#1 سرگرم کننده ترین راه برای خوردن بیشتر سبزیجات

هر هفته در نابغه ی دستور غذاها—اغلب با کمک شما!—Food52 مدیر خلاق و مادام العمر نابغه-شکارچی کریستن Miglore است

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

هر هفته در نابغه ی دستور غذاها—اغلب با کمک شما!—Food52 مدیر خلاق و مادام العمر نابغه-شکارچی کریستن Miglore است کشف دستور العمل های است که تغییر راه شما طبخ.


Sohla ال-Waylly آغاز شده و با یک ماموریت برای ایجاد طراوت Dorito-رایگان سفر جاده میان وعده—که می تواند در رقابت با deliciousness از Doritos.

اما در طول راه او اختراع خوشحال ترفند برای دوست داشتن و خوردن بیشتر سبزیجات در هر زمان ، در یک پتو در پارک خود را در پشت ایوان و یا شاید بیشتر به راحتی در حال حاضر—در میز کار خود را به عنوان یک لحظه ترد طرف برای تمام کسانی که سیلی هم کار از خانه ناهار.

Dorito-free.
Dorito-رایگان. عکس کریستن Miglore

Sohla در حال توسعه بود دستور زمستان سال گذشته برای یک سفر جاده ای داستان در Bon Appétit magazine, که در آن او دیپلم مواد غذایی, ویرایشگر بازگشت هنگامی که ما برنامه ای برای این تابستان بودند بیشتر مراقبت رایگان. "ایده این بود که فقط برای گرفتن یک میان وعده سالم در آن وجود دارد در بین چیپس سیب زمینی" Sohla به من گفت.

راه حل او این بود که در مرتع پرورش احشام سرگرم کننده شیب: کمی شیشه از یک اومامی بسته بندی شده ادویه مخلوط با herby, oniony طعم سس رنچ بزرگتر شیشه با crudités (و یک چلپ چلوپ آب آنها را تازه نگه دارید). همه از آن خوشحال است در دمای اتاق (یا متوسط) برای ساعت. و حتی آن را متناسب با در یک نگهدارنده فنجان!

Sohla الهام گرفته شده بود idli podi (همچنین به نام milagai یا milaga podi یا باروت ادویه) یک مخلوط خشک از تست عدس کنجد چیلس و ادویه جات ترشی جات در غذاهای جنوب آسیا است که او فرو بردن idli (بخار پز برنج و عدس, کیک) به. نام و نام خانوادگی ناشی از سرگرم کننده شیب آب نبات است که تنها می تواند به عنوان تعریف قند چوب آغشته به طعم پودر شکر که او هم عاشق بود و دزدکی حرکت کردن به گذشته پدر و مادر او. (1)

"من عاشق فرو بردن مسائل به خشک و پودر" Sohla گفت. "این من به ارمغان می آورد بسیاری از نوستالژی برای هر دو سرگرم کننده شیب زاویه و idli podi زاویه و من خوشحالم که این چیزی است که بسیاری از مردم به نظر می رسد مربوط به."

Sohla می خواستم مطمئن شوید طعم به طور گسترده ای جذاب برای همه در ماشین—کودکان و بزرگسالان پرماجرا ذائقه و کمتر بنابراین او ساخته شده در مرتع پرورش احشام پودر نه بیش از حد تند و سنگین و شور, مرزه مخمر تغذیه با flickers از شوید خشک و سیر پسته و میوه ای حلب-سبک فلفل.

اما شما همچنین می توانید Sohla مفهوم—و خود را از هوس—و اجرا با آنها. در ویدیو بالا برای مثال Sohla اختراع satay-الهام سرگرم کننده شیب با سوخته کاشو میگو خشک نارگیل و شکر و فوق العاده تند زمین چیلس (و من بسیار گرسنه).

هر چه مواد تشکیل دهنده شما در حال استفاده از همه آن blitzes در لحظه های یک چرخ ادویه و یا ملات و دسته هاون یا هر چیز دیگری که اتومبیل به بافت شن و ماسه درشت: پردازنده مواد غذایی, ماشین مخصوص مخلوط کردن کوکتل muddler—شما فقط می خواهید آن را خوب به اندازه کافی به چوب به سبزیجات بدون سنگ زنی تا آنجا که آن را می شود clumpy.

انفجار در اطراف هر برش سبزیجات در یک ترکیب شبیه به این و شما هرگز حوصله. آن را آموخت من یک ساله چگونه به شیب و سپس او را از خوردن بسیاری از چغندر خام و گل کلم, میان چیزهای دیگر. این طلیعه بسیاری از سبزیجات بیشتر به ما روز هفته ناهار در خانه در هنگام پخت آنها و یا حتی سالاد-ing آنها به نظر می رسد بیش از حد مصرف است.

مهم نیست که چقدر شلوغ روز وجود دارد این است که همیشه زمان برای قطع کردن یک هویج و با Sohla سرگرم کننده شیب من همیشه شادتر من.

(1) برای اطلاعات بیشتر در بسته بندی تاریخچه سرگرم کننده شیب لطفا با دیدن این فوق العاده دقیق در حسابداری CollectingCandy.com. (واقع سرگرم کننده: هر دو چوب و شکر فروخته شده به طور جداگانه—اما واضح است که آنها در بهترین حالت خود را با هم.)

یک نابغه دستور العمل های به اشتراک گذاری—از کلاسیک آشپزی, یک منبع آنلاین و یا در هر نقطه ، شاید چیزی ایده آل برای مبتدیان ؟ لطفا راه من (و به من بگویید چه بسیار در مورد آن هوشمند) در [email protected]—با تشکر از شما به Food52 مواد غذایی ویرایشگر و کمی بزرگ دستور خالق اما Laperruque برای این یکی!

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن