ما از بنیانگذاران این راهنمای نهایی به قرنطینه

مانند بسیاری از جهان من شده است در انزوا به هفته با خانواده ام. من شوهر می رود خرید مواد غذایی هر دوشنبه شب (ز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399

مانند بسیاری از جهان من شده است در انزوا به هفته با خانواده ام. من شوهر می رود خرید مواد غذایی هر دوشنبه شب (زمانی که وجود دارد به نظر می رسد کمتر خریداران); ما یک وانت از یک رستوران محلی هر پنج شنبه شب; و ما yell-گفتگو از پنجاه فوت دور با برخی از دوستان که در نزدیکی زندگی می کنند. در غیر این صورت ما تا به حال تقریبا هیچ ارتباطی با دیگران است.

من صرف یک بخش خوب از هر روز احساس بسیار سپاسگزار و فوق العاده خوش شانس. بنابراین بسیاری از زندگی از دست داده اند و بسیاری از بسیاری دیگر وارونه به دلیل COVID-19 در حالی که بزرگترین چالش من با آن مواجه شده اند تنظیم برای کار از خانه نظارت بر بچه های من' آموزش مجازی و تصمیم گیری چه چیزی برای شام.

در لحظاتی که گناه شروع به خزش به آگاهی من, من سعی می کنم به خودم یادآوری کنم که آن را بی فایده و حتی زمانی که همه چیز در حال بزرگ اجازه دهید به تنهایی در طول بحران. هر وقت من صرف غرق زمان هدر رفته است. کار من این است که به مراقبت از خانواده و کسب و کار اعتقاد من این است که در واقع کمک به مردم و دیگران که درد و رنج به مراتب بیشتر از من است.

یک چیز قطعی است: من نمی تواند این کار در حال حاضر اگر نیست آن را به صورت خرد و خلاقیت از دیگر مردم است. بسیاری از آداب و رسوم ما به تصویب رسید و برای اضافه کردن ساختار به ما در زندگی روزمره بسیاری از بازی ها و پروژه های ما انجام داده ایم ما برای پر کردن زمان و نگه داشتن از گاز گرفتن هر یک از دیگر سران بنابراین بسیاری از سازمانها و منابع آموخته ایم مورد آمده اند از دیگران—در درجه اول از طریق Instagram, Twitter, LinkedIn, تماس های تصویری با همکاران و دوستان Houseparty چت, خبرنامه ایمیل, و یا برخی دیگر منبع دیجیتال. (آیا این خنده دار نیست که اینترنت به تازگی نقاشی شده به عنوان مرگ واقعی انسان در ارتباط است و در حال حاضر ابزار اولیه همه ما را به ماندن متصل است؟)

صرف نظر از بازگشایی جدول زمانی آن را به احتمال زیاد همه ما می شود هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه برای آینده قابل پیش بینی. در روح پرداخت آن را به جلو من فکر کردم من می خواهم به اشتراک گذاشتن برخی از چیزهایی که ما انجام داده ایم در امیدوار است که آنها ممکن است مفید باشد به شخص دیگری.

من به سازماندهی همه چیز را به سه سطل اگر چه چندین مناسب می تواند به بیش از یک راه برای دریافت مواد غذایی در جدول, راه برای عبور زمان (و ماندن عاقل) و راه هایی برای کمک به دیگران. من شده است با در نظر گرفتن تعداد زیادی عکس های بیشتر از حد معمول به طوری که ما هرگز فراموش نکنید که در این زمان—به عنوان با ارزش به عنوان آن دردناک است—و من به شما به اشتراک گذاشتن برخی از آنها را در اینجا.

برای به دست آوردن غذا روی میز من شده است...

Country loaves, you'll soon meet butter.
کشور, قرص, شما به زودی دیدار با کره. عکس مریل Stubbs
Homemade ricotta is some joyous stuff.
خانه ریکوتا است برخی از مسائل joyous. عکس مریل Stubbs
Some of the best crab cakes I’ve ever had, from Mud City restaurant in Manahawkin, NJ.
برخی از بهترین کیک خرچنگ من تا به حال از گل رستوران شهر در Manahawkin, NJ. عکس مریل Stubbs
Pizza night!
پیتزا شب! عکس مریل Stubbs
Fluffy pancakes and crispy bacon are what's for dinner.
ماکارونی پرزدار و بیکن ترد هستند چه برای صرف شام. عکس مریل Stubbs
Sticky, saucy, so-delicious ribs.
چسبنده, پر, پس-خوشمزه دنده. عکس مریل Stubbs
 • واگذاری کوره/سیگاری وظیفه را به صورت منظم. او ساخته شده برخی از خوشمزه دودی, دنده با استفاده از جیک لوین عالی, کباب, مالش از خود کتاب آشپزی دودخانه Handbook.

به تصویب زمان (& ماندن عاقل) من شده است...

 • مصرف اجتماعی دور پیاده روی ساحل. ما سعی می کنیم برای رسیدن به ساحل—که شده است آرام ترین روز برای قدم زدن و برخی از زمان بازی جمع آوری پوسته و گنجینه های دیگر را برای پروژه های صنایع دستی و ساختمان چوب کلبه.
Look who we found at the beach!
نگاه کنید که ما در بر داشت! عکس مریل Stubbs
The sturdiest stick hut.
Sturdiest چوب کلبه. عکس مریل Stubbs
Window art, ready to be proudly displayed.
پنجره هنر آماده می شود با افتخار نمایش داده می شود. Photo by Me
Look at them go—er, grow!
به آنها نگاه go—er رشد! Photo by Me
 • مونتاژ میوه هیولابه لطف فوق العاده, دمدمی, کنجکاو جین.

 • پازل و پازل های بیشتر! ما عاشق lighthouses و مورد علاقه ما است که تا کنون یک Lighthouses نیوجرسی, پازل.

The scariest green apple monster there ever was!
ترسناکترین سیب سبز هیولا وجود دارد تا کنون بود! Photo by Me
Our lighthouse puzzle masterpiece.
ما فانوس دریایی پازل شاهکار. Photo by Me
 • پس دوست ما اریکا Cerulo را IG داستانکه مالامال از حیوانات شایان ستایش عکس های تضمین شده برای بهبود خلق و خوی خود را.

 • ساختمان حماسی آهنگ قطار است که رفتن در سراسر اتاق نشیمن ما (مانور در اطراف تعداد زیادی از بالش و پتو قلعه).

Round and round it goes.
دور و دور آن می رود.
A fort that's fit for adventure.
یک قلعه است که مناسب برای ماجراجویی.
 • مصرف مقدار زیادی از حمام. من همیشه لذت می برد یک حمام داغ و به تازگی آن را واقعا تبدیل به یک مراسم. من همیشه اضافه کردن چیزی به داخل حمام, بوی خوب و حفظ پوست از خشک شدن. پس من سهام از حمام نمک و روغن بوده پایانی به سرعت در حال من شروع به ساخت خود من نمک حمام استفاده از انواع روغن های ضروری است.

 • نمونه یک میزبان جدید محصولات زیباییبا تشکر دوست من جسیکا ریچاردز از شن زیبایی که ارسال یک بسته مراقبت همراه با سفارش من از برخی از کرم صورت.

Bath supplies, reporting for duty.
لوازم حمام, گزارش, برای وظیفه.
The bounty from Shen beauty.
فضل از شن زیبایی.
 • خواندن برای من در حال حاضر-مجازی باشگاه کتاب. بعدی: در انتظار. برای طرفداران تاجاین زندگینامه از آن Glenconner بانو-در-انتظار برای شاهزاده خانم مارگارت که برجسته برجسته در فصل 3 نشان می دهد.

 • در نهایت گرفتن یک سگ! روروک مخصوص بچه ها یک سیزده هفته Cavachon توله سگ, وارد, یک هفته پیش و در حال حاضر ما نمی توانیم تصور زندگی بدون او.

The one and only Scooter!
و روروک مخصوص بچه ها!
Tuckered out after a long day.
Tuckered شده پس از یک روز طولانی است.

برای کمک به دیگران در من شده است...

 • حمایت از کسب و کارهای کوچک. من سعی کردم به منبع به عنوان بسیاری از مواد و تجهیزات که ممکن است از مکان هایی مانند جینی را آسیاب (آلی آرد و سبوس دار) برنج کارخانه (برای تخصص برنج ژاپنی و شربت موارد) و ما محلی متعلق به خانواده بقال برای محصولات اساسی غذاهای آماده و دلی موارد.
Janie's Mill golden-yellow cornmeal...
جینی را آسیاب طلایی-زرد آرد ذرت...
...which went into tender, buttery cornbread.
...که رفت به مناقصه روغنی نان ذرت.
 • ارسال مواد غذایی برای کارکنان بهداشتی درمانی. بسیاری از رستوران ها که مانده اند باز برای تحویل در حال ارائه راه برای هر کسی که به خرید و اهدای مواد غذایی به بیمارستان های محلی. Mexicue است تاکو کیت در دسترس برای کمک مالی اگر شما سفارش آنلاین; جی جی جانسون برنج نقطه سفر زمینه ارائه شده است گزینه ای را برای خرید غذا برای پاسخ اول; میمی چنگ را دارد GoFundMe صفحه که در آن شما می توانید کمک مالی به "کوفته برای پزشکان" و کمک به ارائه وعده های غذایی و نوشیدنی به کارگران بیمارستان.

 • داوطلبانه و/یا اهدای مواد غذایی و تجهیزات برای کمک به کسانی که نیاز دارند. وجود دارد فرصت های جدید هر روز, اما در اینجا برخی از سازمان ها را در نظر بگیرید:

به تازگی راه اندازی مواد غذایی در امریکا صندوق در حال کار با آشپزخانه مرکزی, تغذیه امریکا و دیگر سازمان های ملی برای کمک به اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی ها قابل اعتماد دسترسی به مواد غذایی است.

صرفه جویی در داستان ارائه شده است داستان خوانش در Instagram و Facebook برای سرگرم کردن بچه ها در خانه و جمع آوری پول برای نجات کودکان و هیچ بچه ای گرسنه دو orgs که در حال ارائه مواد غذایی و منابع آموزشی به کودکان و نوجوانان نیازمند در سراسر ایالات متحده و فراتر از آن.

نیویورک مشترک شربت خانه اختصاص داده شده است به کاهش گرسنگی در نیویورک و توزیع بیش از 300,000 وعده های غذایی به تاریخ در طول COVID-19 بحران است.

در آن با هم به نیویورک متصل سالم نیویورکی با مواد غذایی pantries در خطر بسته شدن به علت عدم داوطلبان.

سلامتی در مدارس به طور معمول با شرکای مدارس در سراسر ایالات متحده برای ایجاد "محیط سالم برای کودکان برای یادگیری و رشد;" آنها در حال حاضر انحراف منابع به منظور به اشتراک هزاران نفر از مردم یک هفته در نیویورک است.

ماساچوست COVID-19 امداد سرگرم کننده که به تازگی راه اندازی شده توسط بانوی اول لورن بیکر و One8 بنیاد کرده است $23M برای حمایت از ساکنان ماساچوست بیشتر تحت تاثیر بحران ضروری از جمله کارگران بی خانمان و مواد غذایی نا امنی جمعیت و کار خانواده های نیازمند.

شیکاگو غذا سپرده گذاری در شیکاگو مواد غذایی بانک یک hub برای بیش از 700 pantries غذا, سوپ, آشپزخانه, پناهگاه, و دیگر برنامه های ارائه مواد غذایی مغذی برای مردم گرسنه.


چه شما انجام شده است را با خانواده خود در طول قرنطینه? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن