نیروی دریایی جوایز بزرگ قرارداد برای LCAC جایگزینی کشتی-به-ساحل اتصالات

نیروی دریایی اعطا کرده یک قرارداد جدید برای مدتها در انتظار تعویض کانکتور است که تفنگداران دریایی کشتی و سلاح

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399

نیروی دریایی اعطا کرده یک قرارداد جدید برای مدتها در انتظار تعویض کانکتور است که تفنگداران دریایی کشتی و سلاح و دیگر تجهیزات در ساحل.

Textron سیستم اهدا شد $386 میلیون دلار برای ساخت 15 کشتی جدید-به-ساحل اتصالات نیروی دریایی, دریا, سیستم فرمان روز پنجشنبه اعلام کرد. این اتصالات را جایگزین ناوگان از هنر و صنعت فرود و هوا و کوسن, وسایل نقلیه, شناخته شده به عنوان LCACs شده اند که در عمل از سال 1980 و در حال نزدیک شدن به پایان خدمت خود زندگی می کند.

جدید 92-footlong اتصالات را بیشتر دامنه و آسانسور قابلیت های از میراث LCACs. آنها می توانند حمل 74 تن و سازگار خواهد بود با کشتی های آبی خاکی است که باید به خوبی عرشه همراه با اعزامی انتقال اسکله و دریا پایگاه.

"به عنوان برنامه همچنان به حرکت رو به جلو با ارائه این مهم قابلیت به ناوگان تهیه این بیشتر هنر و صنعت بسیار مهم است," تام, رودخانه ها, مدیر برنامه های خاکی جنگ برنامه اداری برای برنامه دفتر اجرایی کشتی در بیانیه ای گفت.

مرتبط: چین Antics ها "تغییر بازی" برای نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی 4-ستاره می گوید:

قرارداد جایزه یک نقطه عطف مهم برای یک برنامه است که نقش مهمی در نیروی دریایی' ماموریت های آینده. این سرویس است که با تمرکز بر مناظر آن در منطقه آسیا و اقیانوس آرام که در آن فرمانده ژنرال دیوید برگر گفت: تفنگداران و ملوانان به احتمال زیاد خواهد شد به نام در به پاسخ به چین در حال رشد نفوذ است.

چین نظامی کوچک ساخته جزایر در دریای چین جنوبی است. این جزایر را airstrips سوله سربازخانه و مواظب امتیاز.

به عنوان نظامی این کشور سرمایه گذاری در سیستم های سلاح های جدید است که می تواند هدف قرار دادن کشتی های دورتر از ساحل نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی نیاز نسل بعدی هنر و صنعت فرود به افراد و تجهیزات از کشتی های آبی خاکی بر روی سواحل در نزدیکی.

جدید اتصالات می تواند لود شده با محصور پرسنل حمل و نقل ماژول است که می تواند به 145 تفنگداران دریایی در مبارزه با کامل دنده با توجه به Textron. صنایع دستی نیز می تواند حمل وسایل نقلیه و دیگر تجهیزات سنگین.

Textron خواهد انجام بسیاری از کار خود را در 15 جدید عروق در نیواورلئان. نیروی دریایی در حال حاضر پذیرفته شده تحویل اولین نسل بعدی landing craft نام این کشتی به ساحل اتصال کرافت 100 در فوریه.

دریا خدمات ادامه خواهد داد تا آن را تست و آموزش بر روی این پلت فرم در شهر پاناما ،

نیروی دریایی قصد دارد به خرید 73 جدید از کشتی به ساحل اتصالات با توجه به برنامه های خود را خلاصه.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: ازدحام قایق ایرانی مورد آزار و اذیت ما کشتی ها در خلیج فارس و نیروی دریایی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن