بهترین چکش Multitools برای DIYers

باارزش برای حمل multitools آمده با یک دوجین یا بیشتر مشترک ابزار دست جمع را در یک بسته کوچک است. نگه داشتن یک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 تیر 1399

باارزش برای حمل multitools آمده با یک دوجین یا بیشتر مشترک ابزار دست جمع را در یک بسته کوچک است. نگه داشتن یکی در آشپزخانه و دیگری در ماشین خود را در محفظه دستکش و شما آماده خواهید بود در خرج کردن برای رسیدگی به وظایف پیش بینی نشده که آمده راه خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Hammer Multitool Options

عکس: depositphotos.com

شما لازم نیست که برای حمل یک کیسه کل از ابزار در اطراف با شما—اگر شما یک چکش multitool. این جمع و جور ابزار می توانید انجام مجموعهای از توابع, مانند برش کمربند ایمنی در مورد اضطراری, سفت شاخه برای هیزم چکش ناخن باز کردن یک بطری و بسیاری دیگر. هر چند شما ممکن است می خواهم برای ساخت یک قفسه کتاب با چکش بر روی یک multitool اگر شما تا به حال برای شما احتمالا می تواند.

بهترین از این ابزار ساخته شده از مواد با کیفیت ارائه انواع توابع شما به احتمال زیاد به نیاز و جمع و جور به اندازه کافی به حمل و یا پر کردن در یک کشو جعبه دستکش و یا نوار ابزار. ادامه در حال حاضر برای دیدن مورد علاقه ما!

ما تراکم بالا

The Best Hammer Multitool Option: RoverTac 14-in-1 Hammer Multi-tool

عکس: amazon.com

بهترین کلی: RoverTac 14-در-1 فولاد ضد زنگ چند ابزار

شما باید در پیدا کردن همه چیز شما احتمالا می تواند نیاز برای کسانی که سریع تعمیرات و مینی شرایط اضطراری در این یک دستی multitool. این اقدامات فقط زیر 7 اینچ و 3.5 اینچ در سراسر در وسیع ترین بخش آن دسته کوچک موسیقی جاز چکش/تبر سر. ابزارهای دیگر در multitool شامل یک تیغه چاقو و یک مینی دیدم, تخت, فک انبردست و منظم انبردست, سیم برش, سه پیچ گوشتی و یک سحر و جادو آچار. این ابزار می آید از جنس فولاد ضد زنگ برای قدرت است. به مقاومت در برابر خوردگی آن نیز از ویژگی های سیاه و اکسیداسیون پوشش بر روی ابزار منحصر به فرد و قرمز اکسیداسیون بر روی دسته. در 14.9 اونس به RoverTac نمی خواهد وزن شما پایین می آید و آن را با خود, نایلون, کمربند, کیف دست-رایگان حمل.

The Best Hammer Multitool Option: QuntionSt 12-in-1 Mini Hammer Multi-tool

عکس: amazon.com

بهترین نور وظیفه: QuntionSt 12-در-1 بقا چکش Multitool

لغزش کوچک QuntionSt 12-در-1 بقا چکش Multitool به یک ابزار کشو یا جعبه دستکش و یا آن را یک نقطه بر روی میز کار شما برای دسترسی سریع. این مینی multitool می آید با هر دو استاندارد چکش و یک مخروط چکش (مورد استفاده برای شکستن شیشه مانند یک پنجره ماشین). به علاوه ویژگی های آن تعدادی از ابزارهای دیگر است که مطمئن است در مفید آمده است از جمله دو پیچ گوشتی, سیم برش, دو مجموعه از انبردست و یک مینی دیدم. فقط 6.2 اینچ طول و 3.1 اینچ گسترده ای در سر QuntionSt multitool شما خواهد بود رفتن به ابزار دوباره و دوباره زمانی که شما لازم نیست که زمان برای شکار خود را از طریق جعبه ابزار برای پیدا کردن تنها ابزار شما نیاز دارید. این multitool می آید با یک غلاف محافظ و حمل آسان در جیب و یا نوار ابزار.

The Best Hammer Multitool Option: Off Grid Tools Ultimate Hammer Multi-tool

عکس: amazon.com

بهترین سنگین: کردن شبکه ابزار نهایی, هوای آزاد, Hammer Multi-tool

یکی از beefier multitools در بازار امروز, شبکه ابزار نهایی, هوای آزاد, چکش چند ابزار است که تقریبا یک پا بلند و اقدامات 5.5 اینچ در وسیع ترین نقطه. پس از آن در وزن 1.7 پوند شما را نمی توان حمل این پسر بد در جیب پیراهن, اما شما قطعا باید بازی شیر یا خط آن را در نوار ابزار. این multitool ویژگی های هر دو یک چکش و یک تبر تیغه در علاوه بر این به یک ناخن دستگاه کشش و نوار کنجکاوی. آن می آید با یک 6 اینچ, تیغه اره شش سحر و جادو سوکت (در اندازه گرفته از 3/8 اینچ به 9/16 اینچ) و ویژگی های آن شیشه شکن و یک کمربند ایمنی برش, ساخت آن را یک انتخاب خوب برای نگه داشتن خودرو را به عنوان به خوبی. ساخته شده از فولاد سخت این multitool ساخته شده است به آخرین.

The Best Hammer Multitool Option: Anumit 16-in-1 Hammer Multi-tool

عکس: amazon.com

بهترین ارزش: Anumit 16-in-1 کمپینگ Multitool

شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول به درو مزایای بسیاری از multitool. این Anumit 16-in-1 کمپینگ چند ابزار می آید با فراوانی کوچکتر ابزار در یک نقطه قیمت مقرون به صرفه. ساخته شده از فولاد ضد زنگ با دوام و دارای یک چوب صاف رسیدگی Anumit multitool شبیه به یک چاقوی جیبی اما آن را بسیار بیشتر است. این اقدامات 6.7 اینچ 3.5 اینچ و وزن آن 14 اونس و آن را به اندازه مناسب برای ذخیره کردن در یک ابزار کشو جعبه ابزار یا نوار ابزار. همراه با آن دسته کوچک موسیقی جاز چکش/ax-سر ابزار می آید با دو مجموعه از انبردست, سیم برش, چند اندازه سحر و جادو آچار به علاوه یک مینی دیدم دو تیغه چاقو یک فایل ناخن و حتی یک بطری بازکن. اصلا برو هر جا بدون این فوق العاده مفید multitool می آید که در بودجه قیمت.

The Best Hammer Multitool Option: Yoleo 16-in-1 Hammer Multi-tool

عکس: amazon.com

ذکر شریف: Yoleo 16-in-1 Multitool

اعضای کمپ کوهنوردان و survivalists را دوست دارم Yoleo 16-in-1 Multitool آن را به عنوان یک ابزار برای تقریبا هر وضعیت. را انتخاب کنید از یک میزبان از مینی اندازه ابزار از جمله دو پیچ گوشتی دو مجموعه از انبردست چند اندازه سحر و جادو آچار سیم برش تبر و حتی یک ماهی رسوب ابزار. شما برای هر چیزی آماده با Yoleo multitool که اقدامات فقط 7 اینچ 3.5 اینچ و وزن آن در 1.08 پوند است. فولاد ضد زنگ ابزار سیاه و سفید و آبی پوشش اکسید برای مقاومت در برابر زنگ زدگی. شما همچنین می خواهید در یک نایلون حمل مورد.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب