حل شد! بهترین زمان برای اسپری درختان میوه

هنگامی که به اسپری درختان میوه با حشره کش حل شد! - باب ویلا در اینجا این است که چگونه به می دانم که زمانی که

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399
هنگامی که به اسپری درختان میوه با حشره کش حل شد! - باب ویلا

در اینجا این است که چگونه به می دانم که زمانی که به اسپری درختان میوه برای خوشمزه حیاط خلوت محصول از سیب و هلو یا گلابی.

Solved! The Best Time to Spray Fruit Trees

عکس: depositphotos.com

س: چند وجود دارد درختان میوه و انگور در باغ من است که من دوست دارم به انتخاب میوه از. متاسفانه میوه نمی کند به خوبی رشد می کنند و این برگ نگاه بد. من احتمالا نیاز به اسپری اما نمی دانید که بسیار در مورد آن. شما می توانید به من بگویید هنگامی که به اسپری میوه درختان است ؟

یک: مراقبت از درختان میوه است که در طول سال کار است که شامل هرس و کود دهی, از بین بردن بیمار میوه و پاشش برنامه های متعدد در زمان های مختلف سال است. زمان بندی بسیار مهم است برای هر یک از این وظایف است. هرس می گیرد در چله زمستان و اواخر تابستان به تحریک رشد رویشی و افزایش تولید میوه. تولید کنندگان باید بارور کردن درختان در طول فصل رشد به دلیل آن است که در طول رشد فعال که آنها را جذب و با استفاده از مواد مغذی است.

به زمانی که اسپری درختان میوه برای بار اول شما نیاز به دانستن آنچه که تهدید درخت و زمانی که تهدید فعال است. حشرات و تخم مرغ می تواند دروغ نهفته در پوست درخت سیب تمام زمستان تنها به تخم و تغذیه در برگ در بهار. یا خاص قارچی اسپور ممکن است آلوده هلو درخت تنها در حالی که گل ها باز هستند. دانستن زمان و نوع تهدیدات برای هر نوع از میوه درخت کمک می کند تا شما را به اسپری برای حداکثر حفاظت و حداقل ضایعات.

خفته اسپری حشره کش و قارچ کش و یا general-purpose اسپری? می دانید چه به اسپری و هنگامی که آن را اسپری.

When to Spray Fruit Trees: Types of Sprays

عکس: depositphotos.com

اسپری های کاربردی در حال به پایان رسیده و کنترل بیماری ها و آفات. زمان بندی همزمان با گیاه و میوه های توسعه است. آب و هوا و آب و هوا نقش بزرگی در زمان میوه درخت رشد و توسعه است. مراحل رشد به تماشای شامل خواب, preblossom, شکوفه, گلبرگ سقوط و تشکیل میوه است. هر مرحله خاص قابل رؤیت ،

خواب است که در زمان قبل از جوانه شروع به متورم شدن در بهار. Preblossom مرحله شامل پنج متمایز مراحل رشد که در حال مشاهده بر روی درخت جوانه قبل از این گل باز: نقره ای, جوانه, سبز, راهنمایی, نیم اینچ سبز, تنگ, خوشه (از جوانه گل) و صورتی (اما هنوز باز) جوانه های گل. شکوفه مرحله از زمان اولین گل باز می شود تا آخرین گلبرگ قطره. گلبرگ سقوط است زمان و پس از شکوفه قبل از اولین های کوچک میوه ها شروع به توسعه. تشکیل میوه است که مرحله نهایی است که طول می کشد تا برداشت.

جلوگیری از پاشش در حالی که گل باز از حشره کش های اسپری که در آن زمان کشتن زنبورها و دیگر گرده. خواندن و دنبال تمام اقدامات احتیاطی برای به حداقل رساندن شخصی قرار گرفتن در معرض آفت کش ها. همیشه دنبال آفت کش ها مخلوط کردن دستورالعمل. افزایش غلظت مواد شیمیایی در اسپری حل نمی کشتن حشرات سریع تر است. در واقع انجام این کار کشته تر nontarget گونه و افزایش احتمال رواناب آلوده محلی نهرها و آبهای زیرزمینی.

  • خفته اسپرییا خفته, نفت, اشاره به زمان استفاده از باغبانی نفت است. که اسپری بر روی خفته درختان میوه باغبانی نفت کشد زمستان گذران در مقیاس حشرات mealybugs کنه و شته ها و دیگر آفات در پوست درخت. بسته به تولید کننده باغبانی نفت است یا یک ماده معدنی (نفت) و یا گیاه پایه. یک نرم افزار در هر سال یا کمتر معمول است.
  • اسپری حشره کشتن حشرات و آفات به خصوص کسانی که تغذیه در شاخ و برگ با مته سوراخ به تنه و یا در حال توسعه از بین بردن میوه. اکثر محصولات میوه نیاز به برنامه های متعدد از طریق فصل رشد برای حفاظت در برابر اشکالات مختلف. جلوگیری از اسپری حشره کش در حالی که گل در حال حاضر به عنوان این محصولات نیز کشتن گرده.
  • قارچ اسپری کنترل گسترش بیماری های قارچی و باکتریایی در درختان میوه. شما ممکن است نیاز به استفاده از قارچ کش چندین بار در طول فصل رشد برای محافظت در برابر بیماری های مختلف. اگر چه قارچ کش است نه امتیاز برای کنترل حشرات در بسیاری از این محصولات می تواند آسیب و یا کشتن گرده بنابراین اجتناب از سم قارچ کش در حالی که گل باز هستند.
  • منظوره اسپری های کنترل حشرات و بیماری آفات درختان میوه. به سادگی با اسپری یک محصول واحد در فواصل مشخصی در طول فصل رشد. وجود دارد بدون نیاز به دانش تخصصی از بیماری های گیاهی و یا حشرات چرخه زندگی. در حرکت نزولی تنها با استفاده از general-purpose میوه درخت اسپری غیر ضروری را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض آفت کش ها. بار وجود دارد که تنها یک قارچ کش یا حشره کش مورد نیاز است اما این محصول شامل هر دو. بیشتر منظوره اسپری ممکن است کنترل برخی از مشکل حشرات و بیماری ها.
  • برگی کود اسپری از ریز مغذی مانند روی و مس, منیزیم مولیبدن و بور و کلسیم می تواند کمک به رشد میوه که در آن این مواد مغذی وجود ندارد و یا در دسترس نیست به دلیل خاک قلیایی. این عناصر مخلوط با آب برای استفاده از به طور مستقیم به برگ که جذب مواد مغذی و کارآمد حرکت آنها را به میوه های در حال توسعه. به شدت به دنبال دستورالعمل برچسب برای جلوگیری از آسیب رساندن به درختان. عمده مواد مغذی مانند نیتروژن و فسفر و کلسیم استفاده می شود به منطقه ریشه.
When to Spray Fruit Trees: General Purpose Fruit Tree Spray During the Growing Season

عکس: depositphotos.com

استفاده از هدف کلی درخت میوه اسپری در طول فصل رشد برای محافظت در برابر حشرات و بیماری ها.

اهداف کلی درخت میوه اسپری به راحتی برش محلولپاشی در نیم. یک ترکیب قدرتمند از broad-spectrum حشره کش و قارچ کش کلیدی است. مواد تشکیل دهنده فعال ممکن است شامل محصولات ارگانیک مانند pyrethrins و نیم روغن یا مواد شیمیایی معدنی مانند مالاتیون, carbaryl و captan.

اعمال هدف کلی درخت میوه اسپری در یکی - دو هفته فواصل زیر کلید توسعه کارخانه مشاهدات. این نرم افزار برای اولین بار است که در نکته سبز, پس قبل از شکوفه پر, رنگ صورتی, گلبرگ, سقوط جلد اول (یک هفته پس از گلبرگ سقوط) و جلد دوم (دو هفته پس از گلبرگ سقوط). درختان ممکن است نیاز به درمان های اضافی. مشورت برچسب محصول برای مفصل جهت از آنجا که برخی از مواد شیمیایی می تواند بر روی یک درخت میوه بعد از برداشت اما دیگران نشان می دهد "آیا اسپری درون __ روز برداشت." هر محصول متفاوت است.

بارور در دوران اولیه رشد میوه.

اگر درختان میوه خود را نشان می دهد علائم کمبود در, روی, مس, منیزیم مولیبدن و بور یا کلسیم کاربرد یک یا بیشتر از این عناصر ممکن است کمک کند. محلولپاشی عناصر کم مصرف ایدز میوه های توسعه که در آن برخی از ریز مغذی ها فاقد آن هستند در خاک و یا در دسترس نیست به دلیل خاک قلیایی. درخواست اسپری برگی از عناصر کم مصرف در سرد پوشیده از ابر روز در نزدیکی یا گلبرگ رها کردن مرحله. محتاط با این رویکرد به عنوان غیر ضروری و یا بیش از حد استفاده از این مواد مغذی می تواند آسیب درختان میوه.

برگی کود می تواند جایگزین مناسب و حاصلخیزی خاک. عمده مواد مغذی است که درختان نیاز نمی باشد جذب می شود به مقدار کافی از طریق شاخ و برگ و کود کاربردی به شاخ و برگ سفر نیست در سراسر بدن از گیاهان است.

بهترین زمان برای بارور کردن درختان میوه است که در اوایل بهار است. درخواست گرانول کود در سراسر منطقه ریشه در اطراف این زمان برگ جوانه های باز. این سیگنال که درخت آماده است تا به طور فعال رشد می کنند. اولین خیط و پیت کردن رشد در بهار می آید از انرژی ذخیره شده در ریشه. زمان کود نفوذ خاک به ريشه درخت آماده است تا مواد مغذی برای رشد مطلوب و باردهی است.

جلوگیری از لقاح پس از اواسط بهار است. سنبله در خاک مواد مغذی در میوه های توسعه می تواند باعث درختان به سقط جنین میوه به تولید بیشتر رشد رویشی.

When to Spray Fruit Trees: Dormant Spray in Late Winter

عکس: depositphotos.com

استفاده خفته اسپری در اواخر زمستان به کشتن حشرات زمستان گذران آفات در درختان میوه.

درخواست خفته نفت در اواخر زمستان یا اوایل بهار اگر شدید بود آفت فشار در طول قبلی فصل رشد. این درمان به طور معمول می رود هر سه تا پنج سال است. مگر اینکه آفت جمعیت سنبله لازم است به اسپری خفته نفت در هر سال است.

شما باید کامل خفته سمپاشی قبل از جوانه شروع به متورم می شود. درجه حرارت بسیار مهم است در طول برنامه برای اطمینان از پوشش کامل و جلوگیری از آسیب رساندن به درختان. دما باید بالای 40 درجه فارنهایت در طول برنامه. در حالی که سم پاشی می باشد که به طور کامل پوشش تمام سطوح از این درخت با توجه به undersides از شاخه ها و شعبه crotches.

استفاده از قارچ اسپری در طول فصل رشد برای محافظت از درختان میوه در برابر بیماری است.

هدفمند stand-alone قارچ درمان به طور قابل توجهی بهبود کیفیت میوه هنگامی که در زمان مناسب. میوه بیماری اسپورهای آلوده میزبان خود را هنگامی که شرایط محیطی ایده آل هستند. برخی از اسپور قارچ فعال در طول سرد و مرطوب بهار آب و هوا. بیماری های دیگر گسترش در گرم و مرطوب تابستان شرایط. مهم است که برای پیش بینی بیماری های گیاهی و شروع درمان آنها را درست قبل از آنها می رسند.

هر نوع درخت میوه خود را ایده آل قارچ کش اسپری برنامه بر اساس بیماری است که تهدید آن است. قارچ کش از برنامه های کاربردی مهم در طول این نکته سبز از طریق گلبرگ مراحل سقوط از درختان سیب و گلابی. درخت هلو و آلو درختان نیاز به بهار و تابستان و پاییز کنترل بیماری درمان برای بهترین نتایج. پیدا کردن برنامه زمان بندی بر روی برچسب محصول برای پیشگیری از بیماری های خاص.

استفاده از اسپری حشره در طول فصل رشد برای محافظت از درختان میوه در برابر حشرات.

درخواست اسپری حشره در 2 هفته فواصل از سبز تا نکته بلوم و از گلبرگ رها کردن تا برداشت به صورت کلی کنترل حشرات. آن را ممکن است برای حشرات برای ایجاد تحمل به حتی بهترین حشره کش اگر از آن استفاده می شود بارها و بارها. راه حل این است که به طور متناوب استفاده از حشره کش های مختلف با مواد تشکیل دهنده فعال. اگر شما در درجه اول استفاده از یک منظوره اسپری برای کشتن حشرات و بیماری های جایگزین برنامه ریزی درمان با استفاده از یک نوع متفاوت از حشره کش برای از بین بردن خطر آفات ایجاد تحمل یا شیمیایی. خواندن فعال مواد تشکیل دهنده بر روی برچسب به مطمئن شوید.

When to Spray Fruit Trees: Combination Spray During the Growing Season

عکس: depositphotos.com

استفاده از ترکیب اسپری در طول فصل رشد به هدف قرار دادن هر دو حشرات و بیماری ها.

ترکیب اسپری دو نوع مختلف آفت کش ها به صورت جداگانه به فروش می رسد به طور معمول یک حشره کش و قارچ کش مخلوط به همان سمپاش و کاربردی در همان زمان. مانند مخلوط کردن خود را با اهداف کلی درخت میوه, اسپری این عمل یک راه برای سفارشی کردن برنامه و صرفه جویی در وقت. ترکیبی از سم پاشی یک راه برای انجام یک همه در یک اسپری با یک نرم افزار اگر شما روش طبیعی است که به طور متناوب آفت کش ها.

نه همه محصولات سازگار هستند و برخی مخلوط می تواند خطرناک باشد. خواندن برچسب محصول قبل از مخلوط کردن به اطمینان حاصل شود که مخلوط کردن دو امن است و مجاز.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب