وحشی‌ترین عامل درباره عینک شنا {آیا نیست |

پرهیز از دویدن در پیرامون استخر، شنا کردن در عمق متناسب با توانایی، شنا کردن و اجتناب از بازی و شوخیهای خطرنا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

پرهیز از دویدن در پیرامون استخر، شنا کردن در عمق متناسب با توانایی، شنا کردن و اجتناب از بازی و شوخیهای خطرناک میتواند ایمنی نسبی افراد را تأمین کند. برای جلوگیری از زگیل زدن، زیر دوش و پیرامون استخر دمپایی بپوشید. اشعه خورشید باعث سوختگی پوست به ویژه در ناحیه سرشانه میشود لذا توصیه میشود از دراز کشیدن زیاد در زیر آفتاب در خلال زمان برهنگی در اطراف استخرها و دریاها پرهیز کنید. بسیاری از مردم پس از شنا، به شکلی بیرویه خوراکشان زیاد میشود و کالریهایی را که در استخر سوزاندهاند دوباره در بدنشان انبار میکنند. از شنا تا ۳ ساعت بعد از خوردن مواد غذایی زیاد و آبدار باید خودداری کرد. ولی نکته اي که هنگام خرید باید به آن دقت داشت کیفیت مواد نخست ایست که لاتکس از آن تهیه شده. علاوه بر این از بخار کردن بخش داخلی آن جلوگیری میشود. علاوه براین، عنصر های سازنده (جنس) لنز های عینک شنا از دو جنس کریستال و پلی کربنات(لنزهای پلاستیکی) هستند.

پاور لنز عینکها در عینک طبی شنا نمره دار به دو صورت طراحی شده است. در ساخت عینک سوئدی شنا مانند سایر عینک ها لایه برای لاستیک ها و فوم بکار برده نشده است و در طراحی بکار رفته شده در ساخت این عینک ها حفرهای تعبیه شده برای پوشش چشم ها بسیار شباهت به چشم ها دارند و طرفداران بسیاری در میان شناگران حرفه ای دارد. فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت در بلوار ولیعصر رشت واقع شدهاست که در میان فرودگاه های ایران تنها فرودگاهی است که در از لحاظ دسترسی شهری برترین فرودگاه ایران است که رتبه ممتاز و بین المللی نسبت به تمام فرودگاه های کشور است . به ویژه این که سفید رود و پارک جنگلی سردار جنگل هم در کنار جاده در دسترس هستند. فرودگاه سردار جنگل رشت از نظر تعداد پرواز در شمال کشور رتبه اول و در سراسر کشور دارای رتبهٔ ۱۴ام است. تأسیس فرودگاه رشت به سال ۱۳۴۷ خورشیدی بازمیگردد و هماکنون از نظر وسعت و امکانات در حال گسترش است. منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی در سال ۱۳۸۴ شمسی در شهرستانهای رشت و انزلی تأسیس شد. شهرستان رَشت یکی از شهرستانهای ساحلی استان گیلان در ایران به مرکزیت شهر رشت است. Data was generat᠎ed by GSA Conte nt Generator DEMO.

شنا یکی از مفرح ترین و در عین حال لذت بخش ترین ورزش ها محسوب می شود که فواید زیادی برای سلامتی دارد. به طور کلی برندهای بسیار زیادی وجود دارند که عینکهای شنا را در درجههای مختلف تولید میکنند. برندهای بسیار زیادی بر اساس استانداردهای لازم و نیاز شناگران اقدام به تولید عینک های شنا کردهاند. پیش از ورود به استخر مثانه خود را تخلیه کنید و از تف کردن، مزمزه کردن آب، شستن و خارج کردن ترشحات بینی خودداری کنید. مرتباً محیط استخر را تمیز نگاه دارید و آب آن را به دفعات کافی تعویض و تخلیه نمائید. اگر خطایی رخ دهد، سرپرست داوران برگشت باید گزارش آن را از داوران برگشت دریافت کند و بیدرنگ به سرداور اطلاع دهد. به هنگام روز، خوردن موز، ماست، بیسکویت و میوه بلامانع است، اما هرگز ۹۰ دقیقه پیش از یک مسابقه، آنها را نخورید. پیش از ورود به استخر و جکوزی آب داغ و سرد بدن خود را با یک شوینده مناسب شستشو دهید و پای خود را در داخل حوضچه کلر قرار دهید. بعضی از عینک ها بندشان جدا می شود، در اینصورت اینکار را انجام دهید تا روال شستشوی عینک برایتان ساده تر شود. عینکتان را به قلابی در محیطی بادخور، اما به دور از نور مستقیم آفتاب، آویزان کنید تا کاملا خشک شود.

دومین بخش از بهترین برند عینک شنا به برند TYR Sport میرسیم. با ابلاغ قانون جدید این منطقه در سال ۱۳۹۳ بخش اعظمی از منطقه آزاد در شهرستان رشت و قسمتی در شهرستان آستانهاشرفیه و شهرستان خمام واقع شدهاست، بخش فاز تجاری و صنعتی منطقه آزاد در شهرستان انزلی قرار دارد؛ و نام این منطقه از انزلی گرفته شدهاست. در این بخش با لباسهای محلی، وسایل زندگی قدیمی مثل انواع قاشق چوبی، ظروف سفالی و فلزی، اسناد، وسایل زینتی و … سالانه ۱۶ هزار تن انواع آبزیان پرورشی در شهرستان رشت تولید میشود. ↑ «سالانه 16 هزار تن انواع آبزیان در شهرستان رشت تولید میشود». در این شهرستان ۸۱هزارو ۲۰۰راس دام شیری وجود دارد درزمینه دامداری پرواری هم۲هزارو ۴۲۱ واحد دامداری صنعتی و بومی در این شهرستان وجود دارد که سالانه ۵۴هزار تن شیرخام و۴هزارتن گوشت قرمز تولید و به بازارمصرف عرضه میکنند در زمینه مرغداری ۱۴۱ واحد مرغداری گوشتی و ۲۱ واحد مرغ مادرو ۶ واحد جوجه کشی در این شهرستان وجود دارد که ۱۲هزارتن گوشت مرغ تولید و به بازار مصرف عرضه میشود. وجود ۷۰٬۰۰۰ هکتار اراضی کشاورزی و ۱۰٬۰۰۰ هکتار باغ به جز اراضی آبزیپروری در شهرستان رشت موقعیتی ممتاز برای این شهرستان ایجاد کردهاست.

آخرین مطالب