سابق و بیمارستان کارمند پنجه نرم می کند گناه به قتل هفت جانبازان

سابق معاون پرستاری در Louis A. Johnson امور کهنه سربازان در مرکز پزشکی در کلارکسبرگ, غرب ویرجینیا, التماس گنا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

سابق معاون پرستاری در Louis A. Johnson امور کهنه سربازان در مرکز پزشکی در کلارکسبرگ, غرب ویرجینیا, التماس گناه سهشنبه به قتل هفت جانباز بیماران و تلاش برای کشتن یک هشتم در تاسیسات.

Reta Mays, 46, کار شیفت شب در مرکز پزشکی پزشکی و جراحی جایزه شد و متهم از تزریق هفت بيماران مبتلا به کشنده دوز انسولین علاوه بر اینکه متهم قصد کشتن یک هشتم با همان روش بین 2017 و 2018.

جزئیات بعدی: VA تعلیق بخشی از بدهی مجموعه در جانبازان از طریق پایان سال

او وارد یک گناه در تمام هشت اتهامات در دادگاه فدرال منطقه و چشم پوشی از حق خود به هیات منصفه دادگاه مبنی بر با صدای گریان به منطقه قاضی توماس Kleeh که او از ذهن صدا در اعتراف به گناه او.

او درخواست معامله شامل هفت زندگی جملات برای اتهام قتل, 20 سال حبس برای اتهام حمله به قصد ارتکاب قتل و دلار 500.000 خوب است.

حداقل 26 تن از اعضای خانواده قربانیان حاضر در دادگاه روز شنبه برای رسیدگی به آن نیز پخش شد از طریق زوم. وکلای دفاع درخواست زمان قبل از صدور حکم به "توسعه کاهش شواهد" به معنی آنها را به بررسی دلایل ممکن برای ذرت به مرتکب جنایات -- شرایطی که ممکن است در قرعه کشی کمتری جمله است.

ذرت یک کهنه سرباز ارتش گفت: قاضی او را به مصرف دارو برای اختلال استرس پس از سانحه.

با توجه به اسناد دادگاه, یک دکتر در بیمارستان هشدار ناظران به مرگ مشکوک, همه از آن درگیر "غیر قابل توضیح قند خون قسمت" در بیماران با هیچ و یا حداقل سابقه دیابت.

میز کار بود به علائم حیاتی از جمله نظارت بر بيماران سطح گلوکز خون و به نشستن با بیماران یک شبه. اما با توجه به اسناد دادگاه او "آگاهانه" و "بدتر" تزریق انسولین به بیماران که یا نمی مبتلا به دیابت یا انسولین تجویزی.

او مجاز به اداره انسولین است. و نه او credentialed دستیار پرستاری. در زمان او استخدام در کلارکسبرگ و تسهیلات نیاز نیست دستیاران پرستاری به یک گواهینامه یا پروانه به عنوان یکی از شرایط استخدام و یا ادامه اشتغال است. با توجه به اسناد دادگاه Mays سابق, West Virginia اصلاحات افسر بود که در نهایت از کار اخراج شده توسط و برای دروغ گفتن در رزومه و گفت که او یک دستیار پرستاری خبره.

سریع برگرد از دراماتیک مورد شرح زیر است نزدیک به دو سال از تحقیقات توسط وزارت دادگستری ایالات متحده و وزارت امور ايثارگران دفتر بازرس کل و چندین پرونده های حقوقی ثبت شده توسط خانواده های قربانیان در برابر VA.

ملانی Proctor, دختر سابق ارتش گروهبان. فلیکس کرک McDermott طرح دعوی در دادگاه در برابر VA در ماه مارس بیش از مرگ 82 ساله ، در آوریل نرما شاو بیوه نیروی هوایی جانباز جورج نلسون شاو همچنین پرونده یک قتل غیر عمدی با توجه ادعا که "گسترده سیستم از شکست" در بیمارستان کمک به 81 سال از مرگ است.

در ماه ژوئن فرزندان جان ویلیام هالمن, 87 در زمینه طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال نامشخص خسارت برای هالمن ژوئن 2018 مرگ است.

دادستان گفته بود آنها بررسی تا 11 مرگ مشکوک در تاسیسات.

VA وزیر رابرت Wilkie بارها و بارها به نام VA دفتر بازرس کل به انتشار نتایج این تحقیقات در سال گذشته در حالی که سناتور. Joe Manchin D-غرب ویرجینیا, فشرده برای پاسخ از دادستان کل ویلیام Barr در این مورد گفت: تاخیر شد پر پیچ و خم را به خانواده های برخی از آن عزیزان بودند که در طول بررسی است.

در بیانیه روز شنبه, Manchin گفت: اتهامات سر رسیده اما او امیدوار اعلام خواهد آورد "برخی از صورت ظاهر از صلح به قلب" از خانواده های قربانیان و همچنین به عنوان کسانی که "که هنوز نامشخص در مورد سرنوشت خود جانبازان است."

"به عنوان یک عضو مجلس سنا Veterans Affairs Committee, من متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما تعیین می کند که چگونه این می تواند رخ داده و اطمینان حاصل شود آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد. جانبازان ما شایسته جهان-کلاس مراقبت از خود و خانواده خود را شایسته دریافت صلح از ذهن در هر مرحله از راه" Manchin گفت.

با توجه به اسناد دادگاه قربانیان که جان خود را در علاوه بر این به McDermott شاو و هالمن شد:

  • نیروی دریایی جانباز رابرت لبه 82
  • کهنه سرباز ارتش رابرت Kozul, 89
  • کهنه سرباز ارتش مورچه Edgell, 84
  • ارتش و نیروی هوایی جانباز ریموند طلایی 88

این جانباز که در ابتدا جان سالم به در برد حمله و درگذشت دو هفته پس از دریافت تزریق شد 92 ساله نیروی دریایی جنگ جهانی دوم کهنه شناسایی حروف R. R. P.

سناتور. شلی Capito D-غرب ویرجینیا به نام وضعیت در کلارکسبرگ VA "مشمئز کننده و عمیقا نگران کننده است."

"این غیر قابل قبول است در هر محیط. شکسته قلب من برای خانواده این جانبازان و من می دانم که من صحبت می کنند برای همه ویرجینیایی غرب وقتی که من می گویند که ما شگفت زده است که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد," Capito در بیانیه ای گفت.

Wesley, دیوار, رئیس امور عمومی در Louis A. Johnson VA مرکز پزشکی با اشاره به اینکه ذرت به حال از کار اخراج شده توسط VA و آن بازرس کل بررسی پرونده برای بیش از دو سال است.

"دل ما به کسانی که تحت تاثیر این مرگ غم انگیز," دیوار گفت. "ما بسیار خوشحالیم که وزارت دادگستری در پا به فشار این تحقیقات در سراسر خط پایان و امیدوار نظام قضایی ما را تحویل عدالت کلارکسبرگ-منطقه جانبازان و خانواده سزاوار است."

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Military.com. او در توییتر دنبال کنید در @patriciakime.

مرتبط با: مجلس می خواهد آمریکا و دادستان کل را به دخالت در مشکوک و مرگ و میر پروب

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب