دریایی سپاه قصد دارد در فیلدینگ سرکوبگران به جوخه های پیاده نظام با شروع این سال

این مقاله توسط Jared کلر در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 تیر 1399

این مقاله توسط Jared کلر در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

دریایی grunts در مبارزه با نزدیک سازند را شروع به دریافت سرکوبگران خود را برای سلاح های کوچک در پایان این سال وظیفه و هدف یاد کرده است.

سپاه تفنگداران دریایی سیستم های فرمان در پنجشنبه اعلام کرد قصد خود را برای جایزه یک متن قرارداد به شوالیه تسلیحات شرکت برای 5.56 سلاح های کوچک سرکوبگران برای استفاده در سپاه' زرادخانه M27 پیاده نظام اسلحه خودکار M4 carbines و M4A1 نزدیک سه ماهه سلاح نبرد.

در یک ایمیل به وظیفه & منظور MARCORSYSCOM تایید کرد که سپاه قصد دارد در فیلدینگ کسانی که سرکوبگران به واحد مبارزه با شروع در سه ماهه اول سال مالی 2021.

"قصد ما این است که به وضعیت ما تفنگداران دریایی با قابلیت در حال حاضر به منظور بهبود کشندگی ما دریایی سپاه, از مبارزه با نیروهای" MARCORSYSCOM سخنگوی بسیاری از Pacheco گفت.

در حالی که سپاه به میدان فرستاد سرکوبگران را شناسایی واحدهای شاغل و آنها را در M27 بر اساس M38 تیم ملی تعیین شده تیراندازی تفنگ در گذشته گسترش سرکوبگران در میان مبارزه با نزدیک است, واحد بوده است, سال در ساخت.

شروع در سال 2016 سپاه آغاز یک سری از آزمایشات که دیدم چند واحد از تفنگداران دریایی 2 بخش اعمال سرکوبگران به هر عنصر از یک گردان پیاده نظام از M4 به M2 .50 caliber, مسلسل.

تا اواسط 2017, 2nd MarDiv را Bravo Company, 1st Battalion شد اولین واحد برای استقرار با سرکوبگران در هر فردی سلاح خدمات در طول دورانی اعزام به نروژ.

ماه بعد MARCORSYSCOM صادر منابع به دنبال توجه به صنایع دفاعی برای از بین 18,000 و 194,000 تجاری در دسترس سرکوبگران برای M27, M4 و M4A1.

MARCORSYSCOM مشخص نیست که دقیقا چگونه بسیاری از سرکوبگران سپاه قصد دارد در دستیابی به عنوان بخشی از آخرین آن تنها منبع قرارداد اما مقامات گفته اند که در گذشته که فیلدینگ در نهایت رسیدن به هر گوشه ای از پیاده نظام جامعه است.

"هدف این است که برای سرکوب هر M4, M4A1 و M27 پیاده نظام در جامعه" MARCORSYSCOM مدیر برنامه برای پیاده سلاح سرهنگ سرهنگ تیم هاف گفت: در سال 2019. "ما قصد دارد به حرکت به سرعت و پیدا کردن بهترین شکل ممکن سرکوب کننده ما می تواند که به اندازه کافی خوب است به منظور به حرکت در یک به اندازه کافی سریع مد."

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب