بهترین Woks سریع برای پخت و پز سالم

دسترسی به طیف گسترده ای از تکنیک های پخت و پز با این همه کاره و سنتی تابه به روز شده برای خدمت به مدرن روز ،

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

دسترسی به طیف گسترده ای از تکنیک های پخت و پز با این همه کاره و سنتی تابه به روز شده برای خدمت به مدرن روز ،

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Wok Options

عکس: amazon.com

با این سریع ء زندگی دوران مدرن آن را هیچ جای تعجب است که wok ظروف را تجربه کرده اند چیزی از رنسانس. Woks برخی از مزایای بیش از استاندارد ماهی تابه: آنها توزیع گرما به طور مساوی نیاز به روغن کمتر و اطمینان حاصل شود که مواد اطراف پرتاب در طول هم بزنید سرخ کردن باقی می ماند در تابه. Woks می تواند هم بزنید سرخ و از کار افتاده وعده های غذایی خوشمزه در دقیقه ساخت آنها بسیار مفید برای مشغول خانوار—اما این تنها خراش سطح از آنچه آنها انجام می دهد. این سنتی تابه می braise جوش, خورش, دود, بخار, کباب, سوپ, و یک میزبان از غذاهای دیگر.

خریداران را پیدا خواهد کرد یک تن از گزینه های زمانی که به دنبال یک wok, مهم ترین ملاحظات بودن مواد و شکل ظرف. Woks در آمده سنتی, فولاد کربن, فولاد, چدن, فولاد ضد زنگ, با و یا بدون نچسب پس از اتمام آن متفاوت است در میزان تعمیر و نگهداری مورد نیاز است. هر کدام از مواد را انتخاب کنید شکل باید سازگار با خود را stovetop: سنتی woks باید کف گرد و نخواهد توزیع گرما به طور مساوی بر روی تخت stovetops مانند مدرن الکتریکی یا القایی—تخت-کف woks هستند راه حل برای این اجاق گاز انواع.

بهترین wok برای آشپزخانه شما مناسب برای پخت و پز خود را وظایف به شکل درستی برای stovetop و متناسب به تمیز کردن معمول از خانواده خود است.

ما تراکم بالا

را انتخاب کنید یک wok است که مناسب نیازهای خود را در آشپزخانه شما خواهد شد پخت و پز وعده های غذایی سالم در فلش.

The Best Wok Option: Calphalon Contemporary Nonstick Wok

عکس: amazon.com

بهترین کلی: آشپزی 1877054 نچسب معاصر Wok

این 10 اینچ نچسب wok توسط Calphalon ترکیبی از تخت پایین با طب سنتی سراشیب یک طرف برای خوشحال متوسط بین سبک شرقی و غربی تابه. ساخته شده از آلومینیوم آنودایز سخت به wok تضمین شده است به حرارت به طور مساوی به راحتی طبخ گوشت و سبزیجات به بافت مناسب. برای بهبود تطبیق پذیری ماهی تابه فر امن تا 450 درجه فارنهایت است. این Calphalon, ویژگی های فولاد ضد زنگ با دوام رسیدگی طراحی شده برای خنک ماندن در طول پخت و پز, پس, آشپز به راحتی می توانید بازی شیر یا خط تشکیل دهنده و با خیال راحت حذف مواد غذایی از stovetop یا سوز است. چون wok نچسب سطح برای تمیز کردن آسان است اما wok ماشین ظرفشویی امن برای راحتی. حتی حرارت قابل کنترل اندازه و نچسب پایان کسب Calphalon ما بالا انتخاب.

The Best Wok Option: Calphalon Triply Stainless Steel Wok

عکس: amazon.com

بهترین فولاد ضد زنگ: آشپزی بطور سه برابر از فولاد ضد زنگ Wok

شامل یک تخت پایین و طرف سراشیب این Calphalon بطور سه برابر از فولاد ضد زنگ Wok ماهرانه سازگار سنتی wok با استفاده از مدرن الکتریکی و القایی stovetops. داخل آلومینیوم هسته ای را تضمین می کند و حتی حرارت توزیع برای سازگار پخت و پز. در خارج غیر متخلخل فولاد ضد زنگ را فراهم می کند مقاوم در برابر خوردگی سطح پخت و پز است که مناسب برای استفاده با تمام وسایل—چیزی که نمی توان گفت نچسب سطوح. یک دسته بلند و C شکل یاور رسیدگی نیز ساخته شده از فولاد ضد زنگ ارائه راحت و خنک گرفتن در طول پخت و پز. برای بهبود تطبیق پذیری 12-inch wok و روشن آن خو-درب شیشه ای می تواند قرار داده شده در فر. درباره wok ماشین ظرفشویی امن برای پاکسازی آسان. برای ساده سازی دیگر رسیدگی مجهز به دار زدن سوراخ. هر Calphalon محصول شامل کامل گارانتی مادام العمر تا خریداران می توانید بقیه مطمئن باشید آن ساخته شده است به آخرین.

The Best Wok Option: Lodge 9 Inch Cast Iron Mini Wok

عکس: amazon.com

بهترین چدن: تسلیم 9 اینچ چدن مینی Wok

تسلیم ارائه می دهد یک wok کوچکتر فرآورده ها با این سنگین چدنی wok. 9-اینچ پان ویژگی های مسطح و شیب دار طرف آن را به گزینه مناسب برای sautees هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده و بیشتر. ساخته شده از 100 درصد آهن الج wok عالی ارائه می دهد حفظ گرما در مقایسه با دیگر گزینه های کاربران اجازه می دهد به طبخ سریع تر و موثر تر است. آهن باید چاشنی اما تسلیم است و پیش بینی می شود که خریداران مشتاق خواهد بود مضطرب به شروع به پخت و پز بلافاصله و قبل از چاشنی wok با روغن گیاهی خالص و عاری از مواد نگهدارنده و مواد افزودنی دیگر. کاربرانی که به دنبال دستورالعمل مراقبت را پیدا خواهد کرد که آهن می شود بیشتر نچسب با استفاده از, اما آن را باید گاه به گاه و نگهداری و دوباره چاشنی. هر تسلیم پان ساخته شده است با مراقبت در ایالات متحده آمریکا است و شناخته شده برای دوام آن و تطبیق پذیری.

The Best Wok Option: T-fal Specialty Nonstick Wok

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: T-fal A80789 تخصص نچسب Wok

برای آشپز را که وعده های غذایی بزرگ اما نمی خواهم به شکستن بانک در تخصص تابه مقرون به صرفه T-fal تخصص نچسب Wok است یک انتخاب فوق العاده. این 14 اینچ تخت-کف wok است که مناسب برای همه نوع از stovetops و حتی کوره در دمای 350 درجه فارنهایت است. در ضمن آن برتر پوشش نچسب باعث می شود آن را آسان به طبخ وعده های غذایی سالم; آشپز نمی خواهد نیاز به مقدار زیادی از روغن یا چربی مگر اینکه با استفاده از آن برای عطر و طعم. آسانسور توسط جفت دستگیره ارگونومیک برای پرت کردن مواد تشکیل دهنده. نچسب برای پاکسازی آسان ماشین ظرفشویی امن و قیمت برای بودجه هر T-fal wok شامل گارانتی مادام العمر محدود و ارائه عملکرد جامد برای سال های بسیاری است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب