تهمت قول به “مبارزه برای ونزوئلا’ در سفر به آمریکا جنوبی دستور

DORAL, Fla. — در سفر به میامی در روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر خود را به عنوان سخت با مواد مخدر و یک قهرمان از ونزوئلا در زمانی که سیاست ایالات متحده نسبت به این مشکل آمریکای جنوبی است نتایج مورد انتظار حاصل نشده و نظرسنجی ها نشان می دهد او سقوط خود را دموکراتیک رقیب در فلوریدا.

“ما در حال رفتن به مبارزه برای ونزوئلا,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بحث میزگرد در آمریکا جنوبی ستاد فرماندهی در دورال در بعد از ظهر. “کوبا و ونزوئلا ما آن را بسیار تحت کنترل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد Southcom پیوست, توسط وزیر دفاع علامت Esper امنیت داخلی وزیر چاد F. گرگ, مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و جمهوری خواه در کنگره ماریو دیاز-Balart به دریافت یک جلسه در نتیجه یک عملیات مبارزه با مواد مخدر در کارائیب راه اندازی در مه.

“این یک عملیات فوق العاده موفق او گفت:” طی سخنان کوتاهی که او در آن با اشاره به “تجهیزات زیبا” ارسال به منطقه کارائیب.

افزایش حضور نظامی آمریکا در کشتی ها هواپیماها و نیروهای امنیتی در عملیاتی در دریای کارائیب و اقیانوس آرام شرقی نشان داده است نتایج قابل توجهی گفت: رئیس Southcom نیروی دریایی Adm. کریگ Faller.

Faller گفت: این عملیات مختل 122 تن کوکائین از رفتن به ایالات متحده و بیش از 18000 پوند ماری جوانا.

بر روی صفحه نمایش در مرکز Southcom تئاتر اتاق بود که یک افسر رسانه ای گفت: یک میلیون دلار ارزش از کوکائین است.

این عملیات نظامی با هدف مبارزه با کارتل های مواد مخدر که می خواهید را به استفاده از coronavirus بحران بلکه به انکار بودجه به نیکولاس مادورو رژیم در ونزوئلا اوبراین گفت.

“برای سال, ونزوئلا, آب گرفتگی آمریکا با کوکائین,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت ادامه می دهد و “حداکثر فشار کمپین” علیه ونزوئلا.

اوبراین همچنین با استفاده از زمان خود را در این میزگرد به برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن “تعهد” به مردم ونزوئلا.

“او می پرسد تقریبا هر روز چگونه رفتن چیزهایی در ونزوئلا” این مقام ارشد گفت. “برای مردم در ونزوئلا رئیس جمهور همچنان ایستاده با شما” و موقت ونزوئلا رئیس جمهور ژوئن Guaido.

رئیس جمهور وارد دورال خانه بزرگ ونزوئلا جامعه در یک لحظه بحرانی برای خود در آمریکای لاتین سیاست. با وجود تلاش های مخالفان ونزوئلا به رهبری Guaido که حمایت ایالات متحده و تقریبا 60 کشور ونزوئلا در قدرت باقی می ماند با کمک کوبا و روسیه و اخیرا در ایران.

نه سراسیمگی از تحریم ها علیه هر دو کشور ونزوئلا و کوبا و نه دیپلماتیک پیشنهاد برای یک گذار مسالمت آمیز ارائه شده توسط وزارت خارجه متقاعد کرده مادورو و متحدان نزدیک خود را به ترک قدرت است. و با وجود لفاظی های دولت روشن ساخته است آن است که هیچ اشتها برای یکی دیگر از ماجراجویی نظامی.

اما حتی در این بن بست های بسیاری از ونزوئلا که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن برای ابراز نارضایتی خود را زمانی که او به تازگی به سمت چپ باز امکان دیدار با مادورو. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت او را تنها ملاقات با ونزوئلا حاکم به بحث در مورد خروج او از قدرت است.

این مقاله نوشته شده توسط نورا Gamez تورس از میامی هرالد بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 میامی هرالد. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>