مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش نیروهای نظامی در آلمان متناسب با الگوی هدف قرار دادن متحدان

واشنگتن (AP) — در تعهد به جلو و هزاران نفر از سربازان آمریکایی از آلمان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — در تعهد به جلو و هزاران نفر از سربازان آمریکایی از آلمان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و پیروی از یک الگوی مخل گاهی اوقات تنبیهی حرکت در برابر متفقین که باید تاسف همکار خود را جمهوری خواهان و بازیگران شک در سراسر جهان در مورد آینده همکاری با ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره وعده داده شده به سربازان آمریکایی خانه رد مرسوم است که یک پرت و دور افتاده حضور نظامی آمریکا در حالی که هزینه می پردازد خاموش در دراز مدت تضمین ثبات جهانی تجارت است.

"رئیس جمهور تهمت تا به حال در امریکا اتحاد در مناظر خود را برای زمان بسیار طولانی" گفت: میرا Rapp-هوپر یک عضو ارشد در آسیا سیاست در شورای روابط خارجی و نویسنده کتاب "سپر جمهوری: پیروزی و خطر آمریکا را به اتحاد است." او به یاد می آورد آگهی های روزنامه تهمت های خریداری شده در سال 1987 به اصرار واشنگتن برای جلوگیری از پرداخت به دفاع از کشورها مانند ژاپن است که می توانیم برای محافظت از خود.

او همچنین استدلال کرد برای تسریع خروج نیروهای ایالات متحده از افغانستان است. پرداختن به تازگی ضرب افسران فارغ التحصیلی از وست پوینت شنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ما در حال پایان دادن به دوران جنگ های بی پایان. در آن محل تجدید, clear-eyed تمرکز در دفاع آمریکا منافع حیاتی. آن است که وظیفه نیروهای ایالات متحده برای حل باستان درگیری در سرزمین های دور که بسیاری از مردم حتی هرگز از شنیده می شود."

آلمان طولانی محور آمریکا استراتژی دفاع در اروپا به تازگی تمرکز مغلوب ساختن پیشی جستن خشم. سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون می نویسد: در کتاب جدید خود که تهمت می خواستم نیروهای ایالات متحده را نه تنها در آلمان بلکه به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر به عنوان امکان پذیر است.

روز سه شنبه اعلام کرد که او را کاهش سربازان امریکایی در سطح آلمان به 25,000 از زمان 34,500 تهمت اظهار داشت که آلمانی ها طولانی بود shortchanged ایالات متحده در تجارت و دفاع اعلام کرد که "تا زمانی که آنها پرداخت" بیشتر برای دفاع از خود او را کاهش نیروهای ایالات متحده.

بیست و دو جمهوری خواهان در کمیته نیروهای مسلح مجلس اخراج با نامه ای به ناروا گفت: کاهش تعهد ایالات متحده به اروپا دفاع خواهد تشویق روسی تجاوز و فرصت طلبی.

از بین بردن هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده از آلمان می تواند یک فرایند طولانی و اگر دموکرات جو بایدن انتخاب شده است در ماه نوامبر او ممکن است معکوس تهمت تصمیم. معاون سابق رئیس جمهور گفت که قانون برای تقویت آمریکا و اتحاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد است که مورد استقبال برخی از کسانی که کاهش ارزش در ناتو داد. تد جالینوس نجار ارشد همکار برای دفاع و سیاست خارجی در موسسه کاتو نوشت: در مقاله هفته گذشته منافع ملی که برش ایالات متحده نیروهای نظامی سطوح در آلمان حمل کوچک استراتژیک خطر است.

"وجود دارد هیچ توتالیتر تهدید شوروی و ارتش سرخ است آماده بریزید و از طریق فولدا شکاف در آلمان و سعی کنید برای رفت و برگشت به اقیانوس اطلس" نجار نوشت: با اشاره به سناریو کابوس از دوران جنگ سرد که باعث شد آمریکا به ایستگاه بیش از 300000 سرباز در آلمان برای یک زمان. "امروز روسیه سایه رنگ پریده از اتحاد جماهیر شوروی از لحاظ جمعیت, اقتصادی, خروجی, و قدرت نظامی."

در حالی که تهمت بارها لعنتی آلمان و دیگران در ناتو برای هزینه های بیش از حد کمی در دفاع از او گرفته شده است یک رویکرد دوستانه به لهستان است که لابی برای بزرگتر ایالات متحده حضور نظامی به عنوان سدی در برابر پتانسیل کشور. قطب شناور ایده چاپلوس مغلوب ساختن پیشی جستن با ارائه به پرداخت هزینه ایجاد یک "فورت برگ برنده" به عنوان یک دائم ایالات متحده پایه یک ایده است که به هیچ جا نرسیدند.

رئیس آندره Duda است برای بازدید از مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته آینده. سال گذشته ایالات متحده آمریکا توافق برای افزایش آن چرخشی نیروی نظامی در لهستان توسط 1,000.

در هدف قرار دادن آلمان مغلوب ساختن پیشی جستن بازیگران نیروهای نظامی خود را قطع نمی به عنوان یک بهبود برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی اما به عنوان مجازات های اقتصادی برای آلمان. او تاکید کرد که اقتصاد آلمان از مزایای هزینه توسط نیروهای ایالات متحده بر اساس وجود دارد. پنتاگون همچنین هزاران نفر از کارکنان غیر نظامی در آلمان است.

این نوع از تضاد سوی متفقین که زحمت تهمت اولین وزیر دفاع, جیم Mattis آنقدر که او را ترک کنید. در زمان استعفای خود را در ماه دسامبر 2018, Mattis ناراحت شد با مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی تصمیم — بعد از اصلاح — حذف تمام سربازان آمریکایی از سوریه خود را رها کردی همکاران. اما این تنها آخرین نمونه از آنچه Mattis دیدم به عنوان برگ برنده را بی احترامی به متحدان.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر به تازگی ایجاد شکاف با کره جنوبی بیش از هزینه های میزبانی حدود 28,000 سربازان بر اساس وجود دارد. در سال گذشته دولت خراشیده سئول خواستار پنج برابر افزایش در کره جنوبی به اشتراک گذاری این هزینه به 5 میلیارد دلار و دو طرف باقی می ماند و در آشکار.

در کتاب خود بولتون به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گفتن دستیاران که اگر سئول حاضر به پرداخت 5 میلیارد دلار "بیایید بیرون."

Rapp-هوپر از شورای روابط خارجی گفت که او می بیند تقاضا به عنوان بهانه ای برای نیروهای نظامی کاهش است.

"این quintupling درخواست است تا فصل است که این سوال از چگونگی به دولت آمد تا با شماره و یا چگونه آن را همیشه می تواند انتظار آن متحد به پرداخت که بسیار, بیشتر," او در مصاحبه ای گفت:. او گمان آن بود به سیگنال ژاپن است که آن را بیش از حد خواسته خواهد شد که به پرداخت بیشتر برای میزبان نیروهای ایالات متحده.

"این است که به خصوص تکان دهنده داد که رویکرد مخالف منطق روابط بین الملل به دلیل البته دلیل سربازان آمریکایی در شبه جزیره کره است که برای جلوگیری و دفاع در برابر تهدیدات کره شمالی" که در حال حاضر شامل تهدیدات آمریکا, میهن Rapp-هوپر گفت.

در کنگره جمهوریخواهان و همچنین دموکرات ها پاسخ داده اند مغلوب ساختن پیشی جستن آلمان اعلام قوی با احتیاط.

سناتور. چاک Grassley یک جمهوری خواه آیوا گفت: در یک طبقه سنا سخنرانی روز شنبه که اگر چه ایالات متحده حضور نظامی است و محبوب در میان برخی از آلمانی ها توجیه دوم "افکار" در واشنگتن این امر می تواند یک اشتباه به د زن و شوهر امنیتی آمریکا که از چند دهه متفقین در اروپا است.

"پس از جنگ جهانی دوم ما را با اکراه پذیرفته درس که ما جغرافیا و حسن نیت به تنهایی نمی تواند محافظت از ما را از کشیده شدن به چیز دیگر در سراسر جهان به خصوص درگیری," او گفت:.

این مقاله در نوشته شده بود توسط رابرت برنز از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب