ارتش متکی بر رسانه های اجتماعی برای استخدام در طول همه گیر تمپا واحد بازگشایی

Instagram Live رقص احزاب است. Esports مسابقات. Facebook posts. اینها برخی از ابزار است که ارتش استخدام باید م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 تیر 1399

Instagram Live رقص احزاب است. Esports مسابقات. Facebook posts. اینها برخی از ابزار است که ارتش استخدام باید متکی به اتصال با پتانسیل سربازان آینده به عنوان آنها در انطباق با به استخدام در وسط یک بیماری همه گیر.

ارتش ایالات متحده استخدام فرماندهی معطوف به همه-مجازی استخدام بین مارس و مه, بعد, از سرگیری در جلسات حضوری در استخدام, ایستگاه های که امن تلقی و لازم از جمله کسانی که تحت تمپا استخدام گردان. به عنوان یک نتیجه از تغییر محیط کار در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس ملی فرماندهی بود 4,000 enlistments پشت سالانه خود را با هدف پایان ماه ژوئن گفت: لیزا فرگوسن سخنگوی فرماندهی.

اما تابستان تمایل به شلوغ ترین زمان برای استخدام, او گفت:, و فرماندهی ملی خوشبین است در مورد در آوردن متقاضیان جدید. رسانه های اجتماعی کلیدی خواهد بود.

"ما دستور داده شده است در یک فشار ثابت به فضای دیجیتال به دلیل این که مخاطبان ما ساکن" فرگوسن نوشت: در یک ایمیل.

Facebook است چگونه Carleck مارتین, 25, از St. Cloud, Fla., در نهایت متعهد به ارتش پس قبلا با توجه به آن به عنوان وسیله ای برای شروع یک حرفه ای و تبدیل شدن به یک رهبر.

"این چیزی بود که در ذهن من بود که من فکر. و سپس هنگامی که این بیماری همه گیر اتفاق افتاد آن بود تاپیک واقعا بسیار دیگری من می تواند انجام دهد در اینجا" مارتین گفت. "همه چیز اساسا تعطیل, و من نیاز به یک منبع درآمد."

مارتین مشغول به کار بود در Chipotle اما او احساس راحت برای کار در آشپزخانه و دیگر. بنابراین او قرار داده و در دو هفته متوجه تصادفا ارتش استخدام پست در Facebook و به استخدام یک تماس.

مارتین گرفت در تاریخ 8 ژوئن در تمپا با پوشیدن یک ماسک و ایستاده 6 فوت دور از دیگران است.

حتی به عنوان استخدام بازگشته اند تا در جلسات حضوری با متقاضیان مجازی توسعه نمی توان دور گفت: Cpt. تیلور Viotto مرکزی فلوریدا شرکت است که بخشی از تمپا استخدام گردان.

استخدام پست را حرفه ای خود را در صفحات رسانه های اجتماعی, و هنگامی که یک متقاضی را نشان می دهد و علاقه آنها به ادامه گفتگو از طریق تلفن و یا با متن Viotto و افزود: "این افزایش تمرکز ما در رسانه های اجتماعی است که هنوز هم که در آن."

بیش از دو سال گذشته فرگوسن گفت: استخدام در ارتش رهبران "مشغول به کار برای اطمینان از استخدام دسترسی به برنامه های رسانه های اجتماعی و ابزارهای ارتباطی در دولت خود دستگاه برای اطمینان از آنها باقی می ماند مربوطه در حالی که برقراری ارتباط با جوانان امروز است."

ابزار دیجیتال و حتی در آمد و دستی برای دبیرستان, توسعه Viotto گفت. استخدام به طور معمول به فرد ارائه در مدارس بالا است. در این سال آنها با کار مدارس به همان سخنرانی آنلاین.

مردم درخواست شده است اگر استخدام, ایستگاه, باز, Viotto گفت. آنها با پروتکل های ایمنی در محل وی افزود: از جمله ماسک یکبار مصرف و ضد عفونی کننده دست برای کسانی که به بازدید از. و فضای کار است بررسی پس از هر جلسه با متقاضی.

تربیت بدنی برای کسانی که داوطلب خدمت سربازی هستند و در حال انتظار برای کشتی به بوت کمپ برگزار می شود خارج و در جلسات متعدد به منظور محدود کردن تعدادی از سربازان آینده آمده است که در در یک زمان, او گفت:.

Viotto انتظار دارد ارتش در ادامه با تکیه بر رسانه های اجتماعی و دیگر ابزار دیجیتال احتمالا همراه با فرد در ارتباطات است.

برای مارتین یک حرکت نزولی به جلب طول همه گیر بود که قادر به خود را با مادر و ناپدری خود را به ادای سوگند در. اما او می داند که چرا لازم بود و او همچنان متعهد به خود نام نویسی.

"ارتش بزرگ در ساخت, رهبران, بنابراین من فکر کردم آن را مفید بود برای من," او گفت:.

او کشتی را به بوت کمپ در جولای 27.

این مقاله نوشته شده توسط Ileana Najarro از Tampa Bay Times, St. Petersburg, Fla. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Tampa Bay Times, سنت پترزبورگ فلوریدا.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب