جانبازان' روز یادبود 'نورد به یاد داشته باشید' موتور سیکلت سنت می گذرد مجازی

AMVETS است scrapped برنامه ای برای حمل بر روی نورد تندر سنت در واشنگتن این روز یادبود به دلیل coronavirus محد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

AMVETS است scrapped برنامه ای برای حمل بر روی نورد تندر سنت در واشنگتن این روز یادبود به دلیل coronavirus محدودیت در اجتماعات بزرگ, اما متعهد به نگه حوادث مشابه بعدی سال است.

"از نظر قانونی امکان پذیر نیست و آن را فقط نمی خواهد مسئول" به دلایل ایمنی این روز یادبود جو Chenelly ملی, مدیر اجرایی AMVETS جانبازان خدمات سازمان گفت: در یک بیانیه ویدئویی در سایت.

او تاکید کرد که اقدام توسط AMVETS بود نه رسمی "لغو." در عوض, AMVETS ضامن مجازی حوادث در طول آخر هفته روز یادبود در POW-MIA موضوع و دیگر جانبازان علل و همچنین ترویج "نورد به یاد داشته باشید" چالش.

چالش این است که برای کسانی که با موتور سیکلت سوار شدن به 22 مایل در هر کجا که هستند در سهشنبه, مارس 24 روز قبل از روز یادبود به تماس توجه به متوسط 20-22 جانباز خودکشی روزانه Chenelly گفت.

مرتبط با: Thunder پایان: نورد تندر به علامت نهایی روز یادبود رویداد

"مثل همیشه سلامت و ایمنی ما سواران و کهنه جامعه اولویت ما است" در AMVETS در بیانیه ای گفت. "با توجه به فدرال و دولت محدودیتی در مجامع عمومی و هدایت مقامات بهداشت عمومی در میان COVID-19 گیر نورد به یاد داشته باشید موتور سیکلت تظاهرات برگزار خواهد شد در واشنگتن"

در سپتامبر گذشته سربازان آمریکایی بهتر به عنوان شناخته شده AMVETS امن پارک ملی خدمات مجوز برای روز یادبود حوادث در سی شبیه به سالانه سه روز تظاهرات هزاران نفر از موتورسواران در پایتخت کشور حمایت شده توسط نورد تندر.

Chenelly گفت: در آن زمان که حوادث خواهد شد "را به ملت به خصوص ما رای دهندگان آگاه از آنچه اتفاق می افتد آنچه اتفاق می افتد نیست و آنچه باید اتفاق می افتد به آدرس ما اسرای جنگی ما پارتی و سربازان و خدمت وظیفه فعال کاربرانی که در حال مرگ با خودکشی."

او گفت: AMVETS نمی خواهد با استفاده از نورد تندر نام و به جای تماس بگیرید حوادث "نورد به یاد داشته باشید."

AMVETS پس از عمل آرتی مولر زمان رهبر نورد تندر تظاهرات که rumbled از طریق واشنگتن برای 32 سال بیان کرد که 2019 تجمع خواهد بود گذشته اگر چه فصل های محلی در سراسر کشور ممکن است حمایت خود وقایع. او با اشاره به افزایش هزینه های برگزاری این رویداد است.

"این فقط یک مقدار زیادی از پول" مولر یک کهنه سرباز جنگ ویتنام که در خدمت با ارتش 4 Infantry Division, گفت Military.com. او برآورد هزینه سالانه نورد تندر آخر هفته در سی در $200,000.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در سفر به ژاپن در آخرین روز یادبود ابراز امیدواری کرد که نورد تندر سنت خواهد بود تمدید کرد.

"بزرگ میهن پرستان نورد تندر خواهد شد در آینده به واشنگتن در سال آینده & امیدوارم برای سال های بسیاری آمده است. این جایی است که آنها می خواهند به & جایی که آنها باید باشد," او گفت: در یک صدای جیر جیر در آن زمان است.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: در اولین DoD جوایز عظیم $7.2 میلیارد دلار قرارداد به شرکت واحد برای رایانه های شخصی حرکت می کند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب