جانبازان با COVID-19 داده خواهد شد سرطان پروستات مواد مخدر در دادگاه

محققان در وزارت امور سربازان بازنشسته و دانشگاه کالیفرنیا-لس آنجلس در حال تحصیل که آیا مواد مخدر شیمی درمانی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 اردیبهشت 1399

محققان در وزارت امور سربازان بازنشسته و دانشگاه کالیفرنیا-لس آنجلس در حال تحصیل که آیا مواد مخدر شیمی درمانی برای سرطان پروستات می تواند کمک به کاهش شدت COVID-19 در مردان است.

VA هفته گذشته اعلام کرد که آن را تست دیگاریلیکس, همچنین شناخته شده با نام تجاری خود را Firmagon در نزدیک به 200 جانبازان بستری با رمان coronavirus در VA مراکز پزشکی در لس آنجلس, نیویورک شهرستان و منطقه Puget صدا از واشنگتن است.

هدف این است که برای تعیین اینکه آیا این دارو که سرکوب تولید هورمون تستوسترون نقش مهمی در اخلال در توسعه یک پروتئین است که به عنوان یک دروازه به کروناویروس در ریه ها.

مرتبط: مواد مخدر تبلیغ به عنوان COVID-19 درمان نگران عوارض جانبی, کارشناسان می گویند

مطالعات نشان می دهد که در سراسر جهان بیشتر از مردان می میرند COVID-19 از زنان است. وجود دارد بسیاری از نظریه ها که چرا این اتفاق افتاده است از جمله این که مردان اغلب نرخ های بالاتر از شرایط بهداشتی اساسی و یا دارای یک پاسخ ایمنی ضعیف تر از زنان است.

VA کاوش است که آیا کاهش تولید یک پروتئین است که به عنوان یک دروازه به کروناویروس در ریه ها می تواند بر سلامت است. پروتئین در رشد فکر است به سوخت تستوسترون.

با توجه به VA دارو داده خواهد شد و تنها به جانبازان "نیاز به مراقبت های فوری."

"این آزمایشی است که یک گام مهم در پیشبرد دانش از یک درمان بالقوه برای کسانی که مبتلا به COVID-19. ما در اینجا به انجام همه چیز را در قدرت ما برای حفظ و محافظت از زندگی" VA وزیر رابرت Wilkie گفت: در انتشار جمعه.

اعلام دیگاریلیکس محاکمه شرح زیر است نگرانی از برخی از جانبازان طرفداران و دموکرات کنگره که و با استفاده از تست نشده داروها در بیماران خود. از زمان شروع این بیماری همه گیر در ایالات متحده و استفاده از هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا و ترویج در ماه مارس توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل "تغییر بازی" برای درمان جانبازان مبتلا به این بیماری با وجود هر گونه شواهد قطعی از اثربخشی آن است.

در یک بررسی از آن هیدروکسی کلروکین استفاده از برای کهنه COVID-19 بيمار آنلاین پست VA یافت می شود وجود دارد و مرگ و میر بیشتر در میان کهنه بیمارانی که موفق به دریافت مواد مخدر از کسانی که موفق به دریافت استاندارد مراقبت.

با توجه به مطالعه گذشته نگر 28 درصد از جانبازان که با دریافت این دارو درگذشت و 22 درصد از کسانی که موفق به دریافت هیدروکسی کلروکین همراه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین درگذشت در حالی که فقط 11 درصد از بیماران در این مطالعه که دریافت استاندارد مراقبت درگذشت.

"در چه نقطه ای بود و می دانیم که نتایج این وخیم و هنگامی که عمل آنها بر اساس این نتایج ؟ چه هستند و در حال حاضر مراحل تصویب و تجویز دارو پرسید:" جرمی ساقی ارشد اجرایی در عراق و افغانستان سربازان امریکا در یک نسخه در ماه گذشته.

رهبر اقلیت سنا سناتور. چاک شومر D-نیویورک نیز نامیده می شود در VA به توضیح خرید و تست از مواد مخدر است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید اما همچنین می تواند مختل ریتم قلب.

"نگرانی وجود دارد که [VA پزشکان] با استفاده از این دارو زمانی که شواهد پزشکی می گوید آن را کمک نمی کند و می تواند صدمه دیده است" شومر گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه.

در یک تماس تلفنی با جانبازان, سازمان, اما, Wilkie گفت: هیدروکسی کلروکین داده شد تنها برای sickest جانبازان تحت یک توافق بین بیمار و پزشک و بیمار یا اعضای خانواده با توجه به AP.

از روز شنبه بیش از 12,000 جانبازان و VA کارکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19 پس از ماه مارس و 1,202 جانبازان فوت کرده اند. در حالی که تعداد فعال موارد در میان کهنه بیماران کاهش یافته است به طور پیوسته از اوایل ماه مه بخش 2,033 فعال موارد از جمله 700 در شهر نیویورک و بیش از 220 در لس آنجلس و Puget Sound منطقه که در آن دیگاریلیکس مطالعه انجام شده است.

با توجه به این و آن را به انجام تحقیقات بالینی بر روی سرطان پروستات مواد مخدر در حالی که UCLA کمک در تجزیه و تحلیل داده ها و نمونه های. این مطالعه انتظار می رود که به مدت چهار ماه.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک ابتکار بین مقامات دولت و صنعت به منظور توسعه یک واکسن علیه COVID-19 ژانویه 2021. لقب عملیات پیچ و تاب سرعت ژنرال ارتش ، گوستاو Perna رئیس ارتش Materiel فرمان خواهد co-صندلی تلاش است.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: جانبازان در سوختگی گودال رجیستری ممکن است در معرض خطر بالاتر برای COVID-19

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب