10 برنامه و ابزار است که کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در پول

مخفف شما نیاز به یک بودجه YNAB برنامه به طور خودکار همگام سازی به حساب های خود را اگر شما می خواهید یا برای مر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

مخفف شما نیاز به یک بودجه YNAB برنامه به طور خودکار همگام سازی به حساب های خود را اگر شما می خواهید یا برای مردمی مشکوک از به اشتراک گذاری اطلاعات مالی—شما می توانید ارائه زمان کل حساب بانکی خود را برای یک عواملی گزینه (این روش نیاز به ورود دستی از درآمد و هزینه). این برنامه کار می کند با تشویق کاربران به دنبال چهار قوانین:

به هر دلار یک شغل به معنی اختصاص دادن هر دلار به یک دسته بندی خاص هنگامی که شما آن را دریافت و به جای آن از پس هزینه های آن است.

خود را در آغوش هزینه های واقعی که کاربران را تشویق می کند به قرار دادن پول کنار گذاشته برای غیر ماهانه هزینه ها مانند مالیات بر املاک و یا هدیه تعطیلات.

رول با مشت. این قانون برای پس انداز اضطراری دهید شما را به حرکت پول از کمتر ضروری دسته بندی مانند یک تعطیلات به صندوق هزینه های اضطراری مانند خدمات در تعمیر اتومبیل.

سن پول خود را. به جای هزینه های خود را از کل درآمد ماهانه تنظیم برخی از کنار ماه آینده صورتحساب به طوری که شما می توانید شروع به جلو در هزینه های خود را.

YNAB هزینه $11.99 ماهانه و یا $83.99 سالانه (در $6.99 در هر ماه) با ماه اول رایگان است. برای تلفن های موبایل pricy اما این برنامه ادعا می کند برای کمک به کاربران صرفه جویی تا 600 دلار در دو ماه اول!

istockphoto.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب