نظامی آمریکا در اقیانوس آرام: مسئولان به دنبال به دست آوردن مزیت علیه چین و روسیه

در میان شکایت از اقیانوس آرام غفلت تلاش های در جریان برای بازگرداندن بودجه برای قدرتمند $1.9 میلیارد دفاعی را

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 اردیبهشت 1399

در میان شکایت از اقیانوس آرام غفلت تلاش های در جریان برای بازگرداندن بودجه برای قدرتمند $1.9 میلیارد دفاعی رادار در هاوایی به طور بالقوه اضافه کردن دو نوع دفاعی موشکی قابلیت در آلوها خارجه کره شمالی تهدید و ایجاد یک "Indo-Pacific بازدارندگی ابتکار" مدل مشابه اروپایی تلاش است.

معاون دستیار وزیر دفاع به تازگی در مورد مزایای استفاده از موقعیت souped تا Terminal High Altitude Area Defense یا THAAD باتری در هاوایی است.

مقامات وزارت دفاع آمریکا قبلا نشان داده شده دولت به احتمال زیاد خواهد بود محافظت شده توسط یک دفاعی جدید موشکی توسعه همکاری با ژاپن SM-3 Block IIA به عنوان بخشی از یک "لایه زیرین" سپر است که هنوز هم متکی در درجه اول در زمین-بر اساس رهگیر در آلاسکا و کالیفرنیا.

یک تست روان سنجی قابلیت SM-3 IIA به شلیک کردن ساده بالستیک قاره پیما, موشک, هدف برنامه ریزی برای بهار لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس اما ظاهرا موکول شده است برای تابستان.

که در آزمون است و انتظار می رود انجام شده در اقیانوس آرام موشک محدوده مرکز خاموش کائوآئی و به احتمال زیاد شامل پرل هاربر-بر اساس ناوشکن USS John Paul Jones, تیراندازی, دفاعی, موشک.

در ضمن در کنگره ایالات متحده مک Thornberry از تگزاس بالا جمهوریخواه در کمیته نیروهای مسلح مجلس اضافه شده به یک تماس در حال رشد به منظور بهبود توانایی های نظامی در اقیانوس آرام برای بررسی به چین و روسیه پیشنهاد قانون اجاره یک اقیانوس هند و آرام بازدارندگی ابتکار.

"مقامات ارشد از هر دو طرف فرماندهان نظامی و امنیتی بین المللی کارشناسان گفته اند ما برای سال های سال است که هند و اقیانوس آرام باید این کشور را از اولویت های تئاتر است. آنها کاملا صحیح است و آن زمان برای قرار دادن پول ما را که در آن دهان ما این است که " Thornberry گفت.

Thornberry قانون خواستار $6.09 میلیارد دلار صرف شده در اقیانوس آرام در مالی 2021 در بهبود از جمله هوایی و سیستم دفاع موشکی در گوام و دفاع از میهن رادار-هاوایی. پول برای رادار به اشاره در کره شمالی و چین بود zeroed در پنتاگون 2021 درخواست بودجه به عنوان بخشی از بازنگری زمین و فضا-بر اساس سنسور نیاز دارد.

ایالات متحده Indo-Pacific Command گفت: رادار "نشان دهنده راه حل برای شکاف در توانایی ما برای تشخیص مسیر تبعیض و شکست های بالستیک و کروز و hypersonic تهدید." تبعیض اشاره به توانایی افتراق موشک قطعات از کلاهک.

بیش از افق رادار نیز تن به تن توسط هاوایی-بر اساس فرمان برای پالائو به هوا و سطح به اهداف.

Thornberry لایحه نیز افزایش هوش نظارت و شناسایی ; حفظ نیروهای چرخشی و دورانی بمب افکن حضور ; سرمایه گذاری در افزایش زیراب جنگ قابلیت و توسعه دوربرد سیستم های موشکی و توزیع آنها در سراسر اقیانوس آرام.

این می آید پس از Adm. فیل Davidson سر از ایالات متحده Indo-Pacific Command در اردوگاه H. M. Smith, ارسال a $20 میلیارد لیست آرزو به کنگره برای دفاع اضافه شده پیشرفت از طریق 2026.

"بدون یک مدرک معتبر و قانع کننده معمولی بازدارنده چین و روسیه خواهد بود جسارت به اقدام در منطقه را جایگزین منافع ایالات متحده" گفت: "دوباره مزیت" گزارش. هزینه است که 80 درصد از آن را صرف در اروپا بازدارندگی ابتکار با توجه به Indo-Pacific Command.

شیدا Schriver سابق دستیار وزیر دفاع هند و اقیانوس آرام و اریک Sayers با مرکز امنیت نوین آمریکا به تازگی گفت: در نظر قطعه است که هنگامی که روسیه حمله کرد اوکراین در سال 2014 پنتاگون "نقل مکان کرد و به سرعت به سرمایه گذاری میلیاردها دلار در کوتاه مدت پیشرفت در اروپا است."

نه چندان با اعلام تاکید بر "قدرت بزرگ" رقابت در اقیانوس آرام.

نظامی سرمایه گذاری مورد نیاز در سیستم عامل اما نشان داده شده است "زودگذر بهره" را قادر می سازد قابلیت های که نیاز "فوری سرمایه گذاری" جفت نوشت: در جنگ در سنگ های امنیت ملی بحث پلت فرم.

"زرق و برق دار جدید سیستم عامل مورد نیاز خواهد بود, اما خواهد شد تا پایان مهمات باند فرودگاه و بندر زیرساخت خدمت پایگاه هوایی سوخت و مهمات ذخیره سازی ابزار فرماندهی و کنترل و دیگر قابلیت های مشترک" در سراسر اقیانوس آرام گفتند.

راب Soofer معاون دستیار وزیر دفاع هسته ای و موشکی دفاع, سیاست روز سه شنبه گفت در یک موسسه هادسون فروم که ICBM رهگیری آزمون برای SM-3 IIA موشک احتمالا رخ خواهد داد در طول تابستان است.

به رهگیر استفاده می شود می تواند در برابر موشک های دشمن "در اواسط تا اواخر دوره ترمینال فاز پرواز," او گفت:. "به عبارت دیگر هر آنچه که شما نمی تواند رهگیری" با زمین-بر اساس رهگیر از آلاسکا یا کالیفرنیا "شما ممکن است یکی دیگر از شات با IIA موشک است." THAAD موشک می تواند با ارائه یک شات نهایی.

هاوایی را کشتی و /یا ساحل-بر اساس توانایی به آتش SM-3 IIA موشک از پرل هاربر ناوشکن و نظارت ساحل دفاع موشکی آزمون پیچیده در کائوآئی.

Soofer اضافه شده است که گسترش محدوده موشک THAAD نیز تست خواهد شد در برابر دوربرد موشک های دشمن. "که قطعا در مخلوط" با دفاعی موشکی انتظار می رود به انجام بهتر در برابر موشک های دشمن است که می تواند طیف وسیعی گوام و هاوایی, او گفت:.

جیم میلر سابق خبرگزاری دفاع گفت: در این فروم که "اگر شما به دنبال در یک کوتاه برد موشکی و نسبتا کوچک رد پا از پوشش THAAD یک شانس واقعی برای کمک به آن است. به من که قطعا مورد برای گوام و هاوایی."

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام کول از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: نیروی دریایی آتش سر از مدرسه آموزش هوانوردی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب