گارد ساحلی را COVID-19 موارد نزدیک به سه برابر گذشته 2 هفته

همانطور که از اوایل جمعه, 90 گارد ساحلی اعضا تایید شد به رمان coronavirus تقریبا سه برابر تعداد خدمات ثبت شده

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 اردیبهشت 1399

همانطور که از اوایل جمعه, 90 گارد ساحلی اعضا تایید شد به رمان coronavirus تقریبا سه برابر تعداد خدمات ثبت شده بود فقط دو هفته قبل از.

در مارس 2, خدمات گزارش 32 COVID-19 موارد است. رئیس استوار 4 بری لین گفت: در اواخر روز پنجشنبه که به تاریخ 31 اعضای بهبود یافته اند و شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

محل آلوده خدمات اعضا و شدت موارد شده اند ساخته شده است. گارد ساحلی نیست به طور معمول انتشار اطلاعات در آن COVID-19 موارد و جواب نداد سوال از Military.com در مورد مکان.

مرتبط با: DIY تی شرت ماسک و بلکلوا: خدمات نظامی با انتشار صورت-پوشش هدايت.

عقب Adm. Paul Thomas معاون پرسنل آمادگی صدور خدمات گسترده پیام جمعه گفت: اعضای گارد ساحلی در حال حاضر نیاز به گزارش وظیفه خود وضعیت حداقل یک بار در هفته به خدمات پرسنل پاسخگویی و ارزیابی سیستم است که اصلاح شده است که شامل COVID-19 وضعیت.

فعال-وظیفه پرسنل فعال ذخیره و غیر نظامی کارگران باید گزارش خود را از وضعیت; فعال وظیفه و رزرو اعضا نیز باید گزارش وضعیت هر پرسنل خود را تحت نظارت.

اعضا گزارش خواهد داد که آیا آنها تحت تاثیر این ویروس; معرض شده اند; تحت قرنطینه و نه بد; در انزوا به عنوان یک نتیجه مثبت یا فرض مثبت COVID-19 تشخیص; بستری; و یا منتشر شده است.

آنها همچنین باید گزارش که آیا آنها در حال کار بر روی سایت و یا از راه دور و یا کار نمی کند در تمام.

"ما می دانیم که نیروی کار ما نهفته است که هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم توسط COVID-19," Cmdr. سوزانا لی با خدمات این دفتر در حال ظهور سیاست در آزادی گفت: پس از پیام. "گارد ساحلی پرسنل پاسخگویی و ارزیابی سیستم ارائه خواهد شد دفتر من با داده های ما می توانید به تجزیه و تحلیل اثرات نیروی کار و فعال استراتژیک در سطح تصمیم گیری برای حفظ آماده مربوطه و پاسخگو نیروی کار است."

ماهیت خدمات را ضروری ماموریت شامل عمومی و تعامل است که حامل بالقوه قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus.

پس از اولین موارد ظهور در نیمکره غربی گارد ساحلی پرسنل در تماس با افراد مشکوک به داشتن ویروس از تخلیه پزشکی از مسافران با غیر COVID19 بیماری های مرتبط با از شاهزاده بزرگ کشتی کروز بعد از آن به 103 موارد به کمک در debarkation بیش از 250 ، 000 نفر از کشتی های کروز در امتداد ساحلی ایالات متحده.

شیلات بازرسی مواد مخدر interdictions جستجو و عملیات نجات دریایی و امنیت پورت و پورت عملیات همه مستلزم خدمات اعضای تعامل با عموم مردم.

در اوایل این ماه گارد ساحلی صادر راهنمایی به کاربران در استفاده های خانگی و یا انجام آن را به خودتان ماسک صورت در حالی که انجام غیر عملیاتی وظایف ،

هفته گذشته در یک به روز رسانی پارچه صورت پوشش هدایت گارد ساحلی رهبران گفت: فرماندهان هستند برای ارزیابی خطر ابتلا به عفونت به پرسنل خود در طول وظایف رسمی و پایبند به راهنمایی مناسب تجهیزات حفاظت شخصی برای استفاده در طول عملیات. ترین, با توجه به آزادی انجام خواهد شد تحت یک ارزیابی ریسک است که توصیه می Coast Guard استفاده از اعضای فولاد, ماسک, عینک و دستکش و اختیاری N95 ماسک در حالی که انجام عملیات است که نیاز به تعامل با مردم است.

همانطور که از دوشنبه 3,438 دفاع با بخش خدمات اعضای تایید شده اند به COVID-19. این شامل 819in ارتش 330 در نیروی هوایی 250 تفنگداران دریایی 1,240 در نیروی دریایی و 672 در گارد ملی و همچنین 127 "DoD آژانس" اعضای.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: گارد ساحلی همچنان عدد حرکت می کند با برخی از محدودیت ها در میان همه گیر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب