مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را در نظر جلسه ونزوئلا مادورو: مصاحبه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او را در نظر بگیرید دیدار رئیس جمهوری ونزوئلا ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 تیر 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او را در نظر بگیرید دیدار رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر و نشان داد که او کاملا اعتماد به نفس در این کشور مخالفت رهبر با توجه به مصاحبه منتشر شده روز یکشنبه ،

جنگ قدرت شده است مواج در ونزوئلا پس از ژوئن Guaido اعلام شده خود اقدام رئیس جمهور در ژانویه 2019 در تلاش برای سرنگونی مادورو که تا به حال آغاز دوره دوم پس از انتخابات را تحریم توسط مخالفان و بین المللی را رد کرد و عنوان جعلی.

نزدیک به 60 کشور جهان-از جمله ایالات متحده -- به رسمیت شناخته شده Guaido اما چین و روسیه حمایت مادورو -- که رژیم شده است, ضربه تحریم ها از واشنگتن است.

اما با وجود تنش تهمت گفته سایت خبری Axios او را به یک جلسه.

"من می خواهم شاید فکر کنید که... مادورو می خواهم به ملاقات. و من هرگز مخالف به جلسات -- شما می دانید که به ندرت مخالف به جلسات" رئیس جمهور گفت:.

"من همیشه می گویم شما از دست دادن بسیار کمی با جلسات. اما در این لحظه من آنها را رد کرد."

روابط بین واشنگتن و مادورو را دولت سوسیالیستی بود و چیز ساییده شده و حتی بیشتر ممکن است در زمانی که ونزوئلا بازداشت 52 ادعا مزدوران از جمله دو بازنشسته اعضای ارتش ایالات متحده را متهم کرده که آنها از سازماندهی دریایی "تهاجم" با پشتیبانی ایالات متحده.

واشنگتن هرگونه دخالت.

اما با وجود دولت خود را سازگار حمایت از رهبر مخالفان Axios گفت که در طول مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن "نشان داد که او نمی باید اعتماد به نفس زیادی در Guaido."

رئیس جمهور گفت که او "بصورتی پایدار و محکم در برابر آنچه که در ونزوئلا" ، با اشاره به رسمیت شناختن Guaido -- اضافه شده: "من با آن خوب... من فکر نمی کنم آن را بسیار معنی دار یک راه یا دیگری."

مصاحبه آمد به کاخ سفید بود و جابجایی ذرات از مواد منفجره ادعا می کند در یک کتاب با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بود که یک بازیکن کلیدی در بسیاری از جبهه.

با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط Axios, Bolton نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن "فکر Guaido شد 'ضعیف' به عنوان مخالف مادورو که قوی'.'"

رئیس جمهور همچنین به نام Guaido "را بتو o'rourke ونزوئلا" با توجه به بولتون گزیده ای با اشاره به دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که کاهش یافته است در اوایل مسابقه بود و بارها و بارها با تمسخر با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در طول Axios مصاحبه تهمت ناودان بولتون به عنوان یک "nutjob" که ممکن بود "احمق ترین انسان روی زمین" بر حمایت از عراق در جنگ.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب