مقاله بی طرفانه 9 چیزهای جدیدی را درباره استخر پیش ساخته نشان می‌دهد که هیچ‌کس درباره آن صحبت نمی‌کند.

تاکید زیادی داریم که این مرحله به دقت و با حساسیت بالایی انجام شود به این دلیل که حتی اختلاف ترازی دو سانتیمت

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

تاکید زیادی داریم که این مرحله به دقت و با حساسیت بالایی انجام شود به این دلیل که حتی اختلاف ترازی دو سانتیمتری پس از پر شدن آب داخل استخر با کج شدن خط آب مشخص میشود و از زیبایی و کیفیت کار کم میکند. استخر پیش ساخته گرد اینتکس که در ابعاد ( قطر : 488 سانتی متر و ارتفاع : 122 سانتی متر ) تولید شده است ، از جمله استخر های پیش ساخته پر فروش این کمپانی می باشد که با کد intex 28322NP در سراسر دنیا به فروش می رسد ، این استخر پیش ساخته همانطور که از نام و تصویر محصول پیداست به صورت گرد طراحی شده است و ظرفیتی معادل با 19156 لیتر دارد ، بدین ترتیب نیز می توان به حجم آب بسیار بالای آن پی برد ، به همین دلیل نیز شرکت اینتکس یک پمپ تصفیه کن آب قوی را در کنار محصول قرار داده است تا خریداران گرامی بتوانند پس از استفاده مداوم از استخر و با کثیف شدن و کدر شدن آب داخل آن بتوانند ، آب آلوده و کثیف شده استخر را بدون اینکه آن را تعویض کنند در کمترین زمان همان آب را تصفیه کرده و با صرفه جویی در وقت ، آب و هزینه استخری بسیار ایده آل را داشته باشند . ᠎This post was w ritt᠎en wi th G SA  Con tent  Gen᠎erator DE​MO​!

یکی از محدودیتهای استخر فایبرگلاس در کنار همه مزیتهایی که دارد محدود بودن ابعاد و طرحهای این استخرها است. همان طور که شیمی دان ها می گویند آب دارای کلر نمک باعث خوردگی سطح بتن می شود؛ این به این معناست که هرچه سریعتر استخر بتنی خود را کنار بگذارید، چون استخرهای فایبرگلاس مقاوم در برابر خوردگی كلر نمك است. جنس استخر های پیش ساخته به گونه ای طراحی شده که در برابر سرما و گرمای محیط بسیار مقاوم و محکم است و از طول عمر بالایی برخوردار میباشند . این محصول که در فروشگاه اینتکس با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد از رویه فایبرگلاسی و بدنه آلومینیومی ساخته شده است به همین دلیل نیز یکی از بهترین و مقاوم ترین استخر های پیش ساخته کمپانی اینتکس می باشد به طوریکه با خیال راحت می توانید این محصول را حتی جایگزین استخر های پتنی ، سیمانی و چوبی بکنید . تعریف سناریوهای از پیش مشخص شده و امکان تغییرات در هر لحظه، این امکان را فراهم می سازد که کلیه عملکردها بصورت دقیق و لحظه به لحظه کنترل و توسط سیستم هوشمند مدیریت شود. 3. پس از مرحله گودبرداری به یکی از مهمترین مراحل نصب استخرهای فایبرگلاس یعنی مرحله کف سازی میرسیم.

برخلاف استخرهای روکار، این استخرها نیازمند گودبرداری و اجرای عملیات پیچیده ساختمانی هستند. 2. مرحله بعدی گودبرداری استخر است که با توجه به ابعاد استخر و (توکار، روکار و نیمه دفنی) بودن آن انجام میشود. همین نکته باعث کاربرد این استخرها در مواردی که استخر نزدیک ساختمان است و یا در روفگاردن نصب و تاسیس میشود روز به روز بیشتر شود. بسیاری از مشتریان، در مورد نحوه نصب، راه اندازی، لوله کشی، تاسیسات و مزایا یا معایب این استخرها از ما سوال میپرسند. در این مرحله پس از چک کردن کدهای ارتفاعی کف استخر و اطمینان از تراز بودن سطح، جرثقیل استخر را در داخل گود جاگذاری میکند. این نوع فیلترها نیازی به روشن بودن در طولانی مدت ندارند. مقاومت در برابر سرما برای محل هایی که در زمستان هوای سردی دارند از مهم ترین مزیت های این استخر های باشد. شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که چند مدل استخر پیش ساخته در بازار وجود دارد و آیا این محصولات با یکدیگر تفاوت خاصی دارند؟ This ​post w​as creat᠎ed  wi᠎th the ᠎help of GSA C ontent Generat᠎or DEMO!

1. استخرهای فایبرگلاسی، کیفیت مناسب و بالایی دارند و نیازی به هیچ نوع کاشیکاری و صرف زمان طولانی برای نصب ندارند. در ادامه به جزئیات مربوط به اسخرهای فایبرگلاس توجه کنید! در نگاه اول شاید قیمت یک استخر بتنی و فایبر یکسان باشد اما طولاني مدت با توجه به تفاوت شیمیایی و تعمیر و نگهداری استخر فایبر گلاس به صرفه تر است، زيرا استخر پيش ساخته فايبرگلاس آب بند دائم است و به هيچ وجه نشتي ندارد. نکات مهم دیگر در طی پروژه و محاسبات دقت در تعداد ورودی و خروجی آب استخر هستند که در اول پروژه باید محاسبه گردد . در این مرحله باید اقدام به پرکردن آب استخر کنید. این نوع از استخرها علاوه بر قابلیت نصب سریع، مقاومت و عمر بسیار بالایى دارد. استخر پیش ساخته در جنس و ابعاد بسیار مختلفی ساخته میشود و این موضوع باعث شده تا بتوان از انواع مختلف آن استفادههای بسیار زیادی برده شود، زیرا معمولا این نوع از استخرها دارای امکانات بسیار ویژهای هستند، این موضوع باعث شده تا استفاده از این محصول در طی سالهای گذشته بسیار بیشتر از قبل شود. 7. در انتها با پرکردن دور استخر و زیر پلهها با بتن، استخر آماده مرحله محوطهسازی میشود.

آخرین مطالب