نیروهای آمریکایی و کره جنوبی اعلام کرد بررسی به نام جدید مبارزه با نژاد پرستی

نیروهای آمریکایی مستقر در کره جنوبی را به را انتخاب کنید از چهار گزینه به نام فرمان جدید تنوع مبارزات انتخاباتی در نظر گرفته شده برای ترویج وحدت و از بین بردن نژاد پرستی در صفوف.

انتخاب در نیروهای نظامی بررسی شامل “وحدت در جامعه” “USFK: قدرت از طریق تنوع” “ما یکی USFK” و “وحدت در تنوع است.”

بیشتر بخوانید: آمریکا سرباز متهم با برنامه ریزی های مرگبار در کمین ارتش خود را واحد DOJ می گوید:

این نظر سنجی اعلام کرد روز یکشنبه در یک USFK توییتر پست گذشته از طریق پنج شنبه, 70 سالگرد شروع جنگ کره فرمان گفت.

بررسی بخشی از مراحل تهاجمی گرفته شده توسط ارتش ژنرال رابرت آبرامز — که می پوشد سه کلاه به عنوان رئیس USFK سازمان ملل متحد فرماندهی و ترکیب نیروهای فرماندهی — در خط با پنتاگون راهنمایی در تنوع است.

آبرامز را ممنوع کرده است متفق پرچم سپر تابلوچسبها و دیگر متعلقات در پایگاه حالی که اجازه بر پایه شمع vigils در همبستگی با نژادی و بی عدالتی تظاهرات stateside در پاسخ به مارس 25 مرگ فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

یک شب زنده داری برگزار شد ژوئن 4 در پایگاه هوایی اوسان و دوم ژوئن 11 در کمپ Humphreys. بسیاری از سربازان و اعضای خانواده که با عینک سیاه و سفید “زندگی ماده” تی شرت و یک زانو برای نزدیک به نه ساعت مطابق با زمان است که یک افسر پلیس kneeled در Floyd گردن.

ارتش سرهنگ Tindeman Penland یک USFK قاضی مدافع طور کلی با استفاده از یک پرسش و پاسخ در فرمت منتشر راهنمایی برای رسیدگی به آنچه که ممکن است بیشتر در ذهن USFK خدمات اعضا از نظر تظاهرات و رسانه های اجتماعی ارسال.

“آیا من می توانم در Facebook یا Twitter و ایجاد یک بیانیه [از جمله ‘میل’ و یا حمل و نقل یک پست] در مورد مسائل جاری مانند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و یا خواستار یک دولت را در مقام عمل در برابر کسی که مرتکب یک مسابقه بر اساس جرم است؟”

Penland جواب داد: “بله. اما خدمات اعضا باید به جلوگیری از انتشار هر چیزی که منطقی می تواند به عنوان درخواست رای برای یا علیه یک حزبی سیاسی, حزب, نامزد و یا باعث.”

“یک گروه از دوستان می خواهد به نگه داشتن یک یادبود رویداد کسی کشته شده توسط پلیس در ایالات متحده? ممکن است ما این کار را در یک USFK نصب؟”

Penland پاسخ داد: “بستگی دارد. به طور کلی تاسیسات نظامی نیست, انجمن های عمومی, بنابراین استفاده از این امکانات برای غیر نظامی اهداف ممکن است به نصب فرمانده را تایید.”

او افزود: “این فعالیت ها به موضوع معقول و زمان و مکان و یا شیوه ای در شرایط تاسیس با تصویب فرمانده.”

او با اشاره به وزارت دفاع دستور 1325.06 در “دست زدن به مخالف فعالیت ها و فعالیت های اعتراض در میان اعضای نیروهای مسلح.”

یک سرویس عضو “حق بیان باید حفظ شود به حداکثر میزان ممکن است” بخشنامه متحده است. اما “هیچ فرمانده باید بی تفاوت نسبت به رفتار است که اگر مجاز به ادامه بدون کنترل خواهد از بین بردن اثر او واحد.”

“مناسب و متعادل از این منافع تا حد زیادی بستگی بر آرام و محتاطانه قضاوت مسئول فرمانده” بخشنامه متحده است.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: نیروهای آمریکایی و کره جنوبی مجوز نژادی و بی عدالتی تظاهرات در پایگاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de