1 روز رسانی ساده برای یک (بسیار) ساکت تر صفحه اصلی

1 روز رسانی ساده برای یک (بسیار) ساکت تر صفحه اصلی - باب ویلا رنگی یک اتاق یا کل خانه با قیمت مناسب نوآوری است

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399
1 روز رسانی ساده برای یک (بسیار) ساکت تر صفحه اصلی - باب ویلا

رنگی یک اتاق یا کل خانه با قیمت مناسب نوآوری است که متناسب با تنگ راست در داخل خود ویندوز.

How To Reduce Outside Noise with Indow Inserts

عکس: Indow

خانه خود را شده است هرگز خیلی از پناهگاه, جایی برای احساس امن و راحت در طول زمان دشوار است. هنوز خانه خود را نیز شلوغ تر از همیشه, توپی برای کار, مطالعه, تناسب اندام, معنویت, سرگرمی, و بیشتر. این شرایط به تنهایی آن را به چالش کشیدن برای اعضای خانواده به تمرکز بدون مقاطعه در آزار دهنده ترین اختلال است که همچنین به نظر می رسد از کنترل شما: آلودگی است.

آن غرش ترافیک خیابان در مقابل خانه خود خشن و بی ادب همسایه ها و پارس سگ در نزدیکی حیاط یا ناهنجار ساخت و ساز در سراسر روزمره خارج از سر و صدا تداخل با غلظت و عملکرد است و یک منبع قابل توجهی از استرس است. شاید شما می خواهم شده است کمتر از آن آگاه زمانی که شما و مال شما در مدرسه بودند در شغل و در غیر این صورت رفتن در مورد کسب و کار خود را, اما در حال حاضر شما نمی تواند کمک کند اما متوجه ثابت نفوذ. پس راه حلش چیه ؟ رنگی خانه خود را با Indow ویندوز را درج می کند که می تواند به کاهش در خارج سر و صدا به میزان 70 درصد است. در صورتی که برای تلفن های موبایل خوب بخوانید تا ببینید که چگونه این محصولات نوآورانه می تواند به صلح واقعی و آرام در خانه است.

ساخته شده است برای جلوگیری از.

شما ممکن است تعجب که چگونه آن را ممکن است برای خارج از سر و صدا به صدای خیلی بلند در داخل خانه خود را حتی زمانی که ویندوز خود را بسته است. خوب کسانی که مخل برای تلفن های موبایل در حال انجام توسط هوا به عنوان ارتعاشات که می توانید وارد کنید از طریق شیشه منافذ درها و دهانه دیگر.

Indow درج شده طراحی شده برای کاهش فرکانس بالا سر و صدا از طریق گرفتن شیشه ها و حفره ها. ساخته شده از ناهموار اینچ سه ماهه پوشش اکریلیک و لبه در یک انحصاری سیلیکون فشرده سازی لوله درج ایجاد یک مهر و موم تنگ و مرده تهویه فضای بین قرار دادن و پنجره برای متوقف کردن صدا از حمله به خانه خود. این Indow صوتی کلاس را درج می کند می تواند به کاهش و لغو بیش از 70 درصد از خارج سر و صدا هنگامی که قرار بر تک قاب پنجره و تا 50 درصد از سر و صدا استفاده می شود که در دو سمت پنجره.

علم مانع نفوذ صدا با درج می آید را به دو بخش اصلی اندازه گیری: کلاس انتقال صدا (STC) رتبه بندی و عمومی-داخلی کاهش سطح (OILR)—و دو آزمایشگاه مطالعات ثابت کند که چگونه به خوبی Indow درج کار می کنند.

  • تحقیقات توسط British Columbia Institute of Technology یافت که آکوستیک درجه Indow پنجره درج (نصب بیش از دو صفحه ویندوز) ارائه می کنند یک STC امتیاز به عنوان بالا به عنوان 45. مقایسه کنید که به تک قاب پنجره ها تنها با یک امتیاز STC تنها حدود 26 و دو پنجره با یک امتیاز STC بین 33 و 35. تنها 10 اینچ ضخامت دیوار بنایی می تواند رنگی بهتر از Indow.
  • سبز ساختمان آزمایشگاه تحقیقاتی در دانشگاه ایالتی پورتلند قرار داده Indow درج' OILR به آزمون و پیدا کردم که آکوستیک درجه درج قرار داده شده بیش از تک قاب پنجره کاهش سر و صدا توسط 18.9 dBAs (که مخفف یک-وزن دسی بل یک مقیاس اندازه گیری صدا) در حالی که استاندارد درجه درج بیش از تک قاب پنجره کاهش سر و صدا توسط 10 تا 12 dBAs.

سفارشی برای نیازهای شما.

One-size-fits-all درج نمی کار در مسدود کردن سر و صدا پس از یک سوپر تنگ مهر و موم مورد نیاز است. با Indow یک دقیق بخوبی تضمین است از طریق یک لیزر سیستم اندازه گیری و پس از آن هر فرد درج شده است سفارشی ساخته شده در یکی از سه رنگ را در ترکیب خود را با قاب پنجره. شما می توانید سفارش Indow درج متناسب با تقریبا هر اندازه پنجره و حتی آنها را برای نورگیرهای. پس از نصب این نگاه کاملا محجوب و پس از Indow درج یک جایگزین موثر به تعویض پنجره—در عین حال قرار داده شده در داخل خانه خود را—آنها بسیار مهم و تاریخی پنجره نگهداری در خانه است.

Soundproofing house with Indow Windows Inserts

عکس: Indow

DIY ساده نصب و راه اندازی.

بر خلاف تعویض ویندوز که نیاز به pricy وقت گیر حرفه ای نصب و راه اندازی فقط در مورد هر کسی می تواند نصب Indow درج در فقط چند دقیقه. همه شما باید انجام دهید این است را فشار دهید و آنها را در محل بدون نصب سخت افزار زحمتی به سر و صدا با. و آنها به معنای واقعی کلمه انجام آنرا به خودتانپس اغلب به اندازه ویندوز, قرار دادن آنها را در یک فرد ، بنابراین اگر شما به فکر نصب وینیل جایگزینی ویندوز (در بین $66 $87 به ازای هر فوت مربع) و یا چوب جدید ویندوز (71 دلار و $109 در هر فوت مربع) شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم دوباره در حمایت از کاهش سر و صدا پول صرفه جویی در Indows که شروع در $27 در هر فوت مربع.

عالی مزایای اضافی.

Indow درج' مانع نفوذ صدا قابلیت های قابل توجه خود را—اما آنها فقط آغاز است. یک Indow قرار دادن در ترکیب با یک تک قاب پنجره فراهم می کند و 94 درصد از عایق حرارتی از یک استاندارد دوگانه قاب پنجره. Indow درج نیز به طور چشمگیری کاهش می دهد پیش نویس ارائه تا 20 درصد مصرف انرژی کمتر و به طور قابل توجهی پایین تر حرارت و خنک کننده اسکناس. به علاوه شما می توانید سفارشی خود را درج به بلوک های مختلف درجه از اشعه ماوراء بنفش نور برای حفظ حریم خصوصی بیشتر و خواب هر چیزیکه صدا میکند.

این محتوا با تبلیغات پرداخت می شود ایجاد شده در همکاری با Indow. آن حقایق و نظرات کسانی که از BobVila.com.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن