کمپ پندلتن بازی نگهبانان همکاری با تفنگداران دریایی برای توسعه برنده جایزه 'عملیات باک راجرز

آن بود 4:30 صبح و دریایی گروهبان. Austin المس بالا بود تا در اردوگاه Pendelton را Horno ریج در هوش ماموریت آم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 اردیبهشت 1399

آن بود 4:30 صبح و دریایی گروهبان. Austin المس بالا بود تا در اردوگاه Pendelton را Horno ریج در هوش ماموریت آموزشی.

هدف این بود که پیچیده: حق انتخاب هواپیماهای بدون سرنشین برای به چالش کشیدن محیط زیست برای پیدا کردن یک گریزان هدف در ناشناخته قلمرو ناهموار است. در مبارزه با هوش تفنگداران دریایی مانند المس به طور معمول ارائه شناسایی برای ماموریت های تاکتیکی و نظارت به صورت واحد بر روی زمین است.

المس راه اندازی هواپیماهای بدون سرنشین و پرواز یک جعبه و دایره جستجو الگوی بیش از یک نقطه مرکزی است. در عرض چند دقیقه دریایی واقع اولین داغ شی با استفاده از مادون قرمز سنسورهای حرارت روی سیستم.

اما در این مورد نبود یک بازیکن با پنهان کردن و تظاهر به دشمن به واقعیت به یک تمرین آموزشی; آن یک گله گوزن قاطر که نیاز به شمارش.

نظارت بر برنامه-دوبله عملیات Buck Rogers -- بخشی از یک روش ابتکاری کمپ پندلتن بازی نگهبانان را شروع کرده اند پیگیری آلاینده پایه آهویی جمعیت است که همچنین کمک می کند تا تفنگداران دریایی با آموزش های خود را با استفاده از پیچیده هواپیماهای بدون سرنشین سیستم.

"هستند بسیاری از قابلیت های نظامی هواپیماهای بدون سرنشین ساخته شده است که به ما کمک و با ما گوزن بررسی" Michael Tucker, پایه ارشد بازی سرپرست گفت.

به تازگی تاکر و تیم خود را دریافت شش وزیر نیروی دریایی منابع طبیعی حفاظت از تیم جایزه سال برای این برنامه است. این جایزه این است که این تیم اولین پیروزی برای گوزن مدیریت.

"در این اعتبار برای تیم ما" تاکر گفت. "وجود دارد مقدار زیادی از کار میدانی است که شامل صدها ساعت تحقیق. این جایزه نشان می دهد آن را به ارزش آن است."

اخیر, آموزش, ورزش, المس با کمک از سرجوخه مارتین پری ، تریستان هیدن, اول برنامه ریزی برای راه اندازی یک پوما بال ثابت نظامی هواپیماهای بدون سرنشین اما باد در روی خط الراس آن را دشوار ساخته شده. بنابراین آنها تصمیم گرفتند برای Skyranger یک هلیکوپتر نوع پرواز سیستم است که می تواند دقیق تر و رسیدگی باد.

"به طور سنتی در حالی که آموزش در پایه ما محدود به کار در مناطق آموزش. در اینجا ما نمی دانیم که در آن گوزن خواهد بود" گفت: سروان. Jason Levine یک گردان افسر اطلاعاتی با 3 گردان, 1st تفنگداران دریایی که نظارت آموزشی. عالی بود به خارج وجود دارد و چیزی بیشتر واقع گرایانه است."

پس از یک سری از پرواز اضافی تفنگداران دریایی شمارش 12 گوزن.

"بازی سرپرست خوشحال بود با تعداد" گفت: Levine. "او می خواست برای اثبات یک مفهوم است که امن تر و آسان تر است. برای ما این اجازه تفنگداران دریایی برای ارتباط برقرار کردن با یک گروه آنها به طور معمول نمی خواهد و این اجازه را برای آموزش تخصص.

"ما سپاسگزار از زمین ما در حال قادر به استفاده از در اینجا," او گفت:, "و این راه ما نوع پرداخت آن را به عقب."

گوزن در پایه

گوزن جمعیت گسترده 220-مایل مربع دریا پایه در حال حاضر حدود 500.

هر چند در نظر گرفته نشده در معرض خطر این جمعیت در پایگاه -- به عنوان با دیگر مناطق غربی آمریکا -- تا به حال به کاهش بوده است به عنوان شرایط خشکسالی درنگ -- آخرین بارانی دو سال کمک کرده اند آنها را به عقب.

باران را نیز به اندازه حیوانات -- bucks به طور معمول در حدود 150 پوند و وزن 100 پوند است.

"یک سال ما شاهد برود تا 16%" تاکر گفت. "این شاخ اندازه نیز افزایش می دهد."

کمپ پندلتن زیستگاه با عیار بدون وقفه ساحلی گلی و لورل تحت پوشش, تپه, مناسب برای گوزن به رشد ،

کمی وجود دارد و توسعه و اثرات از آموزش نظامی ماموریت کمتر از یک تهدید به گله از بناهای شهری. انفجار و مهمات آتش سوزی رخ می دهد تنها در یک بخش کوچک از پایه و به طور معمول در تخت مراتع است.

"بسیاری از پایه تا بافر بخش" تاکر گفت. "غیر زنده آتش آموزشی نیست و تاثیر منفی گوزن. کاروان از خودروهای نظامی بسیار کمتر خطرناک تر از یک شخصا متعلق به خودرو است.

"کسانی که اتومبیل, هنگامی که آنها سفر 50 مایل در ساعت منجر به بیشتر roadkill کندتر از حرکت وسایل نقلیه نظامی" او گفت:. "بهترین منطقه, اگر من یک گوزن خواهد بود یک منطقه بزرگ از دست نخورده زیستگاه."

در حالی که وجود جمعیت بیش از همه کمپ پندلتن ترین پرسه زدن پوشیده شده از درخت و پر از تپه ها و مناطقی که به همراه کشش 5 آزادراه خاموش Cristinanitos و Las Pulgas جاده ها در غرب سوم از پایه.

ردیابی گوزن

قبل از استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین نظامی, هلیکوپتر, خلبانان تا به حال به پرواز خطرناکی نزدیک به زمین و زمین از موانع. در علاوه بر این به ذاتی خطرات استفاده از هلیکوپتر شد گران تر.

"علت اصلی مرگ برای حیات وحش, زیست شناسان است کم ارتفاع هلیکوپتر نظرسنجی" تاکر گفت.

هواپیماهای بدون سرنشین نظامی استفاده می ماندن در هوا برای ساعت های طولانی تر از تجاری گزینه های در دسترس است. "دوربین می تواند به شما بگوید دقیقا همان جایی که آهو است چرا که آنها استفاده می شود برای قرار دادن اهداف. آن را نیز مفید, بنابراین شما لازم نیست دو-تعداد هنگامی که شما تعیین که در آن شما پرواز."

تاکر با ایده آمد به تفنگداران دریایی درگیر شده و آن را بر روی یک پایه Facebook صفحه. دریایی از دوستان که شکار گفته لوین در مورد از این پست و لوین تماس تاکر.

"زمانی که من این را دیدم با خودم فکر کردم چه یک فرصت بزرگ'" لوین گفت. "تفنگداران دریایی استفاده می شود به سناریوهای تکراری و جستجوی دیگری دریایی. آنها تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها را ببینید و یا اگر آنها را حتی پیدا کردن چیزی است."

این ماموریت نیز آموزش تاکر روش های جدید به دنبال در مدیریت حیات وحش.

"تفنگداران دریایی با استفاده از این هواپیماهای بدون سرنشین برای کاروان امنیتی," او گفت:. "آنها پیشنهاد ما استفاده کنید اگر برای گوزن نظرسنجی."

به طور معمول یک میدان محقق می ماند در یک محل ثابت برای یک نظرسنجی; با تفنگداران دریایی ایده تاکر و محققان دیگر می تواند به یک وسیله نقلیه و پوشش یک منطقه بزرگتر در حالی که با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین سربار.

"ما می تواند یک تاکتیک نظامی به بررسی حیات وحش," او گفت:. "به عنوان یک حیات وحش, مدیر من هرگز فکر نمی کردم که."

مدیریت جمعیت

هنگامی که تعداد گوزن شناخته شده است, پایگاه نگهبانان استفاده از گوزن شکار به عنوان یک ابزار مدیریت. شکار باز است به تفنگداران دریایی جانبازان و وزارت دفاع غیر نظامی کارکنان.

"زیستگاه تنها می تواند خوراک یک مقدار مشخصی از گوزن" تاکر گفت. "برای جلوگیری از گرسنگی, رویداد, ما اقدام به برداشت حدود 20 درصد از گله گوزن ها در هر سال. این جلوگیری از سریع گله رشد خواهد کرد که ایجاد یک عدم تعادل در مواد غذایی web."

هر سال حدود 60 تا 120 گوزن گرفته شده است.

"شکار یک ابزار عالی برای حفظ تعادل اگر مدیریت درستی" تاکر گفت. "مردم شده اند شکار گوزن در زمین ما تماس کمپ پندلتن برای هزاران سال.

"ظرفیت حمل خواهد متفاوت از سال به سال بسته به بارش باران و آتش سوزی," او گفت:. "هدف این است که به ماندن در زیر ظرفیت حمل است که با تغییر شرایط. رفتن بیش از ظرفیت حمل و بد است برای گله گوزن ها."

بازی نگهبانان را DNA از هر یک گوزن مرده. محققان با مطالعه نمونه ها به عنوان بخشی از یک منطقه ای مطالعه بررسی چگونگی کمپ پندلتن را گوزن ها مربوط به کسانی که در این نزدیکی هست.

از این اطلاعات محققان یاد بگیرند که چگونه گوزن عبور از موانع مانند جاده و توسعه شهری است.

"این خواهد شد کمک به دولت های محلی و برنامه ریزی برای پیشرفت با حیات وحش در ذهن" او گفت:. "این تحقیقات می تواند کمک به برنامه ریزان ساخت در دالان های حیات وحش. پایه گوزن جمعیت است که به خوبی متصل به کلیولند ملی جنگل."

این مقاله نوشته شده توسط Erika I. ریتچی از اورنج کانتی ثبت نام شد و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 اورنج کانتی ثبت نام کنید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن