نیروی هوایی توقف انتشار اطلاعات جمهوری با استناد به طالبان در مذاکرات صلح

هوایی آمریکا فرماندهی مرکزی نیروهای متوقف کرده است انتشار گزارش ماهانه بر تعداد حملات و بمب کاهش یافته است بی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 اردیبهشت 1399

هوایی آمریکا فرماندهی مرکزی نیروهای متوقف کرده است انتشار گزارش ماهانه بر تعداد حملات و بمب کاهش یافته است بیش از افغانستان با توجه به ادامه مذاکرات بین آمریکا و طالبان.

یک سخنگوی فرماندهی تایید تغییر سهشنبه; AFCENT موفق به ارائه مداوم به روز رسانی-شناخته شده به عنوان "airpower خلاصه" -- پس از فوریه. این خبر برای اولین بار در گزارش سی ان ان.

"با توجه به تعدد دیپلماتیک رابطهای نگرانی از جمله اینکه چگونه این گزارش می تواند تاثیر منفی در حال انجام بحث و مذاکره با طالبان در مورد افغانستان در مذاکرات صلح با, ما در حال حاضر انتشار ماهانه Airpower خلاصه گزارش" سخنگوی گفت.

خلاصه نیز شامل بمب برگه و پرواز برای عملیات جاری در عراق و سوریه برای عملیات ذاتی حل و فصل. وقتی پرسید که آیا آن خواهد بود منتشر شده به طور جداگانه سخنگوی نیست نظر بیشتر.

ارتش ایالات متحده انجام شده ضبط-تنظیم حملات هوایی در افغانستان در سال گذشته بیش از سال گذشته را در مجموع -- با 7,423 بمب کاهش یافته است -- و ساخت 2019 ترین جنبشی سال برای حملات هوایی علیه اهداف افراطی در این کشور در حداقل یک دهه است.

مرتبط با: عکس های جدید نشان می دهد تخریب از حمله طالبان به پایگاه هوایی بگرام

مقایسه هواپیما کاهش یافته است 7,362 مهمات در سال 2018 -- بیش از سه سال قبل همراه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 اعلام کرد که ایالات متحده آغاز خواهد شد در حال ارسال نیروهای بیشتر به افغانستان -- که در آن ایالات متحده شده است و مبارزه با آن در طولانی ترین جنگ -- به گام تا مبارزه با طالبان و داعش-K افغانستان شاخه ای از دولت اسلامی عراق و سوریه است.

دولت افزایش نیروی مقاومت در منطقه توسط 3,500 سربازان در سال 2017 و 2018 در تلاش برای افزایش این توصیه و کمک به ماموریت با نیروهای افغان با توجه به آسوشیتد پرس.

این حرکت شامل نیروی هوایی انتقال دارایی های, بازگشت به افغانستان در تئاتر مانند اضافی F-16 Fighting شاهین و هوایی سوخت گیری تانکر.

در اوایل ریاست جمهوری خود تهمت روشن ساخته اولویت خود را به گریز بیشتر به ژنرال اجازه می دهد آنها را به یک رویکرد تهاجمی نسبت به مهر کردن افراطی تهدید. چنین بود که این مورد بسیار شایع افت 21,600 پوندی GBU-43 عظیم مهمات انفجار هوا (موآب) -- ملقب به "مادر همه بمب ها" -- در برابر داعش-K در Achin این ولسوالی در مارس 2017.

با وجود افزایش عملیات سرعت از ایالات متحده و هواپیماهای ائتلاف بین 2017 و 2019 رئیس جمهور و سپس نشان داد که او باز به کوچک سازی در منطقه را بیشتر پرسنل آمریکایی از جنگ است.

در خود دولت از آدرس اتحادیه در ماه فوریه 2019 تهمت برجسته نیاز به خروج از افغانستان به طور کامل.

"ملت بزرگ نه مبارزه با جنگ های بی پایان او گفت:" در طول سخنرانی.

پس از آن طالبان و مقامات آمریکایی ملاقات کرد و چندین بار در سال گذشته در تلاش برای مذاکره بالقوه صلح و خروج نیروهای نظامی; یکی از این نشست به دنبال رئيس جمهور در سفر به منطقه در روز شکرگزاری است.

روند صلح تا به حال خود را شکست. فقط این هفته وزیر دفاع علامت Esper تایید مذاکرات هستند "پشت برنامه" و پنتاگون بر این باور نیست که طالبان ساخته شده است که نیت تلاش برای کاهش خشونت در سراسر کشور است.

وجود "بوده است نه کاهش خشونت از طرف طالبان گفت:" در طول یک موسسه بروکینگز رویداد دوشنبه. حملات اخیر باید به طور خاص به نیروهای افغان نه نیروهای ایالات متحده.

"ما همچنان به صحبت کردن با هر دو طرف در مورد آنچه آنها نیاز به انجام به اجرای کامل توافقنامه" Esper گفت.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: 3 تفنگداران دریایی مقابله با سرکوب و تهدید مسافر در مسافت های طولانی پرواز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب