مکزیک قرار می دهد نظامی مسئول عملیات گمرکی

MEXICO CITY (AP) — مکزیک رئیس جمهور در این مورد گفت: او قرار است ارتش مسئول گمرک در گذرگاه های مرزی و بنادر ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

MEXICO CITY (AP) — مکزیک رئیس جمهور در این مورد گفت: او قرار است ارتش مسئول گمرک در گذرگاه های مرزی و بنادر کشور برای مبارزه با فساد و قاچاق مواد مخدر و پیش ساز مواد شیمیایی.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador اعلام ساخته شده در طول سفر به سواحل اقیانوس آرام بندر مانزانیلو, که در آن برخی از بزرگترین چند تن محموله از مواد مخدر و قاچاق مواد شیمیایی شده اند کشف و ضبط بیش از دهه گذشته است.

این آخرین در یک سری از نقش های جدید که لوپز Obrador واگذار کرده به نیروهای مسلح کشور که در حال حاضر درگیر در همه چیز از ساخت و ساز از دولت پروژه های در حال اجرا درخت مهد کودک.

رئیس جمهور گفت: قاچاق از طریق پورت اختصاص بسیاری از خشونت ها در ایالت کولیما که در آن Manzanillo واقع شده است. کلیما دارای بالاترین سرانه نرخ قتل در مکزیک, در بخشی به دلیل کارتل های مواد مخدر هستند و اعتقاد به مبارزه برای کنترل بنادر و حمل و نقل آینده را از طریق آنها.

"ما باید این تصمیم گرفته شده در مورد مدیریت این بندر به دلیل سوء مدیریت ضعیف دولت از بنادر به فساد و قاچاق مواد مخدر به کشور از طریق این بنادر" لوپز Obrador گفت. "این توضیح می دهد که تا حد زیادی به همین دلیل وجود حملات و قتل در کولیما."

ارتش و گارد ملی که عمدتا کارکنان با اعضای ارتش هستند حراست بیمارستان ها و حمل و نقل تجهیزات پزشکی برای این بیماری همه گیر شده است با توجه به تمدید ماموریت را به انجام غیر نظامی پلیس نقش و در حال اجرا هستند بولدوزر به ساخت یک فرودگاه جدید در خارج از شهر مکزیک.

ارتش نیز هزاران ساختمان جدید شعبه دولت-اجرای بانک. نیروی دریایی داده شده است کنترل تمام پورت captaincies و مسئول از بین بردن سارگاسو جلبک دریایی خفگی برخی از سواحل در اقامتگاههای تفریحی در سواحل کارائیب.

بیشتر محموله های مصنوعی مخدر فنتانيل و پیش ساز مواد شیمیایی استفاده می شود به آن معتقد هستند را از آسیا از طریق سواحل اقیانوس آرام پورت مانند Manzanillo یا Lazaro Cardenas به جنوب. کارتل استفاده از همان مسیر به واردات مواد شیمیایی مورد استفاده برای ساخت متامفتامين اغلب در مقیاس صنعتی.

در سال 2010 دولت مالیات خدمات که قبلا مسئول گمرک کشف و ضبط یک و سپس رکورد 200 تن مت پیش سازهای در منزنیللو پورت.

آن را نمی خواهد اولین بار دولت مکزیک تبدیل شده به نیروهای مسلح به تلاش برای حل خاردار مشکل فساد و کارتل سلطه در بنادر.

در سال 2013 دولت قرار داده است نیروی دریایی به اتهام Lazaro Cardenas بندر این کشور همسایه از Michoacan پس از شوالیه زائر بیت المقدس کارتل مواد مخدر رسیده چنین سطح شگفت آور از کنترل آن بود که عامل عمده حمل و نقل متری و شرکت در سنگ آهن تجارت در بندر.

مکزیک همچنین دارای یک دهه سابقه طولانی در مبارزه با فاسد و رسوم بازرسان. در سال 1991 مکزیک اخراج تقریبا تمام 3,000 آداب و رسوم آن بازرسان بدون هشدار جایگزینی آنها با جوان بهتر-آموزش پرسنل در تلاش برای مبارزه با فساد و بهبود بهره وری.

معلوم بود که آیا مالیات خدمات دولت باقی خواهد ماند مسئول خدمات گمرکی در فرودگاه. اما در هر صورت بسیاری از بازرسی در فرودگاه ها و زمین گذرگاه های مرزی — که در آن بسیاری از غیر قانونی سلاح قاچاق — در حال حاضر انجام شده توسط ارتش است.

این مقاله نوشته شده توسط علامت گذاری به عنوان استیونسون از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب