آیا ایکس باکس سری X آرم رها کردن یک سری S اشاره ؟

قطره-تغذیه از نسل بعدی کنسول اطلاعات در ادامه با ایکس باکس سری X آرم در حال حاضر در عرصه. نه اساسی به دنبال مو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 اردیبهشت 1399

قطره-تغذیه از نسل بعدی کنسول اطلاعات در ادامه با ایکس باکس سری X آرم در حال حاضر در عرصه.

نه اساسی به دنبال موتیف برای ایکس باکس سری X کنسول به ثبت رسیده است به عنوان یک علامت تجاری توسط مایکروسافت است و این هفته به نظر می رسد در ق.

به عنوان شما می توانید از تصاویر زیر, مایکروسافت در حال رفتن برای روش ساده با جای درز دار X گرفتن در مرکز صحنه.

چه می توانید به ما بگویید که از آشکار کرد ؟ خوب نه بسیاری آن را به عنوان اتفاق می افتد. برخی از Redditors نشان می دهد مینیمالیستی حضور کلمه سری نشان می دهد که "برخی دیگر از حرف" ممکن است جایگزین X.

ما شده اند با شنیدن کلمه بیشتر از متوسط سری S کنسول که وجود دارد در این پروژه اسکارلت چتر بنابراین شاید این نظریه برخی از شایستگی. دیگران انتظار این تصویر در بازی جعبه های طراحی شده برای تشخیص سری X بازی از دیگر کنسول ها در محدوده.

مرتبط با: ایکس باکس سری S

"این واضح است که این نوع از آرم های مورد استفاده در بسته بندی به معنی X از S/نسخه های دیگر. هر زمینه دیگر شما فقط میخوام ببینید معمولی ایکس باکس لوگو imo" نوشت حقایق ریاضی در ق.

آرم قطعه دیگری از پازل جلوتر از ایکس باکس سری X راه اندازی بعد از این سال. ما در حال حاضر دیده می شود این کنسول کنترل و لوگو و یک ایده بزرگ از مشخصات فنی آن را ارائه دهد هنگامی که آن را می رسد قبل از کریسمس سال 2020 است.

ما هنوز به شنیدن هر گونه منحصر به فرد بازی برای پلت فرم برچسب قیمت یا جامد تاریخ انتشار برای سیستم. ما فرض می کنیم آن آشکار خواهد شد در طول چند ماه آینده که مایکروسافت می خواهد انجام شده است دور در حال حاضر-لغو تجارت را نشان می دهد مانند E3 و GDC.

سونی از سوی دیگر است و در عین حال به فاش کردن طراحی خود کنسول PS5 اما ما باید DualSense کنترلر آرم و عمیق شیرجه رفتن به مشخصات به جزر و مد ما بیش از در حال حاضر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب