سناتور استفاده می شود که به پرواز Black Hawks تماس برای پاسخ ارتش هلیکوپتر پروب

سابق ارتش UH-60 Blackhawk خلبان و نیروهای مسلح سنا عضو کمیته Tammy Duckworth گفت: ارتش top رسمی این هفته که ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 خرداد 1399

سابق ارتش UH-60 Blackhawk خلبان و نیروهای مسلح سنا عضو کمیته Tammy Duckworth گفت: ارتش top رسمی این هفته که او می خواست به دانستن است که مسئول برای استفاده از پایین پرواز هلیکوپتر برای سرکوب جمعیت معترضان در واشنگتن ،

این سناتور دموکرات از ایالت ایلینوی نیز صحبت به ارتش, منشی, رایان مک کارتی در مورد "نیاز" به ممنوعیت مؤتلفه نبرد پرچم از تمام ارتش تاسیسات پس از نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی ساخته شده مشابه حرکت می کند در پی نژادی در سراسر کشور تظاهرات که به دنبال مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

جزئیات بعدی: پس از مرگ جت, سقوط, خلبان رو مقصر. پس از آن نیروی هوایی ممنوع پرواز مانور

"من تا به حال یک مولد تماس با کارتی که من بیان من نگرانی عمیق خود را در مورد استفاده از پایین پرواز هلیکوپتر نظامی به سرکوب جمعیت های مسالمت آمیز معترضان بودند که ورزش اول خود را اصلاح حقوق و خواستار عدالت برای سیاه و سفید آمریکایی" Duckworth گفت: در بیانیه منتشر شده سه شنبه شب.

"من تکرار کرد من تماس بگیرید برای رسیدگی به این حادثه بنابراین ما می توانیم به انتهای آن و در پاسخ به این سوال: که به آن سفارشات و چرا؟"

Duckworth سابق گارد ملی ارتش افسر که از دست هر دو از پاهای خود را پس از او به ضرب گلوله کشته شد توسط آتش دشمن در عراق در سال 2004 به نام در پنتاگون و همچنین اداره هوانوردی فدرال به بررسی گزارش از ژوئن 1 حادثه مربوط به ارتش هلیکوپتر پرواز خطرناکی پایین بیش از معترضان در پایتخت

به طور خاص او می خواستند بدانند که آیا وجود دارد هر روتور شستشو-آسیب های مربوط به افراد یا اموال با توجه به بیانیه منتشر شده.

مک کارتی به خبرنگاران گفت: ژوئن 7 که بسته بندی یک 15-6 بررسی این حادثه و این که او در اصل مجاز به استفاده از هلیکوپتر به "مشاهده و گزارش" در تظاهرات پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد در مارس 31, تقریبا قریب به اتفاق پلیس و سرباز گارد ملی در نزدیکی کاخ سفید و آسیب رساندن کلیدی سایت های تاریخی در این شهر است.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال ویلیام واکر فرمانده سی گارد ملی گفت: در همان کنفرانس خبری بود که هیچ سفارش داده شده به هوانوردان به پرواز کم برای متفرق کردن جمعیت.

Duckworth همچنین در مورد نظر او که مؤتلفه پرچم باید از ارتش تاسیسات.

"تجلیل از دست رفته به علت از کسانی که برپا جنگ علیه امریکا برای دفاع از حق خود به خود فروش و کشتن سیاه آمریکایی ها هیچ جایی در کشور ما به خصوص نیروهای مسلح که مبارزه یک جنگ مرگبار برای از بین بردن وحشیانه از برده داری" Duckworth در بیانیه ای گفت:.

رهبران ارتش در حال بررسی جدید دریایی سپاه که سیاست ممنوعیت مؤتلفه پرچم و با توجه به اقدام مشابه یک مقام دفاعی گفت: Military.com در تاریخ 9 ژوئن.

مک کارتی را سخنگوی سرهنگ سرهنگ Audricia هریس گفت: Military.com شنبه که مک کارتی را هیچ بیانیه ای به انتشار در این زمان در مورد مسائل مورد بحث با Duckworth.

Duckworth به نام همه فعال ایالات متحده نیروهای نظامی و گارد ملی اداره برای حذف همه متفق نبرد پرچم.

"سپاه تفنگداران دریایی آمریکا و در حال حاضر نیروی دریایی آمریکا را نشان داد و اخلاقی رهبری در اقدام" Duckworth در بیانیه ای گفت:. "من امیدوارم که ارتش نمی خواهد آخرین خدمات شعبه به عمل می کنند."

روز دوشنبه ارتش ژنرال رابرت "آبه" آبرامز فرمانده نیروهای آمریکایی در کره منع همه سربازان در کره جنوبی از نمایش مؤتلفه پرچم در پایگاه های خود و همچنین خدمات اعضا اتومبیل.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: نیروهای آمریکایی و کره جنوبی ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم در پایگاه های وسایل نقلیه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن