نیروی دریایی حامل فورد با تکنولوژی بالا EMALS منجنیق سیستم استراحت در دریا آزمایش

عملیات پرواز در نیروی دریایی جدیدترین ناو هواپیمابر قطع شد پشت در دوران اخیر در دریا آزمایش های جدید با سیستم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 خرداد 1399

عملیات پرواز در نیروی دریایی جدیدترین ناو هواپیمابر قطع شد پشت در دوران اخیر در دریا آزمایش های جدید با سیستم های فن آوری بالا است که راه اندازی هواپیما از flattop پرواز عرشه رفت.

این هواپیما حامل Gerald R. Ford الکترومغناطیسی هواپیما, راه اندازی, سیستم, شناخته شده به عنوان EMALS شکست ژوئن 2 در طول این کشتی بزرگترین حامل air wing سوار به تاریخ. فورد رهبران به تازگی اعلام کرد که حامل جریان بود که EMALS رفت.

جزئیات بعدی: مغلوب ساختن پیشی جستن تعطیل پیشنهاد برای تغییر نام پایگاه ارتش تجلیل مؤتلفه مبارزان

وجود دارد حدود 1000 نفر از اعضای Carrier Air Wing 8 روی عرشه کشتی به عنوان فورد زد پست-تحویل تست و آزمایش عملیات در اقیانوس اطلس. در تماس با خبرنگاران روز قبل از EMALS رفت سروان. J. J. Cummings, کشتی افسر فرمانده به نام air wing سوار یک لحظه تاریخی برای فورد.

هوا بال واجد شرایط بیش از 50 ناوگان و خلبانان, او گفت:, و راه اندازی شده و به دام افتاده صدها پرواز از flattop در حالی که عامل در دریا.

اما روز بعد EMALS رفت با توجه به انتشار اخبار نیروی دریایی که صادر شد اواخر یکشنبه شب. که "محدود پرواز عملیات به حدی است."

"اما اعتصاب گروهی, کشتی و هوا بال تیم هنوز انجام اهداف مهم برنامه ریزی برای فورد-کلاس هواپیما حامل" انتشار اضافه شده است.

علت ریشه EMALS شکست همچنان تحت بررسی گفت: سروان. دنی هرناندز یک سخنگوی نیروی دریایی در پنتاگون.

"این خطا به نظر می رسد در قدرت دست زدن به سیستم در طول یک دستی ریست سیستم," او گفت:. "در این بخش این است که مستقل از قدرت پالس بخش برای راه اندازی هواپیما و امنیت پرواز خطر است. نیروی دریایی در حال بررسی روش ها و هر گونه اثرات در سیستم است."

هر یافته و اقدامات اصلاحی آنها را کلیدی خواهد بود برای اطمینان از فورد آماده است تا به حمایت از warfighter زمانی که آن را وارد ناوگان هرناندز اضافه شده است.

نیروی دریایی مواجه شده است و فشار از سیاستمداران -- در کاپیتول هیل و کاخ سفید -- در تاخیر در گرفتن چندین جدید سیستم های در حال اجرا از جمله EMALS. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار به نام این سیستم را "دیوانه برقی منجنیق" و گفت: ملوانان او را به صحبت در فورد و شکایت آن را قابل اعتماد.

"من فقط رفتن به قرار دادن یک سفارش-ما در حال رفتن به استفاده از بخار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال گذشته با اشاره به میراث سیستم استفاده می شود برای راه اندازی هواپیما در حمل.

فورد بازگشت به بندر یکشنبه و هرناندز گفت: خدمه پشتیبانی شده توسط یک تیم از کارشناسان که توسعه یک "روش های جایگزین برای راه اندازی air wing خاموش" کشتی.

فورد به اتمام رسانده است و تقریبا 3,500 راه اندازی و بهبود با استفاده از EMALS. هرناندز به نام که کاملا یک دستاورد است اما افزود که این تعداد کافی برای نتیجه گیری در مورد این سیستم قابلیت اطمینان.

"به عنوان عملیات پرواز در [جدید حامل] ادامه وقفه دنبال خواهد شد سیستماتیک بررسی و خطاب با طراحی و تغییر رویه با هدف دستیابی به نیازهای عملیاتی برای بقیه فورد کلاس," او گفت:.

جیمز Geurts دستیار کری برای تحقیق و توسعه و دستیابی گفت: shipbuilders باقی می ماند در فورد در حال کار برای حل و فصل مشکلات با سیستم های جدید. که شامل گرفتن تمام فورد 11 سلاح های آسانسور به بالا و در حال اجرا است. پنج در حال حاضر مشغول به کار است.

دولت دفتر پاسخگویی اشاره کرد نیروی دریایی را در تلاش برای نشان دادن قابلیت اطمینان از فورد سیستم های کلیدی از جمله EMALS در گزارش اخیر.

"اگر چه نیروی دریایی است تست EMALS و [جستجوی پیشرفته دستگیری دنده] در کشتی با هواپیما قابلیت اطمینان این سیستم همچنان یک نگرانی" در این گزارش آمده. "اگر این سیستم نمی تواند عملکرد با خیال راحت در زمان تست عملیاتی آغاز می شود [فورد] نمی خواهد بود قادر به نشان دادن آن می توانید به سرعت در حال استقرار هواپیما -- یک نیاز اساسی برای این حامل."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مربوط به: 'یک شکست نیروی دریایی:' بعدی CNO مشکلات آدرس جدید حامل

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب