک مانع به جانبازان دریافت با کیفیت سلامت روانی یا سوء مصرف مواد درمان شامل کسانی است که متناسب با جانبازان نیازهای منحصر به فرد آدرس تنها یک شرط در یک زمان و یا نیاز به پرهیز از الکل و ماری جوانا و یا داروهای ضد درد قبل از پذیرش.

مطالعه انجام شده با Wounded Warrior Project, تحلیلگران اشاره کرد که 11 درصد به 24 درصد در سال های اخیر جانبازان مبارزه با سوء مصرف مواد در حالی که 13 درصد مبارزه با افسردگی و 11 درصد به 20 درصد گزارش داشتن اختلال استرس پس از سانحه.

"اختلالات روانی و سوء مصرف مواد اختلالات وجود ندارد به طور جداگانه -- شما می بینید بسیاری از با هم تداخل دارند. برآورد موافقت بین PTSD و اختلال مصرف مواد طیف وسیعی از 34 درصد به 88 درصد است. جانبازان با استفاده از ماده تشخیص سه تا چهار برابر بیشتر احتمال دارد به همچنین دریافت تشخيص PTSD و یا افسردگی گفت:" اریک پدرسن یک برامدگی لبه طبقات سنگ کمکی محقق و استاد روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشکده کک پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

این مطالعه نشان داد که در حالی که اکثر جانبازان زنده accessibly در نزدیکی مراکز است که می تواند به ارائه درمان -- در 16 دقیقه خصوصی ارائه دهنده و یا 60 دقیقه از جانبازان معاونت درمان برنامه-جانبازان با هم تداخل دارند شرایط بهداشتی اغلب دنبال نمی مراقبت.

"این ممکن است زیرا هر دو مسائل پرداخته است به صورت همزمان و یا با شواهد مبتنی بر روش" برامدگی لبه طبقات سنگ گزارش اشاره کرد.

محققان توصیه می شود که بیشتر جانبازان نمایش چندگانه سلامت رفتاری اختلالات و درمان برنامه های ارائه جانباز-محور ارائه شده و همچنین به عنوان درمان است که هدف سوء مصرف مواد و سلامت روان در همان زمان.

"مناسب و موثر درمان جانبازان می تواند به طور قابل توجهی بهبود علائم کاهش مصرف مواد و رفتارهای رسیدن به یک حس کلی از رفاه و بهبود عملکرد در مناطق مختلف از زندگی خود را" پدرسن گفت.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مربوط به: کاخ سفید رونمایی نقشه راه با هدف پایان دادن به جانبازان بحران خودکشی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن