نیروی هوایی جدید خدمات تپانچه قرار داده است برای این آزمون در Aviano

AVIANO AIR BASE, ایتالیا -- نیروی هوایی به نمرات بالا به نیروی هوایی این سرویس جدید تپانچه SIG Sauer M18 که آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 تیر 1399

AVIANO AIR BASE, ایتالیا -- نیروی هوایی به نمرات بالا به نیروی هوایی این سرویس جدید تپانچه SIG Sauer M18 که آنها بوده ام آموزش در این پایگاه در شمال ایتالیا پس از ماه گذشته.

این M18 است "مدرن تر و آسان تر برای استفاده و آسان تر به درک بی تجربه تیرانداز" از Beretta M9 است که در خدمت 30 سال گفت: سروان. تیلور Buraczewski افسر مسئول تامین و تدارکات برای 31st نیروهای امنیتی اسکادران.

مرتبط با: نیروی هوایی است که یک جایگزین برای آن جنگ سرد دوران تپانچه

این شهر همچنین دارای "یک مقدار سبک تر و crisper ماشه و ... تعادل بسیار بهتر از M9" Buraczewski گفت: 9 میلی متر M18 "شگفت انگیز تکامل برای ما به عنوان یک زمینه شغلی است."

این M18 انتخاب شد به عنوان نیروی هوایی جدید خدمات تپانچه به عنوان بخشی از بازسازی مدافع ابتکار یک برنامه است که با هدف نوسازی و بهبود سیستم های سلاح های, با توجه به گزارش های قبلی از نیروی هوایی سلاح های کوچک برنامه ،

با کوچک و متوسط و یا بزرگ handgrips این M18 می تواند سفارشی به فرد بورس و دلیل آن را ساخته شده از پلیمر فلز نیست آن را سبک تر از M9.

"من واقعا آن را دوست دارم" ارشد گفت: Airman Jaclyn R. Edwards, نظارت تاسیسات اپراتور داده شده به 31st SFS. "این آتش سوزی ... بسیار نرم و صاف تر از M9 شاید با توجه به این واقعیت است که M18 فاقد دو ایمنی بکشد."

گروهبان دوم ، Dracula هان یک مبارزه با سلاح های مربی اختصاص داده شده به 31st SFS گفت: تپانچه "متناسب بهتر در نیروی هوایی دست آن را بیشتر تاکتیکی و آن را فقط متناسب با نیازهای ما بهتر از M9."

اگر چه بسیاری از سربازان در Aviano شد پر از ستایش برای M18 پنتاگون تا به حال برخی از رزرو قبل از فیلدینگ سلاح.

آزمایش انجام شده در سال 2017 یافت که M18 می تواند آتش اگر به طور تصادفی کاهش یافته است و گاهی اوقات خارج زندگی می کنند دور همراه با صرف کارتریج مورد در طول استفاده از نرمال گفت: گزارش منتشر شده در ماه ژانویه 2018 توسط پنتاگون دفتر مدیر عملیاتی تست و ارزیابی است.

SIG Sauer ثابت مشکلات قبل از حمل و نقل اسلحه به ارتش گزارش های رسانه ها گفت.

سربازان آموزش با تپانچه شناسایی مسائل دیگر از جمله که M18 فاقد کمک های بصری در اهرم ایمنی به کاربران اجازه می دانم که اگر آن را "در امن و یا در آتش موقعیت" گفت: کارکنان Sgt. انریکه Salas یک مبارزه با سلاح مربی با 31 SFS.

سلف خود M9 نشان داد این کار با استفاده از یک نشانگر قرمز روی ایمنی اما "با M18 شما باید به یاد داشته باشید که 'تا' امن است و " را "آتش" او گفت:.

این M18 همچنین "تمایل به جلو و کمی به سمت چپ," او اضافه شده اما به طور کلی او امتیاز آن را به عنوان "راه بهتر از M9 و آن را آسان تر برای آموزش چگونه به آتش آن است."

ارتش شد و اولین سرویس برای استفاده از M18 و خواهر خود تفنگ M17 شروع در سال 2017. امروز هر نظامی ایالات متحده خدمات با استفاده از اسلحه.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن