مغلوب ساختن پیشی جستن نکات در از بین بردن تولید کنندگان خارجی از F-35 زنجیره تامین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه پیشنهاد ممکن است زمان برای ساخت تمام قطعات F-35 Joint Strike Fighter در ایالات متحده است.

در مصاحبه با فاکس کسب و کار شبکه, Maria Bartiromo, رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد incentivizing شرکت های ایالات متحده به انجام کار بیشتر stateside به جای تکیه بر زنجیره تامین که منتقل شده اند در خارج از کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به نسل پنجم جنگنده جت به عنوان مثال.

“من می توانم به شما بگویم که صدها داستان از حماقت است که من دیده ام او گفت:” در طول مصاحبه. “به عنوان مثال ما یک جت جنگنده است. این یک خاص جنگنده جت, من نمی خواهد به شما بگویم که اما آن اتفاق می افتد به F-35.”

مرتبط با: نمایندگان مجلس در نظر مسدود کردن برخی از F-35 استقرار بیش از Huawei 5G شبکه: گزارش

او ادامه داد: “مشکل این است که اگر ما یک مشکل با یک کشور, شما می توانید جت. ما قطعات را از همه جا. آن چنان دیوانه. ما باید همه چیز را در ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به مشکلات با ترکیه مشارکت در F-35 برنامه.

سال گذشته پس از ترکیه یک متحد ناتو به سفارش روسیه ساخته شده S-400 ضد هوایی surface-to-air missile system ایالات متحده منع آن از خرید F-35 و شروع تدریجی قطعات هواپیما به کشور را تولید می کند. ترکیه مسئول تامین حدود 1,000 قطعات مختلف برای stealth jet که هنوز هم در حال آمدن است.

مقامات ایالات متحده اشاره کرد که در آن زمان پیدا کردن تامین کنندگان جدید می تواند هزینه صدها میلیون دلار است. پنتاگون در حال حرکت است به باد کردن قرارداد با صنایع این سال است.

“چه اتفاقی می افتد ؟ اگر ما [دیگر] یک رابطه خوب?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به اتصال خود را با ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان.

آیا تهمت خواهد مطبوعاتی پنتاگون و لاکهید مارتین اصلی F-35 تولید کننده به تکیه بر ایالات متحده آمریکا تامین کنندگان است که بلافاصله روشن نیست. یک سخنگوی لاکهید مارتین با اشاره به تمام سوالات به وزارت دفاع.

“گروه هیچ دیدگاه” گفت: نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ مایک اندروز یک سخنگوی پنتاگون. “لطفا با کاخ سفید برای هر چیزی مربوط به دیدگاه های ساخته شده توسط رئیس جمهور.”

سال گذشته بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد آنچه که او می بیند به عنوان یک نیاز به تغییر به یک “امریکا برای اولین بار” سیاست برای بازگرداندن تولید شغل در ایالات متحده است.

اما F-35 تصور می شد به عنوان یک برنامه جهانی. آن تاسیس شد نه شریک سازمان ملل: آمریکا, انگلستان, ایتالیا, هلند, ترکیه, استرالیا و نروژ و دانمارک و کانادا-هر چند کانادا است و نه متعهد به خرید هواپیما. فروش نظامی خارجی مشتریان شامل اسرائیل و ژاپن و کره جنوبی و بلژیک.

در ماه سپتامبر ایالات متحده در را باز کرد به لهستان به عنوان یک پتانسیل F-35 FMS مشتری. سپس در اوایل سال جاری دولت آمریکا greenlit فروش F-35 جت به سنگاپور به طور بالقوه گسترش نسل پنجم برنامه در اقیانوس آرام.

این هم اولین بار نیست تهمت بدست درگیر در مکالمات اطراف امریکا گران قیمت ترین جت جنگنده برنامه.

F-35 برنامه را در کل هزینه شده است و پیش بینی شده در بیش از $1 تریلیون بیش از 50 سال خدمات مادام العمر. گذشته خود گرفتار شده است با ضعف — از جمله موتور آتش سوزی و پوست کندن و خرد عایق در آن خنک کننده خطوط و همچنین سرریز هزینه و مسائل دیگر.

قبل از مراسم تحلیف خود مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به F-35 را “فوق العاده ای در هزینه و سرریز هزینه” زمانی که او در اشاره به احتمال تمدید رقابت با رقیب پیمانکار دفاعی بوئینگ شرکت. برای “قابل مقایسه با اف-18 سوپر هورنت!”

بوئینگ ساخته شده F/A-18E/F سوپر هورنت, اما, نمی, ارائه همان سطح از خفا و یا سنسور فن آوری به عنوان F-35.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نظرات آمده در دولت جدید دفتر پاسخگویی گزارش آمده است که F-35 موجود زنجیره تامین اجرا می شود خطر ابتلا به چالش های اضافی داده می شود برخی از تامین کنندگان “تلاش برای پاسخگویی به افزایش خواسته های تولید در سال 2019.”

ترکیه قریب الوقوع فردی گری از برنامه قرار داده شده یک بار بیشتر در دیگر تامین کنندگان گائو گفت: در گزارش اوایل این هفته منتشر شد.

“ما دریافتیم که ترکیه اخیر تعلیق از F-35 برنامه به احتمال زیاد به ترکیب این موجود زنجیره تامین مسائل” در این گزارش آمده. “ترکی تامین کنندگان ارائه خواهد شد قطعات از طریق پایان بسیاری 14 تحویل (به جای برنامه ریزی شده از طریق 2022) در بخش, برای جلوگیری از اختلالات به هواپیما تحویل و هزینه اضافی از رشد کردن تامین کنندگان جدید.”

در اکتبر پنتاگون نهایی یک مبلغ 34 میلیارد مقابله با لاکهید به تولید سه بعدی تحویل گروه شناخته شده به عنوان نرخ پایین تولید اولیه (LRIP) بسیاری 12, 13 و 14. معامله — بزرگترین به روز — در مجموع 478 F-35 هواپیماهای با 149, 160 و 169 جت در هر دسته ای برای ارتش ایالات متحده خدمات و مشتریان بین المللی.

اما “بسیاری 12-14 هنوز هم برخی از خطر دریافت قطعات از ترکیه” آژانس گفت: به دلیل انتقال به جدید زنجیره تامین ممکن است به عنوان بدون درز به عنوان F-35 برنامه امیدوار.

“با توجه به برنامه مقامات برخی از این قطعات جدید تامین کنندگان نخواهد بود تولید در رای مورد نیاز تا سال آینده به حدود 10 درصد جديد F-35 برنامه. بدنه پیمانکار نمایندگان اعلام کرد آن را بیش از یک سال به ایستادن این تامین کنندگان سرب بار وابسته به عوامل مختلفی از جمله بخش پیچیدگی مقدار و تامین کننده تولید بلوغ” در علاوه بر این به صلاحیت اجباری تست این قطعات با توجه به گائو.

مشترک دفتر برنامه روز پنج شنبه گفت: وجود دارد “هیچ شگفتی” در GAOs آخرین گزارش.

در مورد زنجیره تامین و تاثیر آن بر ناوگان آمادگی این JPO گفت: آن را در حال حاضر ارائه شده است کافی به روز رسانی در پیشرفت خود را به عنوان F-35 حرکت به آن نقطه عطف بعدی به صورت کامل-نرخ تولید انتظار می رود در سال 2021.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: جانباز فریب خورده توسط ساختگی دریایی اعطا $1.7 میلیون در Stolen Valor مورد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>