بین بگ شنی

در مبل های شنی و یا بین بگ ها می توان از پارچه های جیر و یا نخی و یا فوم های چرمی استفاده نمود که فرق این دو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در مبل های شنی و یا بین بگ ها می توان از پارچه های جیر و یا نخی و یا فوم های چرمی استفاده نمود که فرق این دو نوع پارچه تنها این است که پارچه های چرمی نسبت به پارچه های نخی از استحکام کمتری برخوردار است و اما پارچه ای هم از لحاظ ظاهری به زیبایی چرمی نمی باشد. باید به این نکته توجه داشت که پارچه های چرمی استحکام کمتری دارند، اما زیبایی آن ها از پارچه های نخی بیشتر است. محصول فوق دارای طرح و رنگبندی زیبایی است و به همین منظور از این محصول میتوانید به عنوان دکوراسیون منزل و محل کار استفاده کنید. امروزه با توجه به استقبال زیاد از این مدل مبلمان، در رنگ ها و طرح های مختلفی وجود دارند که انتخاب آن ها را پیچیده می کند. همانطور که اشاره کردیم بین بگ ها دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند.

This content has been w ritt en by GSA᠎ Con te᠎nt Gen erator ​DE MO.

دارای محفظه داخلی و رویه از جنس مخمل و می توان شست ، و مواد درونی این هپی چیر یونولیت است. البته بین بگ ها با ساختار های مختلف مربعی و مستطیلی شکل با الگو برداری از مبل های راحتی نیز در بازار موجود می باشند که بنا به سلیقه فردی و نوع نیاز می توان تهیه نمود. مبل شنی مد نظر تکیه گاه بلندی دارد که می توان به آن تکیه داده و مشغول فعالیت های روزانه خود شد. در نتیجه هر کس که از این محصول به طور دائمی استفاده می کند دچار مشکل نخواهد شد و بهترین شراط را تجربه می کند. پارچه های آستری در داخل رویه قرار می گیرند و ظاهر آن ها اهمیت چندانی ندارد. وزن آن کم و چیزی در حدود 3 الی 4 کیلوگرم است که یکی از خاصیت های مهم بین بگ ها به شمار می آید و به راحتی قابل حمل کردن و جابه جایی است.

سفارش و خرید مبل شنی استوانه ای مدل بین بگ با رنگ دلخواه تنها از فروشگاه محصولات اینتکس انجام می شود که تمامی محصولات را در نهایت کیفیت و مرغوبیت بدنه ساخته است و می تواند رضایت مخاطب را به خوبی جلب کند. معمولا مبل شنی از پارچه پلیاستر، چرم مصنوعی و طبیعی یا هر نوع پارچه دیگر ساخته میشود. بین بگ نمونه مبلی است که با طراحی های مختلف ساخته شده و دارای الگو های متنوعی است، که این تنوع مربوط به رنگ، ابعاد، نوع طراحی، آرگونومی، جنس و… استفاده کرد. دارای نشمین گاه بسیار نرم و حالت پذیر است و میتوان برای ساخت آن از پارچه های فوم چرمی و یا پارچه های جیر(نخی) استفاده کرد. و همچنین باید به مساحت نشیمنگاه تا ارتفاع تکیه گاه توجه کرد. ● با توجه به تعداد نفراتی که قراراست از مبل شنی استفاده کنند بهتر است سایز استاندارد آن را خریداری کنید انواع بین بگ یک نفره و دونفره در بازار موجود است که میتوانید طبق نیاز آنها را خریداری کنید.

وزن هر بین بگ با توجه به اینکه از چه موادی ساخته شده است، متفاوت خواهد بود. مواد داخلی آن از یونولیت است و همچنین قابل شستشو نیز هست. صندلی های شنی یا بین بگ که با نام مبل هپی چیر نیز شناخته میشوند جز صندلی های راحتی 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره ای هستند که داخل آنها با گرانول های دانه ای پر میشود و بسیار راحت و طبی هستند و که قابلیت حالتن پذیری با همه شکل های ایستاده، لم دادن و دراز کشیدن را دارند، از این مبلمان یونولیتی کیسه ای می توانید برای بزرگسالان، کودکان و نوجوانان با قیمت های ارزان تولیدی خرید کنید و در خانه یا محلهای کار مانند: شرکت ها، گیم نت ها، آرایشگاه ها، عکاسی ها و همه مکان ها استفاده کنید. محتوای داخلی بین بگ ها، به صورت خرد شده و دانه دانه است و به همین علت به آن شنی می گویند و از موادی مثل یونولیت، گرانول و فوم ساخته می شوند. بین بگ هایی که از جنس مخمل، جیر، خز دار و فومی هستند، سطح لطیف و نرم تری دارند و رویه هایی از جنس لی و کتان زیباتر هستند و به خوبی از عرق کردن بدن جلوگیری می کنند.

آخرین مطالب