جستجوگران بازیابی بدن دریایی از دست رفته در دریا جنوب ژاپن

MARINE CORPS AIR STATION IWAKUNI ژاپن -- جستجوگران در روز یکشنبه بهبود بدن از دریایی که احتمال غرق شده روز قب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 تیر 1399

MARINE CORPS AIR STATION IWAKUNI ژاپن -- جستجوگران در روز یکشنبه بهبود بدن از دریایی که احتمال غرق شده روز قبل از آن در حالی که رفتن را به کمک دو نفر دیگر از شناگران است.

گروهبان. تایلر M. Rankin, 24, از, Kansas City, Mo. ناپدید پنج شنبه در سواحل حمدا ساحل در استان شیمانه با توجه به بیانیه روز شنبه از هواپیما دریایی گروه 12. او یک KC-130 Hercules مکانیک اختصاص داده شده به دریایی هوایی Refueler حمل و نقل اسکادران 152 در MCAS تمب.

ژاپن گارد ساحلی و محلی مقامات بلافاصله پنج شنبه به یک تماس از کسی که غرق شدن حدود 11 صبح در نزدیکی Iwami Kahin اردوگاه با توجه به گارد ساحلی و دریایی سپاه در بیانیه ای.

حدود 20 نفر وابسته به پایگاه بودند بازدید از ساحل که آن روز صبح یک سخنگوی گارد ساحلی گفت. رنکین رفت از دست رفته پس از شنا کردن به نجات دو نفر از این گروه بودند که جاروب دریایی.

دریا بود تجربه متورم تا نزدیک به 10 پا در زمان حادثه همراه با بادهای قوی سخنگوی گفت. این رسم در ژاپن برای برخی از مقامات دولتی به صحبت با رسانه ها خواست نامش فاش نشود.

تفنگداران دریایی از رنکین اسکادران -- با نام مستعار Sumos -- "سوگواری از دست دادن برادر خود را در آغوش" سرهنگ سرهنگ کریستوفر Kocab این اسکادران فرمانده گفت: در روز سه شنبه در بیانیه ای. "گروهبان. رنکین بود یک رهبر واقعی در اسکادران یک موضوع متخصص در زمینه خود را, و یک دوست بزرگ برای بسیاری از. ما ارسال ما صمیمانه تسلیت به همه تایلر خانواده و دوستان نزدیک و هرگز فراموش تاثیر او بر همه ما است."

رنکین پیوست دریایی سپاه در سال 2014 ، جوایز او عبارتند از: نیروی دریایی شایسته واحد تقدیر روبان دفاع ملی خدمات, مدال, جهانی, جنگ با تروریسم مدال خدمات خوب رفتار مدال و دریا خدمات استقرار روبان.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن