روسیه و چین در حال گرفتن Hypersonic موشک میان ما غفلت متخصص می گوید

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه افتخار یکشنبه از نزدیک شدن به کارگیری هسته ای-نوک hypersonic موشک های خود را

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 مرداد 1399

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه افتخار یکشنبه از نزدیک شدن به کارگیری هسته ای-نوک hypersonic موشک های خود را با نیروی دریایی راجع سه راه مسابقه تسلیحاتی با آمریکا و چین به منظور توسعه فوق العاده سریع موشک است که می تواند نفوذ هر موجود سیستم دفاعی است.

سالانه نیروی دریایی رژه در سن پترزبورگ پوتین نیست جزئیات به طور خاص زمانی که hypersonic موشک خواهد بود مستقر شده اند اما وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای گفت که این سلاح ها در مراحل نهایی تست.

جزئیات بعدی: Goldfein حرکت: در آینده بمب افکن خلبانان زن و بازمانده Shootdown

"گسترده کارگیری پیشرفته فن آوری های دیجیتال است که هیچ برابر در جهان از جمله hypersonic اعتصاب سیستم ها و زیر آب هواپیماهای بدون سرنشین را به ناوگان مزایای منحصر به فرد و افزایش قابلیت های رزمی" پوتین گفت.

چین نیز ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در hypersonics به گفته دکتر مارک لوئیس مدیر, دفاع و تحقیقات مهندسی برای نوسازی در وزارت دفاع.

در ماه اکتبر گذشته رئیس جمهور چین ریاست در یک رژه نظامی به مناسبت سالگرد 70 از تأسیس جمهوری خلق چین است. در طول رژه یک ادعا سوار خودرو DF-17 hypersonic موشک هسته ای نمایش داده شد.

در ژوئن 30 Hudson Institute بحث لوئیس گفت: هر دو کشور چین و روسیه گرفته اند با استفاده از یک آرامش در ایالات متحده نوسازی برای پیشرفت در آنچه که او به نام "تغییر بازی" تکنولوژی hypersonics.

"من اغلب متهم گفت: سرعت جدید خفا او گفت:" تاکید بر نیاز به تمرکز بیشتر و سرمایه گذاری در hypersonics.

مخفیکاری خواص را بمب افکن ها و جنگنده دشوار برای پیگیری اما hypersonic موشک سفر در سرعت های بیش از 5 ماخ به این معنی نیست که "شما ببینید من یک کمی دیر به انجام هر کاری" لوئیس گفت.

استفاده از hypersonic موشک است که معمولا "از فکر تنها به عنوان سرعت," او توضیح داد و اضافه کرد که آن را در واقع سرعت به علاوه توانایی برای تغییر مسیر دادن این موشک قابلیت "نافذ از محدوده با انعطاف پذیری فوق العاده ای."

وجود زمان کمی برای واکنش نشان می دهند و که همراه با کمتر قابل پیش بینی مسیر را hypersonic موشک های "یک کلاس از سیستم سلاح که رک و پوست کنده سخت است برای مقابله با," لوییس گفت.

آمریکا تا به حال یک بار توانمند رهبری در hypersonics تکنولوژی وی افزود: اما اجازه دهید که منجر به لغزش دور.

"وجود دارد یک عنصر از غرور به آن است. ما تا کنون پیش رو" لوئیس گفت. "ما به انجام مشق شب خود را برای [چین و روسیه]. ما آن را توسعه داده اند. ... سپس ما به نوعی در زمان ما پا کردن گاز است. ما نمی گوش دادن به مشاوره خود ما. در حال حاضر ما در یک وضعیت که در آن ما واقعا در سه مسابقه راه."

به عنوان یک نتیجه چین "نبوده است خجالتی" در مورد نشان دادن پیشرفت آن در hypersonics. "است که چشم باز" او گفت:.

در حداقل سه نوبت در ماه های اخیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که اشاره به ایالات متحده توسعه از آنچه که او به نام "سوپر duper موشکی" است که می تواند سفر به 17 بار ماخ و ضربه زدن به اهداف با دقت فوق العاده.

در ژوئن 13, West Point, شروع مراسم, تهمت تبلیغ کلی سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا در دفاع ملی.

"ما در حال ساخت کشتی های جدید, بمب افکن جت جنگنده و هلیکوپتر توسط صدها; مخازن جدید نظامی ماهواره راکت و موشک حتی یک hypersonic موشک می رود که 17 بار سریع تر از سریع ترین موشک در حال حاضر در دسترس در جهان است و می تواند ضربه به یک هدف 1000 مایل دور ظرف 14 اینچ از مرکز نقطه," او گفت:.

در ماه مارس وزارت دفاع اعلام کرد که موفق آزمون مشترک hypersonic سر خوردن بدن (C-HGB) به طور مشترک اجرا شده توسط ارتش و نیروی دریایی در راه اندازی از اقیانوس آرام موشک محدوده مرکز در Kauai, Hawaii.

C-HGB پرواز در نامشخص hypersonic سرعت و با موفقیت ضربه تعیین شده تاثیر منطقه با توجه به DoD.

"امروز ما اعتبار ما طراحی و در حال حاضر آماده برای حرکت به مرحله بعدی نسبت به فیلدینگ یک hypersonic اعتصاب قابلیت" گفت: میلر ، جانی R. ولف مدیر نیروی دریایی استراتژیک سیستم های برنامه.

در سخنان خود در موسسه هادسون لوئیس گفت: فیلدینگ از hypersonic سلاح های ایالات متحده از سال ها دوری اما افزود: "رقبای ما باید بدون شک ما در حال حرکت در یک راه بزرگ است. هدف ما این است که برای ارائه در مقیاس در اواسط 2020s."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نیروی دریایی ارتش تست پرواز مشترک Hypersonic سلاح سر خوردن بدن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب