بهترین اصلی اسلحه برای DIYers و جوانب

5 بهترین منگنه تفنگ گزینه برای DIYers و جوانب مثبت | باب ویلا ما یش پایین از ویژگی های اصلی بهترین اسلحه در با

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 فروردین 1399
5 بهترین منگنه تفنگ گزینه برای DIYers و جوانب مثبت | باب ویلا

ما یش پایین از ویژگی های اصلی بهترین اسلحه در بازار برای صفحه اصلی و حرفه ای استفاده کنید.

The Best Staple Gun Options

عکس: freepik.com

وقتی که می آید به مواد چفت و بست گاهی اوقات یک تفنگ ناخن فقط نمی. ناخن اسلحه اعمال مقادیر زیادی از نیروی برای رانندگی ناخن به سختی فریم چوب, بنابراین اگر شما در حال کار با ضعیف تر مواد مانند پوشش نازک یا تخته سه لا, شما ممکن است پیدا کردن سر ناخن ریپ حق را از طریق آن.

یک منگنه تفنگ می تواند فقط آنچه شما نیاز دارید برای مشاغل که در آن یک تفنگ ناخن خواهد بود به درد نمیخورد. کالاهای اساسی می تواند نفوذ و اتصال ضعیف تر مواد مانند نازک تخته سه لا و روکش صفحه نمایش و یا پارچه و بدون آن پاره از هم جدا. این که آیا شما در حال دار زدن, هوای آزاد, تعطیلات, دکوراسیون, نصب خانه قرار دادن فرش تخمگذار و یا نصب ظریف اندود گچ و سیمان و یک منگنه تفنگ می تواند ضروری برای بسیاری از پروژه های.

گرفتن با کیفیت اصلی تفنگ می تواند به حداقل رساندن خستگی و نا امیدی به مدل های ارزان تر را می توان به کار دشوار است و ممکن است در معرض ابتلا به متراکم. اگر شما در بازار برای یک ابزار جدید ما به شما کمک کند پیدا کردن یک حق برای پروژه های خود را با توضیح سبک های مختلف و ویژگی های بهترین منگنه تفنگ گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد.

  1. بهترین کلی: Bostitch 18-سنج تاج منگنه
  2. ارتقا انتخاب کنید: Senco SNS41 16-سنج منگنه
  3. بهترین ارزش: Arrow سنگین منگنه تفنگ
  4. متنوع ترین: Arrow Fastener PT50 بادی منگنه تفنگ
  5. بهترین برقی: دی والت 5-در-1 چند Tacker و میخکوب براد
The Best Staple Gun Options

عکس: istockphoto.com

انواع اصلی اسلحه

قبل از شما انتخاب می کنید یک تفنگ عمده برای پروژه های خود را, شما باید بدانید که سبک های مختلف وجود دارد در دسترس است.

  • دستی اصلی اسلحه: دستی بهار لود مدل های که آتش ضخیم اساسی که خود اهرم افسرده هستند. این اسلحه مناسب برای حلق آویز دکوراسیون خارجی.
  • برق اصلی اسلحه: مدل های که یا پلاگین و یا استفاده از یک باتری به آتش کالاهای اساسی با کشیدن یک ماشه. مدل الکتریکی بسیار آسان بر روی بازو, به طوری که آنها به خوبی برای فرش و یا اثاثه یا لوازم داخلی مشاغل که نیاز به تعداد زیادی از کالاهای اساسی.
  • پنوماتیک اصلی اسلحه: اسلحه که با استفاده از فشار هوا به آتش ضخامت سنج سنگین تر کالاهای اساسی به فریم مواد.
  • کف اصلی اسلحه: به طور معمول هوا طراحی شده اسلحه که آتش اساسی به این زبان از یک تخته چوب جنگلی که زده با یک پتک است. برخی از نسخه های بهار لود شده تنها.
  • پونز-چکش: اصلی اسلحه هایی که زده در برابر چهره از یک سطح به آتش گیره به مواد است. این ابزار فوق العاده برای خانه دار, بسته بندی و یا رزین های کاغذ.

آنچه به دنبال در بهترین منگنه تفنگ

با انواع بسیار متنوعی از اصلی اسلحه در دسترس آنلاین و در خانه محلی خود را به مرکز شما نیاز به یک ایده از آنچه به دنبال در هنگام چیدن بهترین منگنه تفنگ برای نیازهای شما. زیر خرید ملاحظات کمک خواهد کرد که شما تصمیم گیری آگاهانه.

اصلی اندازه گیری و اندازه

اصلی ضخامت اندازه گیری سنج; کاهش تعداد ضخیم تر گیره. برای مثال 16-سنج اصلی است که ضخیم تر از 18 سنج اصلی. مشترک سنج اندازه برای همه-هدف اصلی اسلحه 16 و 18 و 20 سنج با برخی از اثاثه یا لوازم داخلی اسلحه شلیک 22-ارزیابی کالاهای اساسی. در این محدوده اصلی اسلحه را استفاده از کالاهای اساسی در عرض از 7/32-اینچ به 7/16 اینچ و طول تا 2 اینچ. در خارج از این معمولی محدوده برخی از صنعت-ابزار خاص استفاده ممکن است بزرگتر و یا کوچکتر استیپلز.

راحتی و سهولت استفاده

یکی از شکایات در مورد کتابچه راهنمای کاربر اصلی اسلحه است و ناراحتی. برخی از کاربران با دست های کوچک تر و یا ضعیف تر مدتها پیدا کردن این ابزار بی دست و پا و یا دشوار است به استفاده از. در این صورت برقی یا پنوماتیک منگنه تفنگ ممکن است یک انتخاب بهتر است. این نوع ابزار به سادگی نیاز به افسرده مکانیسم ایمنی در نوک در حالی که کشیدن ماشه با یک انگشت که نیازی به گرفتن قوی یا زیادی دست ساخت آن را ایده آل برای DIYers که ممکن است جدید باشد و چفت و بست های ابزار.

برقی در مقابل پنوماتیک

دستی اصلی اسلحه همیشه خواهد بود مفید برای مجموعهای از پروژههای اما بهترین منگنه تفنگ برای شما ممکن است طراحی نسخه. وقتی که می آید به انتخاب برقی یا پنوماتیک وجود دارد دلیل برای هر دو. پنوماتیک اصلی اسلحه تمایل به قدرتمند ترین غرق شدن کالاهای اساسی به سختی مواد. مسئله این است که آنها نیاز به یک کمپرسور هوا را اجرا کنند. از سوی دیگر برق صتبلرس به سادگی با اتصال به یک پریز اما آنها بسته کمتر از یک پانچ. اگر نور-وظیفه کار تمام است شما توان مقابله با یک مدل الکتریکی ممکن است بهترین منگنه تفنگ برای شما.

ما تراکم بالا

ما با دقت وارد این لیست از بهترین اصلی اسلحه با تعمق به مارک های قابل اعتماد, تحقیق مدل با بررسی و تأمل در تجربه عملی از بازسازی و پروژه های DIY. ما تحقیقات آب پز را به زیر پنج بهترین اصلی اسلحه در بازار است.

The Best Staple Gun Option: Bostitch 18-Gauge Crown Stapler

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Bostitch 18-سنج تاج منگنه

این Bostitch 18-سنج تاج منگنه است که ما برای انتخاب بهترین منگنه تفنگ به طور کلی. این تفنگ بادی, ویژگی های یک ابزار رایگان تنظیم عمق یک overmolded گرفتن برای آسایش و می توان آن را فورا روشن از شلیک پی در پی برای تماس با شلیک. آن می آید با یک مورد حمل دستی به نگه داشتن آن امن زمانی که استفاده نمی کنید و جهانی کلیپ کمربند است که می تواند ضمیمه شده به دو طرف منگنه. آن را با استفاده از 18-ارزیابی کالاهای اساسی که در محدوده اندازه از 1/2 به 1-1/2 اینچ.

این Bostitch است یک انتخاب خوب برای یک DIYer که فقط وارد شدن به تر و تمیز کار یا بیشتر درگیر پروژه های. آن را یک کار بزرگ از حلق آویز baseboards و درب و اندود گچ و سیمان و حتی می تواند تماس گرفته شده و برگشت به اندازه کافی برای ظریف مواد مانند پلی استایرن و اندود گچ و سیمان. ما همچنین می خواهم به هیچ تعمیر و نگهداری و نفت-طراحی رایگان, آن را به عنوان نگه می دارد گریس خود را ایجاد.

رایج ترین مسائل با این مدل حال ایمنی شکستن پیستون و اساسی ندارد و به درستی بارگذاری. این مشکلات ممکن است به دلیل خطای کاربر, اما آنها چیزی برای نگه داشتن یک چشم بر روی, با این وجود.

The Best Staple Gun Option: Senco SNS41 16-Gauge Stapler

عکس: amazon.com

2. ارتقا انتخاب کنید: Senco SNS41 16-سنج منگنه

اگر شما به دنبال برای یک سنگین ساخت و ساز منگنه های Senco SNS41 بهترین منگنه تفنگ برای شما. این 16 سنج منگنه است که قادر به شلیک کالاهای اساسی تا 2 اینچ طول دارد. این یک overmolded گرفتن لاستیک برای راحتی و 360 درجه قابل تنظیم اگزوز پورت برای نگه داشتن هوا از صورت خود را.

برای سنگین مشاغل مانند سقف و کف پوشش SNS41 نمی تواند مورد ضرب و شتم. 2 اینچ اصلی را نگه دارید و تخته سه لا بصورتی پایدار و محکم در جای خود. خود را تقویت کمپرسور به سمت بالای Senco کار محدوده فشار را تضمین کالاهای اساسی زیر سطح ارتفاع در حالی که هنوز برگزاری خرج. آن را درست در صفحه اصلی بر روی هر سایت ساخت و ساز.

چیزهایی که برای نگاه در حال متراکم و دو شلیک. متراکم خواهد کم کردن سرعت گردش کار خود را اما دو شلیک می شود کنترل کیفیت موضوع است. نگه داشتن در ذهن است که آسیب از دو شلیک کالاهای اساسی خواهد بود آسان تر برای مخفی کردن در سطوح مانند کف یا دیوار و پوشش از زمانی که کار بر روی مواد دیگر مانند حصار اسلاید.

The Best Staple Gun Option: Arrow Heavy-Duty Staple Gun

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: کلید های سنگین منگنه تفنگ

با کلاسیک خود را سنگین منگنه تفنگ پیکان طول می کشد و به هیچ عنوان قابل اعتماد سنتی با نام تجاری. پیکان شده است فروش با کیفیت بالا و اصلی اسلحه برای بیش از 90 سال و این مدل یکی از محبوب ترین آنها. فلش سنگین منگنه تفنگ ساخته شده در ایالات متحده آمریکا و آتش سوزی مشترک T50 استیپلز. که باعث می شود پیدا کردن حق اتصال دهنده یک کار ساده است.

این است ایده آل منگنه تفنگ برای صاحب خانه, اما آن را نیز تا جای خود را در حرفه ای مغازه ها. تطبیق پذیری و سهولت استفاده به این معنی است که یک upholsterer یا مبلمان ساز می تواند به راحتی با استفاده از این منگنه تفنگ در تمام طول روز. اضافه کردن به این واقعیت است که آن را طول می کشد انواع T50 اصلی طول, و آن را آسان برای دیدن چگونه این مدل بوده و در تولید آن ،

شما نیاز به درک این ابزار محدودیت ها قبل از استفاده از. این به معنی این نیست برای اتصال دو قطعه چوب با هم بدون در نظر گرفتن ضخامت و یا اصلی از ظهر. تلاش این می تواند منجر به سرخوردگی و متراکم.

The Best Staple Gun Option: Arrow Fastener PT50 Pneumatic Staple Gun

عکس: amazon.com

4. متنوع ترین: Arrow Fastener PT50 بادی منگنه تفنگ

یکی دیگر از کلید محصول را به لیست ما است PT50 بادی منگنه تفنگ. این اسلحه دارای عضلانی کمی بیشتر از یک استاندارد دستی تفنگ. این آتش همان 16-سنج T50 سبک کالاهای اساسی, اما از قدرت فوق العاده باعث می شود PT50 کمی متنوع تر. آن می آید با یک overmolded گرفتن و قابل تنظیم پورت اگزوز.

این PT50 تولید گرا منگنه. می توان آن را متصل به یک کمپرسور و اجرا برای ساعت بدون خسته کردن کاربر. آن را مناسب برای هر چیزی از کابینه کار برای عایق کاری پروژه های در حالی که همچنین عملی برای اثاثه یا لوازم داخلی فروشگاه. آن را آسان به مانور و مناسب می تواند در مکان های تنگ.

در حالی که این مدل کیفیت اصلی تفنگ وجود دارد می تواند موضوع را با مجله نه تغذیه کالاهای اساسی به درستی. بسیاری از این اسلحه ها هیچ مشکلی با این حال.

The Best Staple Gun Option: DEWALT 5-in-1 Multi-Tacker and Brad Nailer

عکس: amazon.com

5. بهترین برقی: دی والت 5-در-1 چند Tacker و میخکوب براد

دوالت 5-در-1 چند Tacker تنها برقی منگنه تفنگ را به لیست ما است. چند Tacker آتش می تواند اندازه های مختلف و سبک های اتصال دهنده از جمله T50s و براد ناخن. آن را راحت لاستیک گرفتن سوئیچ روشن/خاموش برای ایمنی افزوده و تنظیم کننده قدرت سخت و نرم در جنگل.

چند Tacker توانایی برای سوئیچ بین اصلی سبک و brads باعث می شود آن را یک گزینه جذاب برای مالکان به عنوان آن می تواند محل از چند ابزار. این همچنین شامل یک سیم راهنمای برای با خیال راحت صتبلرس سیم برق در محل یک ویژگی بسیار توصیه می شود برای هر شغلی نیاز به حتی یک کمی از سیم کشی.

شایع ترین شکایت در مورد چند Tacker است که آن را فاقد قدرت رانندگی. برای rehabbers کار در خانه های قدیمی-رشد فریم چوب ممکن است نیروی مورد نیاز برای صندلی یک جزء اصلی به طور کامل مگر اینکه شما با استفاده از کوتاه T50s.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن