اجتماعی فاصله شبکه? Facebook لغو رویدادهای افتادم جولای 2021

Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ به نظر می رسد به این باور جامعه خواهد بود و در هیچ موقعیتی برای بلند کر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 فروردین 1399

Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ به نظر می رسد به این باور جامعه خواهد بود و در هیچ موقعیتی برای بلند کردن فاصله اقدامات برای حداقل بعد از 15 ماه.

شبکه های اجتماعی پدرخوانده اعلام کرده است که لغو همه از Facebook زیادی در فرد رویدادها از 50 نفر یا بیشتر تا ژوئیه 2021. که نه تایپی. جولای بیست و بیست و یک.

آن را جدی طریق برای هر کسی پیش بینی سریع پست-اوج بازگشت به "عادی" در جهان فن آوری و یا هر جای دیگری.

معنی آن این است که در این سال و سال آینده Facebook f8 کنفرانس توسعه دهندگان نمی گیرد (این شبکه اجتماعی در حال حاضر لغو این رویداد در آینده ممکن است) و همچنین به عنوان Oculus Connect, کنفرانس, که تمایل به اتفاق می افتد در ماه سپتامبر.

مرتبط: چگونه برای حذف Facebook account

این همچنین بدان معنی Facebook کارکنان بسیاری از آنها در حال کار از خانه نمی توان حضور در هر گونه حوادث است که نیاز به تجمعات از 50 یا بیشتر مردم است.

"هنگامی که جامعه در نهایت شروع به دوباره باز کردن" بنیانگذار خود نوشت شخصی در Facebook صفحه "آن را به باز کردن به آرامی در مبهوت امواج به مطمئن شوید که افرادی که در حال بازگشت به محل کار می توانید انجام دهید به طوری که ما با خیال راحت و به حداقل رساندن احتمال شیوع آینده."

به عنوان یک نتیجه زوکربرگ گفت: شرکت "لغو هر بزرگ و فیزیکی حوادث ما برنامه ریزی شده بود با 50 یا بیشتر مردم از طریق ژوئن 2021. برخی از این ما را نگه دارید به عنوان مجازی حوادث به جای."

زوکربرگ نیز گسترش سیاست هیچ کسب و کار مسافرت حداقل تا پایان ماه ژوئن در حالی که حاکی از این است که اکثریت قریب به اتفاق Facebook کارکنان ادامه خواهد داد به کار از خانه از طریق پایان ماه مه به طوری که شرکت می تواند دریافت دفاتر خود را آماده برای بازگشت تدریجی کارگران است.

وی افزود: "بسیاری Facebook کارکنان خوش شانس می شود قادر به کار مولد از خانه, بنابراین ما احساس مسئولیت به مردم اجازه می دهد که اصلا این انعطاف پذیری برای دسترسی به اشتراک گذاشته شده منابع عمومی ، من امیدوارم که این کمک می کند تا شامل گسترش Covid-19 بنابراین ما می توانیم نگه داشتن جوامع ما امن و به بالا و در حال اجرا دوباره به زودی."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن