Tricare نسخه خواهد بود در همه گیر زیر پیشنهاد جدید

دو سناتور ایالات متحده آمریکا معرفی شده اند قانونی که اجازه Tricare چشم پوشیدن از داروهای تجویزی copayments ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 خرداد 1399

دو سناتور ایالات متحده آمریکا معرفی شده اند قانونی که اجازه Tricare چشم پوشیدن از داروهای تجویزی copayments برای مدت زمان COVID-19 همه گیر و یا دیگر ملی اضطراری است.

سنسور. Kyrsten Sinema, D-Ariz., و راجر ترکه یا چوب کوتاه R-Miss., پیشنهاد Tricare نسخه تسکین قانون لایحه شنبه به ارائه کمک مالی برای فعال وظیفه و بازنشسته و خانواده تجربه غیر منتظره افزایش در هزینه داروهای تجویزی در طول بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: دو جت خلبانان از حامل روزولت امن پس از بیرون آوردن در فیلیپین دریا

خانواده های نظامی و بازنشستگان که با استفاده از بر روی پایه داروخانه ها هیچ copayments برای نسخه ها در این تاسیسات. اما آنها را به اشتراک گذاری هزینه های خود را از نسخه های غیر نظامی در فروشگاه های خرده فروشی و از طریق Tricare پست الکترونیکی-سیستم سفارش.

این لایحه اجازه DoD صرف این هزینه ها که طیف وسیعی از $10 به $60 به 90 روز عرضه مواد مخدر از طریق پست و از 11 دلار به 60 دلار برای 30 روز نسخه در داروخانه خرده فروشی. که چشم پوشی خواهد بماند و در اثر طول همه گیر و یا دیگر ملی اضطراری به عنوان اعلام شده توسط دولت فدرال است.

"در پی گسترده فاجعه مانند یک طوفان و یا جهانی همه گیر ما خدمت اعضای جانبازان و خانواده های آنها باید به نگرانی در مورد چگونه آنها را ادامه خواهد داد به پرداخت هزینه های زندگی صرفه جویی در درمان" ترکه یا چوب کوتاه گفت: در یک نسخه.

"حصول اطمینان از آریزونا Tricare گیرندگان دریافت می تواند نسخه خود را در خارج از نظامی درمانگاه بدون هیچ هزینه اضافه کمک می کند تا نگه داشتن آریزونا خانواده های نظامی و بازنشستگان امن در حال انجام coronavirus همه گیر" گفت: Sinema.

یک لایحه مشابه معرفی شده در خانه توسط دو دموکرات مظنونان حمله به دانشگاه ایلین لوریا از ویرجینیا و لیزا بلانت روچستر دلاور.

در ارتفاع اجتماعی فاصله اقدامات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دفاع, بهداشت مقامات آژانس تشویق Tricare ذینفع به سوئیچ به پست الکترونیکی سفارش که حامل پایین تر copayments از فروشگاه های خرده فروشی و ارائه می دهد به راحتی از تحویل خانه.

پایگاه محدودیت و کاهش نیروی انسانی نیز آن را مشکل تر برای برخی از سود را انتخاب کنید تا نسخه در داروخانه ها. اگر چه برخی از تاسیس موقت درایو یا منظقه خدمات و یا تغییر ساعت را به جای بیماران برخی از عملیات تنها محدود به فعال وظیفه پرسنل و یا بسته به طور موقت.

ذینفع که همچنین داروهای مورد نیاز برای COVID-19 بيمار و استفاده از پست الکترونیکی سفارش نیز شاهد برخی از آنها copayments سه گانه زمانی که Tricare محدود نسخه از داروهای خاص به عرضه 30 روز. قبلا سود دریافت می تواند 90 روز عرضه این داروها برای همین copay.

مقامات وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد در ماه مه که این امر محدودیت نسخه از albuterol و levalbuterol, همچنین شناخته شده با نام های تجاری ProAir, Proventil, Ventolin و Xopenex و همچنین هیدروکسی کلروکین همچنین به عنوان شناخته شده Plaquenil برای جلوگیری از کمبود.

Tricare ذینفع نیز گفت: Military.com که دیگر داروها در عرضه محدود لیست مانند فلوتیکازون, همچنین شناخته شده به عنوان Flovent یا Flonase. این کورتیکواستروئید برای کاهش التهاب معابر بینی.

بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی مسلح ، مایک اسنایدر گفت: او موفق به دریافت 60 روز عرضه به جای معمول خود را 90 روز از عرضه بدون هشدار.

"من تنها دو ماه از عرضه و پس از آن من مجبور به تجدید در 30 روز دیگر عرضه دو ماه تا زمانی که این محدودیت در محل است. آنچه که بدان معنی است که من پرداخت دو copays و تنها نیمی از محصول من قرار است به" اسنایدر گفت.

صورتحساب گردش در مجلس نمایندگان و سنا را DoD "انعطاف پذیری آنها نیاز به صرف هزینه های مورد نیاز" پس از این بخش مجاز توسط قانون به تغییر Tricare copayments.

اما آنها نمی خواهد نیاز به DoD به صرف هزینه و اگر به قانون و پنتاگون تصمیم به موسسه copayment چشم پوشی نخواهد بود عطف به ماسبق.

هنوز با هیچ پایانی در چشم برای ملی اضطراری و زمانی که برنامه ریزی برای آینده حوادث DoD باید توانایی برای تغییر copays در صورت نیاز به قانونگذاران گفت.

"وادار کردن خدمات ما مردان و زنان به تصمیم بین صرفه جویی در پول و سلامت خود اشتباه است" بلانت روچستر گفت. "این است که حداقل ما می توانیم برای کسانی که خدمت کرده اند ملت ما."

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: لایحه اجازه دهید کودکان ماندن در پدر و مادر Tricare طرح تا سن 26

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب