ببر شاه, مستند کمک Netflix سر و صدا ضبط – اما ممکن است مشکل پیش

Netflix اضافه شدن یک رکورد تعداد مشترکان در طول سه ماه گذشته به عنوان قفل شده است و بینندگان رنگی به جریان پلت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399

Netflix اضافه شدن یک رکورد تعداد مشترکان در طول سه ماه گذشته به عنوان قفل شده است و بینندگان رنگی به جریان پلت فرم.

این شرکت اعلام کرد آن را به دست آورد 15.77 میلیون پرداخت مشتریان در بین ماه های ژانویه و پایان ماه مارس سال 2020 نشان Covid-19 نشده آورده بد مژده به تمام شرکت های فن آوری.

قبل از این مستند Netflix بکشد تا به حال تنها حدود آن خواهد بود با اضافه کردن بیشتر از متوسط هفت میلیون مشترک در طول مالی سه ماهه اما توده stay-at-home سفارشات برای بخش های بزرگی از جمعیت جهان را دیدم کسانی که حدس تقریبا دو برابر شده است.

Netflix بکشد به احتمال زیاد ببر پادشاه جو عجیب و غریب به خاطر افزایش عظیم در مشترکان بیش از حد. نیلسن, تلویزیون رتبه بندی aggregators در ایالات متحده reckons عجیب و غریب, مستند, مشاهده شد با 32.4 میلیون منحصر به فرد خانه در اول ده روز پس از راه اندازی آن در ماه مارس است. که حتی ضرب و شتم غریبه چیزهایی فصل 2 (31.2 m) و نزدیک به بیش از غریبه چیزهایی فصل 3 (36.3 m).

مرتبط با: Netflix بکشد در مقابل دیزنی Plus

مشترک ارقام آمد با وجود راه اندازی دیزنی به علاوه در تعدادی از کشورهای جدید را به عنوان به خوبی به عنوان مهاجم تلاش برای گرفتن جریان دلار از امثال اپل TV Plus. اضافات جدید به ارمغان می آورد Netflix کل پرداخت می شود پایه مشترک به 182.86 میلیون نفر در سطح جهان است.

با وجود کوتاه مدت مزیت در شماره مشترک Netflix بکشد چهره برخی از چالش های پیش رو. با آن اصلی تولید در حال حاضر در یک تیراندازی وقفه با تشکر دوباره به Covid-19 وجود دارد احتمال دارد به جرم تاخیر به انتشار آن برنامه قبل از سال است.

در یک سرمایه گذار نامه این شرکت نوشت: "ما عضویت در رشد است به طور موقت شتاب با توجه به خانه بردهاند. دوم ما بین المللی درآمد کمتر خواهد بود از آنچه قبلا پیش بینی با توجه به افزایش قیمت دلار به شدت. سوم با توجه به تولید خاموش کردن برخی از پول نقد هزینه های محتوا به تعویق خواهد افتاد بهبود جریان نقدی آزاد ما و برخی از عنوان منتشر شده به تعویق خواهد افتاد, به طور معمول یک چهارم."

در واقع این مزیت ممکن است کوتاه زندگی می کردند. زمانی که مستند است و ما می توانیم همه خارج رفتن و یا نشستن در میخانه و یا رفتن به خرید و یا رفتن به فوتبال یا دیدن دوستان و خانواده ما است که Netflix بکشد حتی رفتن به یک نگاه ،

این شرکت افزود: "امیدوارم پیشرفت در برابر ویروس اجازه خواهد داد که دولت به آسانسور خانه حبس به زودی. به عنوان اتفاق می افتد که ما انتظار مشاهده و رشد به کاهش است."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب