Ex-Green Beret رهبری تلاش ناموفق برای بیرون راندن ونزوئلا مادورو

میامی (AP) — طرح ساده بود اما خطر ناک. برخی از 300 به شدت مسلح داوطلبان خواهد دزدکی حرکت کردن به ونزوئلا از ن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399

میامی (AP) — طرح ساده بود اما خطر ناک. برخی از 300 به شدت مسلح داوطلبان خواهد دزدکی حرکت کردن به ونزوئلا از نوک شمالی آمریکای جنوبی است. در طول راه آنها حمله به پایگاه های نظامی در این کشور سوسیالیستی و مشتعل محبوب شورش است که در پایان دولت ونزوئلا بازداشت.

آنچه می تواند به اشتباه ؟ همانطور که معلوم است همه چیز خیلی.

این تجمع حمایت از طرح است که در حال حاضر زندانی در آمریکا در مبارزه با مواد مخدر اتهامات عنوان شده علیه. مقامات در آمریکا و کلمبیا در حال پرسیدن سوال در مورد نقش خود عضلانی آمریکایی و مشاور سابق سبز کلاه بره. و ده ها تن از رزمندگان از جان گذشته که رفتند به راز اردوگاه های آموزشی در کلمبیا گفته است: "از چپ به دفع کردن برای خود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تلاش ناموفق برای شروع یک قیام سقوط تحت جمعی وزن نحیف برنامه ریزی اختلافات میان سیاستمداران مخالف و ضعیف آموزش دیده نیروی بود که شانس کمی از ضرب و شتم نظامی ونزوئلا.

"شما در حال رفتن را از مادورو با 300 گرسنه ندیده مردان گفت:" افرایم Mattos سابق نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم است که آموزش برخی از خواهد بود-رزمندگان در کمک های اولیه.

این عجیب و غریب, untold story of a call to arms که قبل از سقوط آن راه اندازی شده است کشیده شده از مصاحبه با بیش از 30 مادورو مخالفان و مشتاق مبارزان آزادی بودند که به طور مستقیم درگیر در یا آشنا با برنامه ریزی خود را. بیشتر صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود از ترس اقدامات تلافی جویانه.

زمانی که نکات توطئه ظاهر ماه گذشته مادورو-کنترل رسانه های دولتی به تصویر کشیده و آن را به عنوان یک تهاجم ginned توسط CIA مانند کوبا خلیج خوک ها با شکست مفتضحانه از سال 1961. یک آسوشیتد پرس تحقیقات هیچ شواهدی از ایالات متحده دخالت دولت در طرح. این مصاحبه نشان داد که رهبران ونزوئلا آمریکا-حمایت مخالفان می دانستند از covert نیروی, حتی اگر آنها را رد کرد و چشم انداز آن.

برنامه ریزی برای تاخت و تاز آغاز شد و پس از یک مارس 30 2019 سربازخانه شورش توسط یک کادر از سربازان که سوگند وفاداری خود به مادورو را می توان جایگزین خوان Guaidó مخالف به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده و برخی از 60 کشور دیگر به عنوان ونزوئلا حق رهبر است. بر خلاف ایالات متحده انتظارات در آن زمان کلید مادورو دستیاران هرگز پیوست و با مخالفان و دولت به سرعت نقض شد.

چند هفته بعد برخی از سربازان و سیاستمداران درگیر در شکست شورش عقب نشینی به JW ماریوت در بوگوتا, کلمبیا. هتل یک مرکز فتنه در میان تبعیدیان ونزوئلا. برای این مناسبت کنفرانس اتاق شد متعلق به یکی از شرکت کنندگان به عنوان "جنگ ستارگان اجلاس ضد مادورو goofballs ها" نظامی فراری متهم به قاچاق مواد مخدر مشکوک سرمایه داران و سابق ونزوئلا از مقامات به دنبال رستگاری است.

در میان کسانی که ماهیگیری در لابی بود اردن Goudreau, یک شهروند آمریکایی و سه برنز گیرنده ستاره برای شجاعت در عراق و افغانستان که در آن او به عنوان یک پزشک در ارتش آمریکا نیروهای ویژه با توجه به پنج نفر که از ملاقات با سربازان سابق.

کسانی که او در تعامل با ایالات متحده و کلمبیا توصیف او در مصاحبه به تناوب به عنوان یک آزادیخواه وطن پرست مزدور و استعداد جنگجو زخمی توسط نبرد و در راه بیش از سر خود را.

دو سابق نیروهای ویژه همکاران گفت: Goudreau بود که همیشه در بالای کلاس های خود: همراه رهبر با فوق العاده عقل برای دست زدن به منابع یک شات شگفت انگیز و اختصاص داده شده جنگنده مخلوط هنرهای رزمی که هنوز برش مو خود را بالا و تنگ است.

در پایان در غیر این صورت برجسته نظامی حرفه ای در کانادا متولد شده Goudreau مورد بررسی قرار گرفت و در سال 2013 به اتهام defrauding ارتش $62,000 در مسکن حق الزحمه. Goudreau گفت: بررسی بسته شد بدون هیچ هزینه.

پس از بازنشستگی در سال 2016 او به عنوان یک پیمانکار امنیتی خصوصی در پورتوریکو زیر طوفان ماریا. در سال 2018 را مي توان با Silvercorp ایالات متحده آمریکا یک شرکت امنیتی خصوصی در نزدیکی خانه اش در فلوریدا Space Coast برای قراردادن counter-terror عوامل در مدارس صورت مبدل به عنوان معلمان است. وب سایت شرکت, ویژگی های عکس ها و ویدئوها از Goudreau شلیک مسلسل در نبرد, در حال اجرا, shirtless تا یک هرم پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی و ورزشی و نظامی کوله پشتی با نورد کردن پرچم آمریکا.

Silvercorp وب سایت سیاهی عملیات در بیش از 50 کشور با یک تیم مشاوره از سابق و دیپلمات های با تجربه استراتژیست های نظامی و سران شرکت های چند ملیتی-هیچ یک از آنها نام برد. آن را ادعا می کند که "رهبری امنیت بین المللی تیم" برای رئیس جمهور ایالات متحده است.

Goudreau, 43, کاهش یافته است به مصاحبه. در یک بیانیه کتبی گفت که "Silvercorp نمی تواند هویت خود را شبکه ای از منابع و دارایی و مشاور با توجه به ماهیت کار ما" و به طور کلی "هرگز تایید و نه انکار هر گونه فعالیت در هر عملیاتی قلمرو. هیچ استنتاج باید کشیده شود از این پاسخ است."

کنترل هرج و مرج

Goudreau تمرکز در ونزوئلا آغاز شده در فوریه 2019 زمانی که او کار می کرد امنیت در یک کنسرت در حمایت از Guaidó سازمان یافته توسط ریچارد برانسون میلیاردر در ونزوئلا-کلمبیا مرز.

"کنترل هرج و مرج در مرز ونزوئلا که در آن یک دیکتاتور به نظر می رسد با دلهره," او نوشت: در یک عکس از خودش را در صحنه کنسرت ارسال شده به خود را Instagram account.

"او همیشه تعقیب طلایی BB" گفت: درو سفید سابق شریک کسب و کار در Silvercorp با استفاده از زبان عامیانه نظامی برای یکی-در-یک-میلیون شات. سفید گفت که او شکست خود را با نیروهای ویژه سابق رفیق پاییز گذشته زمانی که Goudreau خواسته برای کمک به جمع آوری پول به صندوق رژیم خود را تغییر ابتکار.

"به عنوان حمایت به عنوان شما می خواهم به عنوان یک دوست سر خود نیست در دنیای واقعیت گفت:". "هیچ چیز او گفت: به انتظارنشسته بودند."

با توجه به سفید Goudreau آمد از این کنسرت به دنبال سرمایه گذاری در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علاقه رو به رشد در سرنگونی مادورو.

او تا به حال معرفی شده به کیت شیلر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین محافظ از طریق کسی که مشغول به کار در خصوصی امنیتی است. شیلر با حضور در مارس 2019 رویداد در دانشگاه باشگاه در واشنگتن برای اهدا کنندگان بالقوه با فعال Lester تولدو سپس Guaidó را هماهنگ کننده برای تحویل کمک های بشردوستانه.

ممکن است آخرین Goudreau همراه شیلر به یک جلسه در میامی با نمایندگان Guaidó. وجود دارد یک بحث پر جنب و جوش با شیلر در مورد نیاز به گوشت گاو تا امنیت برای Guaidó و رو به رشد تیم از مشاوران در داخل ونزوئلا و سراسر جهان, با توجه به یک فرد آشنا با این نشست است. شیلر فکر Goudreau بود ساده و بی تکلف و در بیش از سر خود را. او قطع تمام تماس های زیر در این جلسه گفت: یک فرد نزدیک به سابق کاخ سفید رسمی.

در بوگوتا آن تولدو که معرفی Goudreau به یک شورشی سابق ونزوئلا افسر نظامی آمریکا خواهد آمد به اعتماد دیگران بالاتر — Cliver الکالا, تجمع حمایت از ونزوئلا نظامی فراریان.

الکالا یک بازنشسته عمده و کلی در ونزوئلا ارتش به نظر می رسید یک قهرمان بعید است برای بازگرداندن دموکراسی به میهن خود. در سال 2011 او تحریم شده توسط آمریکا به اتهام تامین چریک های فارک در کلمبیا با surface-to-air missiles در ازای کوکائین است. و در ماه گذشته الکالا بود تحت تعقیب توسط دادستان ایالات متحده در کنار مادورو به عنوان یکی از معماران از یک narcoterrorist توطئه است که به گفته فرستاده 250 تن کوکائین در هر سال به آمریکا

الکالا است که در حال حاضر در زندان فدرال در نیویورک در انتظار محاکمه است. اما قبل از تسلیم خود در کلمبیا که در آن او زندگی کرده بود پس از 2018, او تا به حال ظهور به عنوان یک حریف پرقدرت از Maduro, خجالتی نیست در مورد اصرار نیروی نظامی.

بیش از دو روز از جلسات با Goudreau و تولدو در JW ماریوت الکالا توضیح داد که چگونه او تا به حال انتخاب شده 300 رزمندگان از میان جمعیت کثیری از رده پایین سربازان که رها مادورو و فرار به کشور کلمبیا در اوایل روز از Guaidó این قیام گفت: سه نفر چه کسانی در این جلسه و اصرار بر گمنامی به بحث حساس مکالمات.

الکالا گفت: چندین نفر در حال حاضر زندگی در اردوگاه به او نگهداری در داخل و اطراف صحرا مانند لا گواجیرا شبه جزیره است که سهام کلمبیا با ونزوئلا سه گفت. در میان رزمندگان در اردوگاه بود تبعید ملی نگهبان متهم به شرکت در یک سال 2018 حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ونزوئلا.

Goudreau گفت الکالا شرکت خود را می تواند آماده سازی برای نبرد با توجه به سه منبع. دو طرف مورد بحث و بررسی سلاح و تجهیزات برای داوطلب ارتش با Goudreau برآورد بودجه حدود 1.5 میلیون دلار برای سریع اعتصاب عملیات.

Goudreau گفت: شرکت کنندگان در این نشست که او تا به حال در سطح بالا اطلاعات تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که می تواند کمک به این تلاش اگر چه او ارائه چند جزئیات این سه نفر گفت. در طول زمان بسیاری از افراد درگیر در این طرح برای سرنگونی مادورو را به شک خود کلمه.

از ابتدا بی پروا طرح تقسیم مخالفت ائتلاف در حال حاضر به شدت تقسیم غرور و استراتژی. وجود دارد نگرانی هایی است که الکالا با گذشته تیره و روابط به رژیم از طریق یک برادر بود که مادورو را سفیر ایران نمی توان اعتماد کرد. دیگران نگران رفتن پشت سر خود کلمبیا متحدان و دولت ایالات متحده.

اما Goudreau نمی اشتراک گذاشتن نگرانی در مورد الکالا با توجه به دو نفر نزدیک به سابق آمریکا سرباز. در طول زمان او را به می آیند برای به اشتراک گذاشتن الکالا را بی اعتمادی از مخالفان که صحبت از بازگرداندن دموکراسی بود را تكذيب و از آنچه او را دیدم به عنوان چرکین فساد و بسته-درب مقابله با رژیم گفتند.

از همه مهمتر به Goudreau, الکالا حفظ نفوذ در نیروهای مسلح که مادورو مخالفان عمدتا غیر نظامی نخبگان فاقد. او همچنین می دانست که زمین با خدمت به عنوان فرمانده مرزی است.

"ما نیاز به کسی که می دانستند این هیولا از داخل" به یاد می آورد یک تبعید افسر سابق که در پیوست طرح.

Guaidó را نمایندگان از جمله تولدو به پایان رسید تماس با Goudreau پس از بوگوتا جلسه زیرا آنها بر این باور بود که یک ماموریت انتحاری با توجه به سه افراد نزدیک به رهبر مخالفان است.

مصمم Goudreau بازگشت به کلمبیا با چهار همکاران همه آنها ایالات متحده جانبازان و شروع به کار به طور مستقیم با الکالا.

الکالا و Goudreau نشان داد کمی در مورد نظامی خود قصد دارد زمانی که آنها در سفر بودند. برخی از خواهد بود-رزمندگان گفته شد و توسط دو مرد که rag-tag ارتش خواهد از مرز عبور در به شدت مسلح کاروان و رفت و برگشت به کاراکاس در عرض 96 ساعت با توجه به متعدد سربازان در اردوگاه. Goudreau گفت: داوطلبانی که پس از به چالش کشیده در نبرد — مادورو مواد غذایی-محروم تضعیف روحیه نظامی خواهد سقوط مانند دومینو چند تن از سربازان گفت.

هیچ شانسی برای موفقیت

بسیاری را دیدم طرح به عنوان بی پروا وجود دارد و به نظر می رسد شده اند و هیچ تلاش جدی به دنبال نظامی ایالات متحده پشتیبانی می کند.

"وجود دارد هیچ شانس آنها برای موفقیت بدون مستقیم آمریکا مداخله نظامی" گفت: Mattos سابق نیروی دریایی مهر و موم که صرف دو هفته در سپتامبر آموزش داوطلبان در پایه تاکتیکی پزشکی به نمایندگی از خود را غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار در مناطق جنگی.

Mattos بازدید از اردوگاه پس از شنیدن در مورد آنها از یک دوست و کار در کلمبیا. او گفت که او هرگز ملاقات Goudreau.

Mattos گفت که او توسط بی ثمر شرایط. وجود آب در حال اجرا و مردان در خواب بودند در طبقه وعده های غذایی پرش و آموزش اره کردن broomsticks در محل تفنگ. پنج چوپان بلژیکی روت به خر خر کردن مواد منفجره به عنوان ضعیف تغذیه خود را به عنوان گرداننده و تا به حال به دور داده می شود.

Mattos گفت: او با احتیاط به این مردها یاد می آورد که چگونه Goudreau تا به حال افتخار به آنها را از داشتن محافظت مغلوب ساختن پیشی جستن و به آنها گفت که او آماده حمل و نقل سلاح و تنظیم هوایی برای حمایت از یک حمله احتمالی از مادورو را ترکیب.

داوطلبان همچنین با Mattos سه صفحه سند لیست لوازم مورد نیاز برای سه هفته عملیات که به او ارائه شده به AP. موارد شامل 320 M4 تفنگ ضد تانک پرتاب موشک, زودیاک, قایق, 1 میلیون دلار پول نقد و دولت از-هنر night vision goggles. سند ابرداده نشان می دهد آن ایجاد شد Goudreau در ژوئن 16.

"متاسفانه در بسیاری از کابوی ها در این کسب و کار است که سعی در فروختن نظامی خود اعتبار به روز پرداخت" گفت: Mattos.

AP هیچ نشانه ای مقامات ایالات متحده حمایت Goudreau اقدامات نه که تهمت مجاز است عملیات مخفی علیه مادورو چیزی است که نیاز به کنگره اطلاع رسانی.

اما کلمبیا مقامات آگاه بودند از حرکات خود را به عنوان برجسته سیاستمداران مخالف در ونزوئلا و تبعیدیان در بوگوتا برخی از آنها مشترک یافته های خود را با مقامات ایالات متحده با توجه به دو نفر آشنا با مباحث.

درست به شهرت خود به عنوان یک خود جذب loose cannon الکالا آشکارا به تبلیغ برنامه های خود را برای یک حمله در ماه ژوئن در دیدار با کلمبیا اطلاعات ملی اداره و درخواست کرد برای حمایت خود گفت: سابق کلمبیا رسمی آشنا با گفتگو. الکالا نیز افتخار در مورد رابطه اش با Goudreau, توصیف او را به عنوان یک سابق CIA agent.

وقتی کلمبیایی, بررسی خود را با سازمان سیا همتایان در بوگوتا به آنها گفته شد که سابق Green Beret هرگز یک عامل. الکالا بود و پس از آن گفت با میزبان برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد یک تهاجم و یا در صورت اخراج سابق کلمبیا رسمی گفت.

این معلوم نیست که در آن الکالا و Goudreau رو حمایت کردند و هر چه پول جمع آوری شده برای این طرح به نظر می رسد شده اند ناچیز است. یک نفر که گفته پشتیبانی وعده داده شده بود Roen کرافت غیر عادی از نوادگان پنیر-ساخت خانواده که همراه با سابق مغلوب ساختن پیشی جستن محافظ شیلر — در میان کسانی که در جلسه با مخالفت نمایندگان در میامی و واشنگتن است.

در برخی از نقطه کرافت شروع به جمع آوری پول در میان دایره خود را از همکار اعتماد-صندوق دوستان برای آنچه که او به عنوان "خصوصی کودتا" به انجام Silvercorp با توجه به دو تجار و بازرگانان او خواسته برای پول است.

کرافت گفته اغوا آینده نگر اهدا کنندگان با وعده دسترسی ترجیحی به مذاکره می پردازد در بخش معدن و انرژی بخش با نهایی Guaidó دولت گفت: یکی از بازرگانان. او ارائه AP دو صفحه unsigned پیش نویس تفاهم نامه برای شش رقم تعهد او گفت: فرستاده شده توسط کرافت در ماه اکتبر که در آن او نشان دهنده خود را به عنوان "پیمانکار" از ونزوئلا است.

اما آن را هرگز روشن اگر کرافت واقعا تا به حال داخل مسیر با ونزوئلا.

در یک مصاحبه تلفنی با AP کرافت اذعان جلسه با Goudreau سه برابر سال گذشته است. اما او گفت که این دو هرگز هر کسب و کار با هم و تنها در مورد تحویل کمک های بشردوستانه برای ونزوئلا است. او گفت: Goudreau قطع تمام ارتباطات خود را با او در Oct. 14 هنگامی که آن را به نظر می رسید او قصد یک اقدام نظامی است.

"من هرگز به او هر گونه پول گفت:" کرافت.

ما همه چیز را می دانست

در کلمبیا بیشتر استخدام شد و پس از رسیدن به اردوگاه — حتی اگر پول وعده داده شده نیست. Goudreau سعی کردم به نوعی نظم است. لباس ارائه شد روزانه روال ورزش تشدید و Silvercorp آموزش داده می شود سربازان در نزدیک سه ماهه مبارزه با.

Goudreau است "بیشتر از ونزوئلا وطن پرست تر از بسیاری از ونزوئلا گفت: Hernán Alemán, یک نماینده مجلس از غرب زولیا دولت و یکی از معدود سیاستمداران به آشکارا در آغوش مخفی میشن.

Alemán در مصاحبه ای گفت که نه آمریکا و نه دولت کلمبیا بودند درگیر در توطئه برای سرنگونی مادورو. او ادعا می کند او سعی کرد به صحبت می کنند و چندین بار به Guaidó در مورد این طرح اما به گفته رهبر مخالفان علاقه کمی نشان داد.

"بسیاری از مردم می دانستند در مورد آن, اما آنها را پشتیبانی نمی کند و ما," او گفت:. "آنها بیش از حد می ترسم."

این طرح به سرعت فروپاشید در اوایل ماه مارس زمانی که یکی از داوطلب مبارزان دستگیر شد و پس از رخنه در سراسر مرز به ونزوئلا از کلمبیا.

مدت کوتاهی پس از, پلیس کلمبیا متوقف شد یک کامیون حمل و نقل کش با نام تجاری جدید سلاح های تاکتیکی و تجهیزات به ارزش حدود $150,000 از جمله spotting, night vision goggles, two-way radios و 26 آمریکایی ساخته تفنگ با شماره سریال مالیده. پانزده قهوه ای رنگ کلاه تولید شد توسط High-End دفاع از راه حل های مستقر در میامی-تجهیزات نظامی فروشنده متعلق به ونزوئلا مهاجرت خانواده است.

بالا پایان دفاع راه حل توسط همان شرکت است که Goudreau بازدید در ماه های نوامبر و دسامبر به گفته منبع سلاح های, با توجه به دو سابق ونزوئلا سربازان که ادعا می کنند به کمک آمریکا انتخاب دنده اما بعد از آن تا به حال یک سقوط تلخ با Goudreau در میان اتهامات که آنها مول برای Maduro.

شرکت مالک علامت فون Reitzenstein پاسخ نمی دهند به تکرار ایمیل و تلفن درخواست به دنبال نظر.

الکالا ادعا مالکیت سلاح در مدت کوتاهی قبل از تسلیم شدن به چهره آمریکا اتهام مواد مخدر گفت: آنها متعلق به "مردم ونزوئلا." او همچنین به شدت انتقاد کرد در برابر Guaidó متهم او را از خیانت یک قرارداد امضا شده بین خود آمریکایی "مشاوران" و J. J. رندن یک استراتژیست سیاسی در میامی منصوب Guaidó به کمک نیروی مادورو از قدرت است.

"ما تا به حال همه چیز آماده" اظهار تاسف الکالا در یک ویدئو منتشر شده در رسانه های اجتماعی. "اما در شرایطی که دامنگیر ما در طول این مبارزه علیه رژیم تولید نشت از قلب خیلی از مخالفان این بخش است که می خواهد به همزیستی با مادورو."

از طریق یک سخنگوی Guaidó ایستاده نظرات به کلمبیا رسانه ای است که او هرگز امضا هر قرارداد از این نوع توصیف الکالا که او گفت که او نمی داند. بودا گفت: کار خود را برای Guaidó محرمانه است و او مورد نیاز خواهد بود به انکار هر گونه قرارداد که آیا یا نه آن وجود دارد.

در ضمن الکالا ارائه کرده است هیچ شواهد و ادعا قرارداد هنوز به ظهور هر چند AP بارها و بارها خواسته Goudreau برای کپی کنید.

پس از الکالا را بازداشت خواهد بود-قیام به نظر می رسد باید منحل شد. به عنوان coronavirus گسترش چند تا از باقی مانده رزمندگان مجبور به فرار از اردوگاه و چتری در سراسر کلمبیا اتصال با عزیزان و بدانند گام های بعدی خود را. بسیاری از آنها شکست مواجه تحقیقات توسط پلیس کلمبیا و نا امید با Goudreau آنها سرزنش برای رهبری آنها را گمراه ساخت.

در ضمن سوسیالیستی رهبری در کاراکاس نمی تواند کمک کند اما خیره نگاه کردن.

Diosdado Cabello های شماره 2 قدرتمند ترین فرد در کشور و آیت grise از ونزوئلا گسترده شبکه های اطلاعاتی اصرار داشت که دولت نفوذ کرده بود طرح برای سال.

"ما می دانستیم که همه چیز را میایستیم." "برخی جلسات ما تا به حال به پرداخت هزینه برای. این که چگونه از نفوذ آنها بودند."

این مقاله در نوشته شده بود توسط جاشوا گودمن از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن