بهترین ماکارونی گلدان برای آشپزخانه شما

شما می توانید بیشتر با این گلدان از پاستا: آنها می توانند جوش دانه ها و سبزیجات و برخی از آنها با بخار اضافی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 خرداد 1399

شما می توانید بیشتر با این گلدان از پاستا: آنها می توانند جوش دانه ها و سبزیجات و برخی از آنها با بخار اضافی سبد ارائه تطبیق پذیری بیشتری را در آشپزخانه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Pasta Pot Options

عکس: depositphotos.com

از ایتالیا به ایالات متحده بیش از 600 نوع مختلف ماکارونی ساخته شده راه خود را در سراسر جهان و به ما غذاهای مورد علاقه. بین بی دست و پا نسبت ترک ماکارونی بیش از حد خشک و سوزان دست های خود را به عنوان شما بریزید آب جوش چنین به ظاهر ساده ظرف ویران می تواند در آشپزخانه.

ماکارونی گلدان را به حداقل می رساند این مسائل بودن سهام قابلمه و آبکش همه در یک بار: یا همراه با درب استفاده می شود به فشار آب و یا گلدان یک سبد زور زدن در داخل آن تخلیه آب با بلند کردن گلدان. این ظروف را می توان مورد استفاده برای بیش از فقط ماکارونی—برنج و سیب زمینی و کلم بروکلی هر آب پز مواد غذایی است که باید خشک پخته می شود در یک دیگ ماکارونی. ماکارونی گلدان که باید جداگانه زور زدن سبد, به سادگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک قابلمه سهام برای سوپ و خورش و دیگر غذاهای پخته شده در مقادیر بزرگتر.

ماکارونی گلدان پیچیده نیست به استفاده از, اما آنچه می تواند پیچیده است و انتخاب یک نفر از بین تمام گزینه های در دسترس است. وقتی که آن زمان برای خود را انتخاب کنید ماکارونی گلدان وجود دارد چند عامل مهم برای حفظ در ذهن از جمله مواد ظرفیت ویژگی های اضافی و یا لوازم جانبی و بودجه خود را. همه چیز را آسان تر برای شما ما scoured بازار به ارائه گزینه های برای بهترین ماکارونی گلدان.

ما تراکم بالا

با کسانی که خرید ملاحظات در ذهن یکی از این ماکارونی گلدان را با توجه به نیازهای پخت و پز خود را و پیدا کردن یک خانه در آشپزخانه خود را.

The Best Pasta Pot Option: Calphalon Contemporary Aluminum Pasta Pot

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: آشپزی معاصر آلومینیوم دیگ ماکارونی

ایجاد شده با آلومینیوم آنودایز سخت این 4 قطعه ماکارونی گلدان بسیار سبک وزن و فوق العاده آسان به رسیدگی است. پاکسازی فقط به عنوان ساده به لطف نچسب و ماشین ظرفشویی امن پوشش در هر قطعه. این Calaphon مجموعه شامل 8 لیتر سهام قابلمه ماکارونی درج بخار قرار دادن یک شیشه درب. سه لایه ساخت و ساز در گلدان بهبود انتقال حرارت و ایجاد حتی یک سطح پخت و پز. این Calphalon گلدان می تواند حتی در فر, مناسب برای استفاده تا 450 درجه فارنهایت است. آن عمیق است ایده آل برای طراحی دسته های بزرگتر از پخت و پز و گارانتی مادام العمر می دهد خریداران صلح از ذهن است.

The Best Pasta Pot Option: All-Clad E414S6 Stainless Steel Pasta Pot and Insert

عکس: amazon.com

2. بهترین حق بیمه: همه چادری E414S6 فولاد ضد زنگ ماکارونی گلدان و قرار دادن

برای یک برچسب قیمت بالاتر از همه چادری ماکارونی گلدان ترکیبی از ظاهر براق با قوی مهندسی و قابلیت های بالا است. 6-کوارت گلدان حاوی جلا فولاد ضد زنگ با ضخامت آلومینیوم پیچ و تاب-مقاوم در برابر پایه که هر دو تولید سریع حتی گرمایش. یک درب فولاد با فولاد ضد زنگ دستگیره امن با فولاد ضد زنگ-فولاد پرچ شده. سوراخ قرار دادن فولاد شامل دو تابه که می تواند جداگانه به یک ماکارونی تابه و بخار. همه چادری مجموعه ماشین ظرفشویی امن و گلدان خود را به طور کامل ovenproof قادر به تحمل درجه حرارت تا 600 درجه فارنهایت است. همه این ویژگی ها مستحکم با گارانتی مادام العمر محدود به واقعی صلح از ذهن در مورد طول عمر این ماکارونی گلدان مجموعه.

The Best Pasta Pot Option: Cuisinart 77-412 Chef’s Classic Stainless 4-Piece

عکس: amazon.com

3. بهترین برای جوانب مثبت: Cuisinart 77-412 آشپز کلاسیک استیل 4-قطعه

این آشپز کلاسیک مجموعه محصور شده-آلومینیوم و فولاد ضد زنگ طراحی به ارائه عالی حرارت انجام می گیرند. 4-قطعه مجموعه ای شامل 12 لیتر سهام قابلمه ماکارونی درج بخار پز و درب تمام ماشین ظرفشویی امن با توجه به یک فولاد ضد زنگ لایه بیرونی. این بزرگ سهام قابلمه مناسب برای پخت و پز برای گروه های بزرگ و یا برای افراد لبه به آشپزی حرفه ای جهان. دستگیره از این Cuisinart گلدان هستند ارگونومی طراحی شده برای آسان مانور زوج با یک لبه مخروطی برای چکه ریختن. این بالا انجام مجموعه فر امن باز کردن آرایه ای از غذاهای دیگر شما می توانید در این ماکارونی گلدان.

The Best Pasta Pot Option: Tramontina Gourmet Prima Pasta Cooking Set

عکس: amazon.com

4. بهترین برای MULTITASKERS: Tramontina لذیذ پریما ماکارونی پخت و پز مجموعه

این 8-کوارت فولاد ضد زنگ دیگ ماکارونی از Tramontina می آید با یک درب و دو ریز بافته شده ماکارونی درج. درج نشستن به صورت عمودی بنابراین شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در تلاش برای دریافت مناسب و معقول بخار از این گلدان اما آنها برای جوش دو نوع مختلف ماکارونی و یا آیتم های متعدد و بدون مخلوط کردن. راحت دسته و یک قطره کمتر ریختن rim را مانور کامل گلدان ساده تر اما توجه داشته باشید که این گلدان است. این تطبیق پذیری در کیسه: این Tramontina ماکارونی گلدان فر اثبات تا 500 درجه فارنهایت و همچنین توابع به عنوان یک سرخ کن.

The Best Pasta Pot Option: Gotham Steel 5 Quart Multipurpose Pasta Pot

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش: Gotham جراحی 5 لیتر چند منظوره دیگ ماکارونی

این پاستا گلدان مجموعه توسط Gotham ویژگی های یک صافی استادانه ساخته شده را به درب شیشه ای: پس از ماکارونی پخته شده است به سادگی پیچ و تاب و قفل و دستگیره و تخلیه آب از سوراخ در لبه. فولاد تیتانیوم و سرامیک پوشش داخلی نچسب بنابراین ماکارونی به راحتی ورقه از گلدان. مس بیرونی نیز نچسب و تمام قطعات مجموعه فر و ماشین ظرفشویی امن. این پاستا گلدان مناسب 5 لیتر ظرفیت به اندازه کافی برای یک وعده غذایی خانواده هر چند ایده آل نیست برای گروه های بزرگتر. به راحتی از پیچ و تاب و فشار درب ساده تمیز و مناسب برای stovetops و کوره باعث می شود Gotham ماکارونی گلدان شایسته بودجه گزینه است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب