انگلستان قاضی هشدار آسانژ در آمریکا استرداد جلسه حضور

لندن — یک قاضی گفت: بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ باید حضور در دادگاه بعدی او شنوا مگر اینکه او می تواند با ارائه مدارک پزشکی به حمایت از او نبود.

وکلای آسانژ گفت که او نمی تواند حضور در آخرین جلسه در ایالات متحده خود را در مورد استرداد با لینک ویدئو از زندان به دلایل پزشکی.

قاضی منطقه ونسا Baraitser مجموعه ای دیگر از شنیدن تاریخ جولای 27 و گفت: آسانژ باید به نظر می رسد “مگر شواهد پزشکی” برای توضیح عدم حضور.

این زن 48 ساله در استرالیا شده است تحت تعقیب در ایالات متحده در 18 اتهام انتشار اسناد طبقه بندی شده. دادستان ها می گویند او با توطئه ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ برای شکستن یک رمز عبور هک به پنتاگون کامپیوتر و راز انتشار دیپلماتیک کابل و فایل های نظامی در جنگ در عراق و افغانستان است.

هفته گذشته وزارت دادگستری ایالات متحده اضافه شده جدید جانشین کیفرخواست که مدعی آسانژ توطئه با اعضای نرم و سازمان به دنبال جذب هکرها به ارائه ویکی لیکس با اطلاعات طبقه بندی شده. کیفرخواست اضافه نمی کند هر گونه اتهامات جدید اما گسترش اتهامات علیه آسانژ.

آسانژ دستگیر شد در سال گذشته پس از اخراج از سفارت اکوادور در لندن جایی که او تا به حال به دنبال پناهگاه برای جلوگیری از ارسال به سوئد بیش از اتهامات تجاوز به عنف و تجاوز جنسی.

او در لندن Belmarsh زندان در انتظار استرداد کامل شنوایی است که به تعویق افتاده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در اصل با توجه به شروع در ماه مه آن است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای شروع در سپتامبر. 7.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>