VA رسمی طول می کشد سوال از فلوریدا جانبازان

واشنگتن -- وزارت امور سربازان سابق وزیر مزایای صرف نزدیک به یک ساعت بعد از ظهر جمعه با فلوریدا جانبازان و, جا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 اردیبهشت 1399

واشنگتن -- وزارت امور سربازان سابق وزیر مزایای صرف نزدیک به یک ساعت بعد از ظهر جمعه با فلوریدا جانبازان و, جانبازان, همسران, گرفتن تعدادی از سوالات در حالی که همچنین برجسته دو نسبتا جدید و برنامه های.

در بخشی از این جمعه کنفرانس تلفنی وزیر Paul Lawrence خواست مردم خواهد شد که ترک و یا به تازگی به سمت چپ سربازی به استفاده از جامد شروع برنامه ابتکار با هدف گرفتن جدید جانبازان آشنا با امور جانبازان از برنامه های.

جامد شروع نتیجه یک فرمان اجرایی را امضا کردند دو سال پیش توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در بخش بزرگی در تضمین این که جانبازان حفظ نوعی از ارتباطات اجتماعی پس از خروج نظامی است. در هسته این برنامه با هدف کمک به اطمینان حاصل شود که جدید جانبازان نمی شوند قطع شده یا جدا شده دو شرایطی که به طور بالقوه می تواند منجر به خودکشی کهنه لارنس اشاره کرد.

تحت جامد شروع VA تحریمهای جدید جانبازان در حدود 90 روز پس از ترک خدمت. جدید veteran انتظار می رود یکی دیگر از تماس در حدود شش ماه پس از خروج از خدمات و تماس سوم حدود یک سال پس از ورود به زندگی غیر نظامی لارنس گفت.

"ما همه را تشویق به آن دسته از تماس های تلفنی در زمانی که آنها می آیند" لارنس گفت: افراد شرکت کننده در این کنفرانس تماس بگیرید.

تماس های طراحی شده برای اجازه می دهد جدید جانبازان "به بحث در مورد آنچه آنها می خواهند به بحث در مورد" لارنس گفت. برخی از کسانی که خواستار پایان با تمرکز بر مسائل مربوط به سلامت روان با توجه به لارنس اما اکثر تماس های پوشش کلی سوال در مورد مزایای VA.

در طول روز جمعه در کنفرانس تماس لارنس خواست جدید جانبازان که شده از خدمات را برای بیش از 90 روز اما چه کسی بدست نمی جامد شروع به تماس به تماس و خود به خود تلفن رایگان در 1-800-827-1000 به درخواست برای تبدیل شدن به بخشی از برنامه است.

در همان زمان لارنس ارائه VA بحران خط شماره 1-800-273-8255 برای جانبازان که ممکن است نیاز بیشتر کمک فوری برای مسائل جدی.

همچنین در روز جمعه لارنس صحبت در مورد آب آبی نیروی دریایی عمل به قانون امضا شده در تابستان گذشته توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

گسترده قانون را پوشش می دهد مزایای پرسنل نیروی دریایی که خدمت در هر زمان از سال 1962 تا 1975 در کشتی های عامل در عرض 12 مایل از ویتنامی خط ساحلی در طول جنگ ویتنام و که ممکن است در معرض علف کش عامل نارنجی. عامل نارنجی استفاده شد defoliate ویتنامی جنگل در طول جنگ.

این آب آبی نیروی دریایی عمل می کنند را پوشش می دهد انواع مختلفی از شرایط پزشکی احتمالی به برخی از ارتباط با عامل نارنجی از جمله برخی از انواع سرطان خون و بیماری های قلبی و پروستات و تنفسی و سرطان و دیابت و بیماری پارکینسون در میان بسیاری از شرایط پزشکی دیگر است.

"اگر شما فکر می کنم شما باید این شرایط لطفا لطفا لطفا درخواست برای مزایای" لارنس خواست نشان می دهد که اعضای خانواده ممکن است بخواهید برای کمک به جانبازان که ممکن است واجد شرایط برای آب آبی نیروی دریایی عمل مزایا به درخواست برای مزایای آن.

و لارنس گفت: منافع درون آب آبی نیروی دریایی عمل هستند "نه تنها برای جانبازان وجود دارد مزایای بازماندگان."

در طول کنفرانس تلفنی لارنس در زمان یک سوال از یک کهنه سرباز جنگ ویتنام که گفت: به او گفته شد که کشتی خود را در خدمت خیلی دور در اقیانوس در طول جنگ ویتنام او را به واجد شرایط برای مزایای.

لارنس خواست به عقب بر گردیم در تماس با امور جانبازان اشاره کرد که حتی کشتی های که در خدمت فراتر از 12 مایل از ویتنامی خط ساحلی به بندر در دانانگ معنی او می تواند واجد شرایط برای آب آبی نیروی دریایی عمل مزایای.

"شما و دیگر جانبازان که قبلا رد شده لطفا دوباره و اعمال" گفت: لارنس.

همچنین در روز جمعه لارنس گفت: کنفرانس تلفنی شرکت کنندگان که VA ساخت کمک هزینه برای تاخیر در پر کردن اسناد و برنامه ها با توجه به گسترش coronavirus.

"این است که قصد ما به عنوان درک که ممکن است" لارنس گفت و توضیح داد که جانبازان می توانید تماس بگیرید و در 1-800-827-1000 برای دریافت خودکار کاغذ فرمت.

متناوبا لارنس گفت: جانبازان می توانید ضمیمه توجه داشته باشید به هر دیر-ثبت مدارک و توضیح داد که این تاخیر به علت coronavirus مسائل مربوط به.

لارنس گفت که تا کنون VA آگاه است 4,500 جانبازان که آزمایش مثبت برای COVID-19 جدی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. از کسانی که او گفت: 3,500 هستند convalescing در خانه در حالی که 1000 نفر در حال دریافت مراقبت های بیمارستان.

و در حالی که coronavirus تحت تاثیر قرار است و در حال حاضر عمل لارنس گفت: جانبازان و همسران در این کنفرانس تلفنی "سیستم بهداشت و درمان VA باز است برای کسب و کار و ظرفیت برای دیدن شما در راه شما باید دیده شود."

این مقاله نوشته شده توسط جیم تامپسون از شمال غربی فلوریدا اخبار روزانه فورت والتون بیچ بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 شمال غربی فلوریدا اخبار روزانه فورت والتون بیچ. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن