گارد ساحلی باعث می شود دو نجات از قایق قبل از آن می رود تحت

ST. پترزبورگ فلوریدا. — گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا نجات تجاری ماهیگیر بود که چسبیده به یک کولر در خلیج مک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

ST. پترزبورگ فلوریدا. — گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا نجات تجاری ماهیگیر بود که چسبیده به یک کولر در خلیج مکزیک پس از قایق او واژگون بعد از تخلیه یک پسر و پدر او از همان رگ.

آژانس دریافت یک هشدار اضطراری در 8:56 صبح پنج شنبه از جنی لین, پخش آن محل با توجه به انتشار اخبار.

یک MH-60 Jayhawk هلیکوپتر اعزام هوا از ایستگاه ویکی یافت رابرت قلب 48 چسبیده به یک کولر در 3 تا 4 فوت (1-1.2 متر) دریاها. او هنوز هم در نزدیکی 36-پا (10.9 متر) که تقریبا به طور کامل در زیر سطح.

نجات شناگر کمک قلب به یک قفس که بود برافراشتند به یک هلیکوپتر که خدمه در زمان او را به یک تمپا بیمارستان برای ارزیابی پزشکی. وضعیت خود خواهد شد.

قلب تا به حال کاهش یافته است کمک به یک روز زودتر زمانی که گارد ساحلی برش Diamondback در پاسخ به جنی لین به پزشکی تخلیه a 15-year-old boy who had بد افتاده پردازنده. که خدمه در زمان پسر و پدر خود را به بخش سن پترزبورگ پایه.

قلب گفت: خدمه شنبه که قایق شد و دیگر کار خود را تحت قدرت و یک خواهر کشتی بود در راه خود را به کمک کند.

گارد ساحلی در حال حاضر به بررسی آنچه رفت را اشتباه در قایق را بد بخت سفر.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب