ملوانان که متوقف کورپس کریستی حمله تروریستی ممکن است دریافت جوایز

ملوانان که متوقف مسلح که در تلاش برای ورود خود Texas air station, on May 21 خواهد بود به رسمیت شناخته شده خود

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

ملوانان که متوقف مسلح که در تلاش برای ورود خود Texas air station, on May 21 خواهد بود به رسمیت شناخته شده خود را برای پاسخ سریع که ماموران فدرال می گویند به احتمال زیاد نجات بسیاری از زندگی.

اعضای نیروی دریایی نیروهای امنیتی در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی در نظر گرفته شده برای جوایز گفت: Francoise "فیفی" Kieschnick سخنگوی وجود دارد.

جزئیات بعدی: دیدار با قهرمان سرباز که در زمان پایین فعال تیرانداز با کامیون خود را بر روی یک پل کانزاس

آن را بلافاصله روشن است که جوایز در نظر گرفته می شوند "اما من نمی دانم که آنها خواهد شد به رسمیت شناخته شده" Kieschnick اضافه شده است.

اف بی آی هوستون که پیشرو در تحقیقات ستایش است این تیم را به شجاعت و دلاوری زمانی که 20 ساله آدم سلیم Alsahli باز آتش از یک کامیون او سعی کرد به رانندگی بر روی هوا ایستگاه.

"این اقدامات قهرمانانه از استاد-در-آغوش افسر 2 کلاس که زندگی خود را به خطر انداخته و دریغ نکنید برای تعامل با این موضوع و همچنین اقدامات نیروی دریایی نیروهای امنیتی به احتمال زیاد متوقف شد آنچه که می توانست یک مقدار بیشتر حمله مرگبار" این بخش گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

دوم-کلاس افسر مقامات گفته اند به ضرب گلوله کشته شد توسط Alsahli. او با پوشیدن تجهیزات حفاظتی و دچار جراحات جزئی. مقامات گفت که او از بیمارستان مرخص شد. بعد از آن روز.

که ملوان توانست به بیش از رول و ضربه زدن به سوئیچ به منظور بالا بردن یک مانع که مانع Alsahli از رانندگی بر روی پایه آسوشیتد پرس گزارش داد. دیگر پایه امنیت پرسنل به ضرب گلوله او را با توجه به AP.

Alsahli یک شهروند آمریکا که متولد سوریه با روابط نظامی کشته شد و در صحنه است. FBI رسمی گفت: در روز تیراندازی که این حادثه شد تروریسم مرتبط است. محققان گفته اند آنچه که منجر به نتیجه گیری.

تیرانداز اعتقاد بر این است که برای ابراز حمایت از گروه های افراطی در رسانه های اجتماعی از جمله القاعده در شبه جزیره عربستان و مقامات گفت: AP. در ماه دسامبر یک عربستان آموزش افسران در نیروی هوایی ایستگاه در پنساکولا فلوریدا, با روابط به همان گروه تروریستی افتتاح شد آتش سوزی در یک کلاس درس ساختمان که در آن پایه و کشتن سه ملوانان.

تفنگداران دریایی ملوانان و افراد غیر نظامی در پنساکولا که در معرض خطر زندگی خود را برای نجات دیگران در طول این حمله را دریافت خواهد کرد قهرمانی جوایز مقامات نیروی دریایی گفت: در ماه مارس است. در این مراسم جوایز خود را که شامل برنامه ریزی برای کاهش و زخمی به دریافت Purple Heart, مدال, به تعویق افتاد با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تایید جوایز شامل وزیر دفاع مدال برای شجاعت وزیر دفاع مدال برای دفاع از آزادی نیروی دریایی برجسته خدمات عمومی جایزه نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال و نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال.

دو دریایی که درگذشت در حالی که حفاظت از دیگران زمانی که رزرو خود مرکز مورد حمله قرار گرفت توسط یک تروریست در چاتانوگا تنسی در سال 2015 نیز پس از مرگ اهدا نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال. تیر اندازی Sgt. توماس سالیوان و گروهبان دوم ، دیوید وایت دریافت خدمات خود را با بالاترین غیر رزمی قهرمانی جایزه برای braving تیراندازی برای کمک به دیگران رسیدن به ایمنی.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط: "او به خوبی انجام می دهند:' Esper مورد بحث جوان ملوان که در زمان پایین کورپس کریستی مسلح

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب