بهترین شیشه افتتاحیه برای آشپزخانه

هرگز آهسته آماده سازی یک وعده غذایی را با تلاش برای باز کردن یک شیشه مهر و موم شده بسته: یک طرح پشتیبان با سر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

هرگز آهسته آماده سازی یک وعده غذایی را با تلاش برای باز کردن یک شیشه مهر و موم شده بسته: یک طرح پشتیبان با سرمایه گذاری در کیفیت شیشه بازکن.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Jar Opener Options

عکس: istockphoto.com

این ابزار ممکن است به نظر می رسد مانند یک جزء اصلی در آشپزخانه, تا زمانی که شما در سراسر یک شیشه که حاضر به باز کردن. نا امیدی و درد دست و نگه داشتن تا روند پخت و پز هستند فقط تعداد کمی از مسائل است که شما می توانید با موثر شیشه بازکن. شیشه افتتاحیه به خصوص مفید برای آشپز با ضعف در مچ دست و دست محدود تحرک.

گزینه های برای شیشه افتتاحیه متفاوت از ساده لوازم جانبی را برای دستگاه های پیچیده: برخی از ارائه بهتر گرفتن به عنوان شما را به یک چرخش نیروی دیگران ایجاد ثبات درب با تیز دندان های فلزی و یا اهرم بلند ارائه زور برای باز کردن شیشه. پیچیده ترین شیشه افتتاحیه گرفتن هر دو شیشه و درب چرخاندن درب بدون نیاز به شما را به اعمال تلاش. این باتری-اداره می شود و همه شما باید انجام دهید این است که یک دکمه را فشار دهید.

در هنگام انتخاب بهترین شیشه بازکن برای آشپزخانه شما, شما می خواهید به در نظر گرفتن اندازه شیشه و انواع درب آن را می تواند اداره کند که آیا شما می خواهید یک باتری عمل یا کتابچه راهنمای نسخه و چه راحت به استفاده از آن است. ما scoured بازار به ارائه این بالا انجام توصیه.

ما تراکم بالا

شیشه افتتاحیه دستی صرفه جویی در زمان لوازم—انتخاب مدل است که به بهترین وجه مناسب نیازهای پخت و پز خود را.

The Best Jar Opener Option: Hamilton Beach Open Ease Automatic Jar Opener

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: همیلتون ساحل باز سهولت اتوماتیک شیشه بازکن

عامل همیلتون ساحل سهولت اتوماتیک شیشه بازکن تنها نیاز به فشار دادن یک دکمه دو بار. دستگاه تدابیر در اطراف درب و شل آن را با پیچ و تاب. به انتشار درب شما فقط دکمه را دوباره فشار دهید. همیلتون ساحل طراحی شده است و توسط دو باتری AA—بر خلاف بسیاری از ابزار الکترونیکی در آن دسته باتری آمده گنجانده شده است. با تشکر از طراحی جمع و جور آن طول می کشد تا فضای کمی را در آشپزخانه خود کابینت. می توان آن را در درب اعم از 1 به 4 اینچ در قطر و در هر دو کوتاه و بلند شیشه. این همیلتون ساحل شیشه بازکن مناسب برای مشغول آشپز و بسیار مفید برای سالمندان با دست ورم و اماس مفصل.

The Best Jar Opener Option: Kichwit Jar Opener

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Kichwit شیشه بازکن

این دستی جار, درب بازکن, ویژگی های یک مجموعه ای از فولاد ضد زنگ دندان که به راحتی به درب و باز کردن شیشه با چرخاندن جامد پلاستیکی. این Kichwit را جراحی بدن و دندان با دوام و مقاوم در برابر خوردگی و اجازه می دهد دستگاه به آخرین سال. شما می توانید با استفاده از این درب بازکن بر روی هر درب شیشه با قطر بین 1 و 3.7 اینچ. این ابزار آشپزخانه جمع و جور برای ذخیره سازی آسان و می تواند پرتاب در یک کشو زمانی که استفاده نمی کنید. به عنوان یک پاداش Kichwit می آید با یک درب بازکن بطری keychain, ساخت آن را یک هدیه بزرگ—به خصوص برای سالمندان و آشپز با تحرک مسائل.

The Best Jar Opener Option: OXO Good Grips Jar Opener with Base Pad

عکس: amazon.com

3. ترین اهرم: OXO خوب چنگک شیشه بازکن با پایه و پد

این OXO شیشه بازکن همراه با پایه و پد خود را به نگه داشتن شیشه در محل—بنابراین شما لازم نیست که به اعمال نیروی زیادی را برای باز کردن درب. شیشه درب بازکن تیز ضد زنگ جراحی دندان است که ارائه جامد گرفتن بر روی درب اجازه می دهد کارآمد چرخاندن در ضد جهت عقربه های ساعت. این منحنی nonslip رسیدگی به شما می دهد اهرم بهتر از استفاده دست های خود را به تنهایی شما را در جلوگیری از زور زدن کف دست خود را. این OXO شیشه بازکن خود را به راحتی در ماشین ظرفشویی امن اگر چه پایه پد باید با دست شسته شوند.

The Best Jar Opener Option: Leifheit Extra Wide Stainless Steel Jar Opener

عکس: amazon.com

4. راحت ترین: Leifheit فوق العاده گسترده ای از فولاد ضد زنگ شیشه بازکن

با تشکر از اهرم اصل به کار گرفته شده توسط این جار, درب بازکن, حتی زمانی که شما اعمال می شود فقط کمی تلاش آن را به اندازه کافی به زور کردن از سرسخت ترین درب. این Leifheit باعث می شود زندگی خود را آسان تر و مانع دست خود را از گرفتن صدمه دیده است -- آن رسیدگی فوق العاده گسترده ای بیضی شکل ارائه می دهد راحت تر استفاده و ایده آل برای کسانی که تجربه و مچ دست درد. دستگاه بست در اطراف درب شیشه با دندان های تیز حاوی سختی فلز. این Leifheit شیشه درب بازکن می تواند تحت گرفتن درب از همه نوع از جمله فولاد ضد زنگ و پلاستیک و tinplate. و حتی آن را باز درب کارخانه مهر و موم شده و کسانی که با یک فیلم در آنها بدون هر گونه لغزش.

The Best Jar Opener Option: Prepworks by Progressive 6-in-1 Jar Opener

عکس: amazon.com

5. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Prepworks توسط مترقی 6-در-1 شیشه بازکن

این Prepworks توسط مترقی 6-در-1 شیشه درب بازکن شامل چند ساخته شده است در ابزار ارائه تطبیق پذیری فوق العاده در یک قیمت معقول. آن طراحی انحصاری ویژگی های متمایز عملکردی قطعات برای باز کردن شش نوع مهر و موم درب: دایره کوچک ایده آل است برای بطری نوشابه و بطری های آبجو به دایره بزرگ یک شیشه درب بازکن مرکز بخش حذف ایمنی مهر زبانه قلاب در بالا می کشد زبانه های باز در قوطی و یک ساخته شده است در برش تیغه باز مهر و موم شده کیسه. این Prepworks توسط مترقی شیشه بازکن راحت است به استفاده از یک نرم گرفتن پوشش و می تواند پرتاب در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آسان است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن