'ما همه ناجور': COVID-19 هفدهین در دولت اجرا جانبازان خانه

حداقل 10 ساکنان یک دولت اجرا پرستاری برای جانبازان و همسران آنها در چستر شهرستان فوت کرده اند از COVID-19 این

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399

حداقل 10 ساکنان یک دولت اجرا پرستاری برای جانبازان و همسران آنها در چستر شهرستان فوت کرده اند از COVID-19 این ماه و ده ها تن دیگر از ساکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای این بیماری یا به نمایش گذاشته علائم با توجه به پزشکی قانونی شهرستان و یک گزارش داخلی به دست آمده توسط محقق.

مقامات در ایالت پنسیلوانیا به طور کلی حاضر به افشای تعداد COVID-19 مرگ و میر و موارد فردی در بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر امکانات مراقبت. اما یک گزارش گردش در پنسیلوانیا بخش نظامی و امور جانبازان (DMVA) نشان می دهد وضعیت وخیم داخل شرقی جانبازان مرکز بخش-اجرای تاسیسات در شرق وینسنت Township.

Coronavirus مرگ و میر در خانه سالمندان صعود از یک تا نه بین آوریل 9 و یکشنبه این گزارش نشان می دهد. چستر کانتی پزشکی قانونی گفت: 10th ساکن که تا به حال آزمایش مثبت در بیمارستان درگذشت. حتی عفونت-کنترل پرستار وجود تست مثبت برای COVID-19 با توجه به یک کارمند که صحبت به شرط ناشناس ماندن برای محافظت از کار خود را.

در پاسخ به بحران کیسه های بدن فرستاده شده به مرکز امور کهنه سربازان در مرکز پزشکی در نزدیکی پنسیلوانیا. گارد ملی فرستاده شده حدود 30 از اعضای آن در روز چهارشنبه برای کمک پرستاری, خانه داری و فعالیت های دیگر. اضافی حمایت عاطفی خدمات خواسته شده است که برای کارکنان.

اما دامنه شیوع داخل 238-تخت خانه سالمندان نیست کاملا روشن است.

این کارمند گفت: تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر می تواند بالاتر باشد. تحت پروتکل در خانه هنگامی که دو یا بیشتر از ساکنان در یک واحد تست مثبت برای COVID-19 تست متوقف و در بقیه آن واحد است. دیگران وجود دارد که صفحه نمایش علائم ویروس-که می تواند شامل تب و تهوع و تنگی نفس -- به طور خودکار به عنوان به احتمال مثبت با توجه به داخلی گزارش.

"ما همه ناجور. چگونه شما می دانید که در آن است و که نمی کند ؟ " خواسته کارمند. "این بد است."

جنوب شرقی جانبازان مرکز یکی از شش تمدید-امکانات مراقبت های اجرا شده توسط DMVA بود امتیاز این سال توسط نیوزویک به عنوان یکی از بهترین خانه های پرستاری در دولت است.

اما در طولانی مدت-امکانات مراقبت های سراسر کشور coronavirus نقل مکان کرد و به سرعت از طریق آن جمعيت سالمندان و همچنین کارکنان. حداقل 19 کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 گزارش را نشان می دهد.

"ما فقط یک گام پشت" این عضو هیات گفت.

در سراسر کشور حداقل 6,900 مردم زندگی می کنند و یا متصل به خانه های پرستاری درگذشت coronavirus به گفته نیویورک تایمز شمارش انتشار جمعه.

کریستینا VandePol Chester County را پزشکی قانونی تایید اطلاعات مندرج در گزارش داخلی در مورد COVID-19 مرگ و میر در جنوب شرقی یکی از چند در دراز مدت مراقبت از امکانات در این شهرستان گزارش شده است که تعداد قابل توجهی از عفونت. از چستر شهرستان 52 coronavirus مرگ و میر ناشی از جمعه, 14 شده اند بیماران در مراکز, او گفت:.

شده است وجود دارد برخی از تنش بین VandePol و مقامات دولتی در مورد تست. پزشکی قانونی می خواهد همه کسانی که از درگذشت "presumptive مثبت" موارد COVID-19 به آزمایش می شود.

"ما باید به گواهی علت و نحوه مرگ و قرار دادن نام ما در حکم آن است که ما بهترین قضاوت" VandePol روز جمعه گفت. "با توجه به مسئولیت و نقش ما تست باید انجام شود صرف نظر از اینکه افراد دیگر که در مرکز آزمایش مثبت است.

"اگر خانواده ها به سوالات آنها گفتن که کسی در اثر یک presumptive تشخیص زمانی که یک تست کرده اید می تواند انجام شده است کافی نیست," او اضافه شده است. "لازم بوده است انجام داده است."

VandePol اذعان کرد که کمبود آزمون ممکن است به جلوگیری از او را ترجیح داده رویکرد در جانبازان مرکز و درک امور خارجه, وزارت بهداشت تکیه بر "اپیدمیولوژیک لینک" و یا مواردی که در آن افرادی که فوت کرده اند فرض به این بیماری بود چرا که آنها چهره به چهره و تماس با کسی که تست مثبت و نمایش داده می شود علائم این بیماری است.

"این امکانات ممکن است بخواهید برای آزمایش اما آنها ممکن است قادر به" او گفت:. "از نظر پزشکی من ترجیح می دهم به هر کسی که با این پیشفرض به COVID-19 به آزمایش می شود برای آن است."

این Chester County وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه که آن را نمی تواند ارائه اطلاعات در COVID-19 موارد به عنوان آنها مربوط به بیمارستان های خاص و یا امکانات مراقبت. "از جنوب شرقی جانبازان مرکز شده است با تمرکز بر اقدامات پیشگیرانه را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش COVID-19 شده است و مصرف مداوم راهنمایی و همچنان به کار با چستر شهرستان در بخش بهداشت و درمان در این زمینه" آن را گفت.

جوآن Zlogar Nissley و ارتباطات و مدیر برای DMVA تایید کرد که از روز شنبه وجود داشته است و نه مرگ و میر در میان گروه شش جانبازان خانه. داخلی گزارش به دست آمده توسط این محقق نشان داد که در آن دولت دیگر پنج جانبازان خانه, 12 ساکنان شده بود تست شده و بدون آزمون برگشتم مثبت است.

"هنگامی که نگرانی بیش از COVID-19 برای اولین بار ظاهر کارکنان در DMVA شش جانبازان خانه بازبینی و به روز شده از عفونت پیشگیری و کنترل برنامه های در آماده سازی برای امکان شیوع" او در بیانیه ای گفت. "DMVA نیز اجرا افزایش اقدامات ایمنی شامل محدود کردن بازدید کنندگان لغو گردش قطع فعالیت های گروه, توقف استفاده از داوطلبان انجام روزانه نمایش درمانی برای کارکنان و قرار دادن جدید پذیرش در خود نگه دارد."

دولت منع بازدید کننده در روز 12 مارس در شش خانه. علاوه بر جنوب شرقی مرکز آنها عبارتند از: Delaware Valley جانبازان در فیلادلفیا; Gino J. Merli جانبازان مرکز در اسکرانتون; Hollidaysburg جانبازان خانه در نزدیکی آلتونا; پنسیلوانیا سربازان و ملوانان' در خانه ایری; و جنوب غربی جانبازان مرکز در پیتسبورگ.

Nissley کاهش یافته است به بحث در مورد هر یک توضیح ممکن برای غلظت از موارد در Chester County صفحه اصلی. او گفت: مقامات در DMVA خانه گزارش مثبت نتایج آزمون به شهرستان ایالتی و فدرال بهداشت عمومی ادارات و مطمئن شوید که "پیگیری پروتکل در حال انجام است."

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام بندر از Philadelphia Inquirer بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 در Philadelphia Inquirer. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن