طالبان افغانستان تایید انتشار 1st دولت زندانیان

کابل, افغانستان (AP) — طالبان یکشنبه اعلام کرد این خواهد بود با انتشار 20 دولت افغانستان زندانیان این گروه شد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 فروردین 1399

کابل, افغانستان (AP) — طالبان یکشنبه اعلام کرد این خواهد بود با انتشار 20 دولت افغانستان زندانیان این گروه شده است, برگزاری, در فاز اول آن تعهد تاریخی خود را تحت قرارداد صلح با ایالات متحده است.

معامله تماس برای دولت به انتشار 5,000 طالبان زندانیان در ازای 1,000 مقامات دولتی برگزار شده توسط طالبان.

دولت افغانستان منتشر شده آن برای اولین بار 100 طالبان زندانی در هفته گذشته و جاوید فیصل سخنگوی افغانستان مشاور امنیت ملی گفت: دولت تا کنون منتشر 300 طالبان زندانیان به طور کلی از دولت بازداشت کرده است.

Suhial شاهین سخنگوی طالبان دفتر سیاسی گفت: در یک صدای جیر جیر که دولت برای اولین بار زندانیان تحویل داده خواهد شد به کمیته بین المللی صلیب سرخ در ولایت قندهار.

مبادلات آمده پس از طالبان ملاقات با رئیس نیروهای آمریکایی در افغانستان به تماس برای پایان دادن به آنچه آنها می گویند که افزایش در آمریکا پس از قرارداد صلح امضا شد و در ماه فوریه اتهامات نظامی ایالات متحده را تکذیب کرد.

در روز شنبه یک سخنگوی نظامی ایالات متحده به نام طالبان برای جلوگیری از حمله نیروهای امنیتی او گفت: سربازان آمریکایی ادامه خواهد داد تا به کمک آنها آمده مطابق با توافق. او در خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

مذاکرات صلح با هدف هموار کردن راه را برای ایالات متحده به رها کردن خود از 19 سال جنگ امریکا طولانی ترین.

سخنگوی تایید کرد که ژنرال اسکات میلر ملاقات با طالبان "به عنوان بخشی از نظامی کانال تاسیس, در این توافق نامه" به بحث در مورد راه هایی برای کاهش خشونت است.

با توجه به طالبان شاهین جلسه برگزار شد و در اواخر جمعه در خلیج ملت قطر که در آن شورشیان گروه حفظ یک دفتر سیاسی. شاهین توییتی که دو طرف برگزار شد "جدی" بحث. او گفت که طالبان خواستار توقف حملات علیه غیرنظامیان است. ارتش آمریکا می گوید آن را ندارد هدف غیر مبارزان.

در این نشست با میلر طالبان متهم کرد آمریکا از بمب گذاری آن با حضور در خانه های خود بر خلاف ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح معامله است.

در اوایل هفته گذشته وزارت امور خارجه ایالات متحده Bureau of South and Central Asian Affairs توییتی سخت ابراز نا امیدی در ادامه بحران سیاسی roiling کابل.

وزارت امور خارجه آمریکا در توئیتر خود نوشت: "به عنوان جهان می شود ناودان COVID-19 مخربی عواقب اقتصادی برای همه اهدا کنندگان نا امید و تغذیه توسط برنامه های شخصی پیشرفته بودن جلوتر از رفاه مردم افغانستان است."

افغانستان تحمیل کرده است یک مستند در شهرهای مختلف برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید است و تا کنون ثبت 607 مورد تأیید و 19 مرگ و میر.

این مقاله در نوشته شده بود توسط رحیم FAIEZ از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب