دو سرباز اختصاص داده شده به sharif amiri, واشنگتن دستگیر شدند در هفته گذشته و به اتهام قتل به مرگ یک کهنه سرباز که در بدن داشت در یک نهر حدود 130 مایل از پایه با توجه به مقامات محلی.

Raylin D. James و جاشوا Q. جرالد هر دو 20 سال افراد اختصاص داده شده به 555th مهندس تیپ در Lewis-McChord بودند برگزار شد به اتهام قتل درجه اول در مرگ 20 ساله Leroy اسکات از لوئیزیانا با توجه به Kittitas شهرستان کلانتر دفتر و Kittitas شهرستان اصلاحات ،

“ما آگاه هستند از این حادثه رخ داده است که در 29 آوریل سال 2020 در مجاورت النس بورگ, بشویید., و در حال همکاری با Kittitas شهرستان اجرای قانون که حفظ سرب در این بررسی گفت:” مسلح ، Matthew J. Ercolani سخنگوی من سپاه در قرارگاه مشترک.

مرتبط: سربازان GoFundMe مبارزات ممکن است آنها را در قانونی مشکل, ارتش, هشدار

اسکات بدن کشف شد در یک نهر درست کردن یک جاده شهرستان در النس بورگ در آوریل 25, با توجه به انتشار اخبار. کارآگاهان مشخص اسکات روابط به حال به ارتش لیبی شد اما او به کار گرفته شده توسط ارتش در زمان مرگ او.

اسکات خدمت در همان تیپ به عنوان جیمز و جرالد اما جدا از ارتش به عنوان یک خصوصی در ماه دسامبر Ercolani گفت.

بر اساس شرایط کلانتر, گفت این بررسی مورد به عنوان یک قتل و پنج روز بعد دستگیر شدند.

سه مرد در ارتباط بودند به Kittitas شهرستان از طریق دوستان مشترک و گفته شده است که حضور یک حزب در النس بورگ در شب قتل, به گفته پلیس. النس بورگ واقع شده است و حدود 130 کیلومتری از پایه.

جرالد از Olanta کارولینای جنوبی وارد ارتش در ژوئن 2018 و وارد Lewis-McChord شش ماه بعد با توجه به سابقه خدمات. اولین و تنها وظیفه در ارتش بود با 555th مهندس تیپ به عنوان یک خودرو تدارکات متخصص.

جیمز از Shreveport, لوئیزیانا, وارد ارتش در مارس 2018 و پیوست تیپ در سپتامبر آن سال برای اولین بار و تنها انتساب به عنوان یک افقی ساخت و ساز مهندس با توجه به خدمات خود را ضبط.

Sharif amiri واقع شده است در نزدیکی تاکوما است و حدود 44,000 فعال وظیفه پرسنل تحت فرمان من سپاه که همچنین نظارت بر فعالیت های در اقیانوس آرام در هاوایی و آلاسکا و ژاپن است. واحدهای مستقر در این پایگاه شامل 7 Infantry Division, 1st نیروهای ویژه و 2 گردان از 75 رنجر هنگ.

بیشتر بخوانید: خدمات عضو حمایت از داعش مبارزه می میرد در غیر رزمی حادثه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im