بهترین قفسه های کفش برای راههای ورودی و دیوارهای

به دنبال یک راه بهتر برای سازماندهی کفش خود را? خوانده شده در برای پیدا کردن بهترین قفسه کفش برای نیازهای خود را که آیا شما فقط چند یا چند صد جفت.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Shoe Rack Option

عکس: amazon.com

با استفاده از یک قفسه کفش است یک راه عالی برای سازماندهی جمع آوری کفش خود را در داخل خانه خود و نشان دادن خاموش سبک شخصی خود را. به جای پرتاب کفش خود را بر روی زمین قرار داده و آنها را شسته و رفته فضای ذخیره سازی. این را نگه داشتن خانه خود را سازمان یافته تر و آن را آسان تر برای پیدا کردن جفت مورد علاقه خود را از کفش. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های مناسب فضاهای مختلف سبک و بودجه. لطفا این راهنمای برای کمک به شما انتخاب بهترین قفسه کفش برای خانه خود را.

  1. بهترین کلی: سویل کلاسیک 3-ردیف Stackable قفسه کفش
  2. ذکر شریف: ClosetMaid 8929 Stackable 15-واحد سازمان
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: ساده روند 5-ردیف Stackable قفسه کفش
  4. ارتقا انتخاب کنید: واکر ادیسون خانه رعیتی Entryway نیمکت سازمان
  5. بیش-از-درب انتخاب کنید: ساده ظروف 24 جیب روشن بیش از درب سازمان
  6. چرخ انتخاب کنید: طبقه بندی 10 ردیف کفش برج
  7. بسته ذخیره سازی انتخاب کنید: Baxton استودیو وارن کفش-کابینت ذخیره سازی
  8. متنوع انتخاب کنید: VASAGLE صنعتی کت دندانه دار کردن کفش نیمکت
The Best Shoe Rack Options on the Market

عکس: amazon.com

رایج ترین انواع قفسه های کفش

قفسه های کفش در همه اشکال و اندازه. آن مهم است برای پیدا کردن یک حق برای شما مناسب طراحی و اولویت های سازمانی نیاز دارد. در هنگام انتخاب بهترین قفسه کفش برای خانه خود در نظر بگیرید نگاه کنید شما در حال رفتن برای چند جفت کفش شما خود و فضای موجود شما را در گنجه خود را و یا entryway. این کمک خواهد کرد که محدود کردن جستجوی خود را. شروع به بررسی ویژگی ها و مزایای این نوع از قفسه های کفش.

مستقل قفسه های کفش

هنگامی که شما فکر می کنم از یک دندانه دار کردن کفش, مستقل, قفسه احتمالا به ذهن می آیند ، مستقل قفسه های کفش بر روی زمین نشستن و شامل ردیف کفش دارندگان. این مستقل کفش راه حل های ذخیره سازی می آیند در اندازه های مختلف و پس از اتمام بنابراین شما می توانید یکی را انتخاب کنید که متناسب با فضا و سبک. برخی حتی گسترش به جای همیشه در حال تغییر کفش مجموعه است.

مستقل قفسه می توانید فقط در مورد هر نقطه در یک خانه یا آپارتمان و می تواند نگه دارید انواع مختلف کفش از کفش پاشنه بلند چکمه های زمستانی. ردیف بالا با این نسخهها کار بهترین برای بلندتر ، برخی از مستقل قفسه های کفش سر آمده و دیگر نیاز, حداقل, مونتاژ. این گزینه خوبی است اگر شما به دنبال یک کفش ساده دندانه دار کردن است که می تواند متناسب با منظمی در پایین یک گنجه یا جلوی سالن.

بیش-از-درب قفسه های کفش

به حداکثر رساندن عملکرد درب با داشتن آنها را به عنوان ذخیره سازی کفش. درست مانند نام آن پیداست این قفسه های کفش مناسب سمت راست بر بالای درب. آنها برای مناطق پایین در فضا و همچنین کمک به حفظ زمین رایگان از درهم و برهمی.

بیش-از-درب قفسه های کفش به طور معمول ساخته شده از پارچه با اسلات برای فروشگاه کفش. کسانی که با روشن شدن دهانه آن را آسان تر برای دیدن هر جفت کفش. اتاق رختشویی و گنجه اتاق خواب درب هر دو مکان مناسب برای این نوع از قفسه کفش. فقط آگاه باشید که برخی از درب قفسه های کفش می تواند آن را دشوار برای بستن درب خود را تمام راه را.

Cubbies

کفش سازی cubbies معمولا مربع یا مستطیل شکل با فردی دهانه برای نگه داشتن کفش. آنها می تواند نشستن به صورت افقی یا عمودی را به بهترین استفاده از فضا. این محل کوچک ومحصور سوراخ به طور معمول نیست که پس بلندتر کفش و چکمه به احتمال زیاد مناسب نیست. این نوع کفش دندانه دار کردن است که بهترین ها را برای تملق کفش مثل کفش یا صندل.

برخی از کفش cubbies شامل پارچه سطل که شما می توانید پرتاب کفش خود را به. این یک گزینه عالی برای هر کسی که می خواهد برای مخفی کردن کفش. بسته به نوع نگاه شما در حال رفتن برای چندین کفش cubbies که از آن به را انتخاب کنید بر اساس رنگ و اندازه و مواد.

کفش کابینت

کفش کابینت براق سازی راه حل است که می تواند به جای چندین جفت کفش. آنها شبیه عادی کابینت در خارج; اما هنگامی که شما آنها را باز کنید تا شما را کشف قفسه برای نگهداری کفش.

به دنبال یک کابینه که مسابقات خود را entryway دکور و یا اتاق خواب مجموعه به کامل نگاه یا یک کابینه کفش در mudroom یا راهرو به صورت یک تکه لهجه خوب. نمایش یک شمع, آلبوم عکس و یا گل در بالای کابینه کفش می تواند حداکثر رساندن ابزار آن در خانه است.

ذخیره سازی نیمکت

سازی ارائه نیمکت صندلی راحت و یک محل مناسب برای فروشگاه کفش. این دو هدف واحد سازمانی یک راه حل عالی برای entryway یا mudroom منطقه است. این فرد cubbies به فروشگاه کفش و یک نیمکت در بالا که در آن اعضای خانواده می تواند نشستن در هنگام قرار دادن در کفش خود را.

این نوع از قفسه کفش می تواند محدودیت ظرفیت ذخیره سازی بسته به اندازه محل کوچک ومحصور دهانه بنابراین آن را نمی ممکن است بهترین انتخاب برای کسانی که خود را چند جفت کفش.

ما تراکم بالا

در اینجا برخی از بهترین قفسه های کفش بر اساس نوع ویژگی یا بودجه. این لیست شامل کفش گزینه های ذخیره سازی در چندین محدوده قیمت و سبک. نگاهی به کمک به حل و فصل در یک کفش سازی راه حل برای گنجه خود را و یا entryway و شروع به سازماندهی جمع آوری کفش خود را امروز.

The Best Shoe Rack Option: Seville Classics 3-Tier Stackable Shoe Rack

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: سویل کلاسیک 3-ردیف Stackable قفسه کفش

با اتاق را برای ذخیره تا 12 جفت کفش و هیچ ابزار مورد نیاز برای مونتاژ این stackable کفش رک سازمان باعث می شود در بالای لیست ما است. آن را جمع و جور به اندازه کافی برای فضاهای کوچک اما همچنین می تواند پشته با چند واحد (سه حداکثر) به جای کفش بیشتر. یکی دیگر از گزینه است به هم بافتن مجاور واحد بیشتر به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی.

3-ردیف دندانه دار کردن اقدامات مورد 19-اینچ بالا و 27 اینچ عرض و باید نگه 12 جفت کفش. نصب و راه اندازی قفسه کفش و یا اتصال آن به واحدهای دیگر تنها نیاز به قطع قفسه به قاب. بنیاد جامد آهن و قاب و دانه چوب رزین اسلاید را در این راه محکم و شیک انتخاب کنید.

The Best Shoe Rack Option: ClosetMaid 8929 Stackable 15-Unit Organizer

عکس: amazon.com

2. ذکر شریف: ClosetMaid 8929 Stackable 15-واحد سازمان

این ذکر شریف را انتخاب کنید یک stackable کفش کوچک ومحصور توسط ClosetMaid. آن را تا 15 فرد cubbies به برگزاری چندین جفت کفش و بهتر است برای پایین-مشخصات کفش با توجه به جدا بودن محل کوچک ومحصور ، اسپرسو پایان و طراحی شبکه آن را سنتی انتخاب است.

این قفسه کفش اقدامات حدود 20 اینچ بالا, 24 اینچ گسترده و یک پا و آن پشته به راحتی. تمیز کردن نیز آسان است; پاک کردن دندانه دار کردن با یک پارچه مرطوب باعث می شود برای یک بدون سر و صدا و کفش سازی راه حل. آن را نیز سازگار با دیگر ClosetMaid محصولات به صورت کامل ذخیره سازی راه حل می آید و در رنگ سفید و یا تیره گیلاس پس از اتمام.

The Best Shoe Rack Option: Simple Trending 5-Tier Stackable Shoe Rack

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: ساده روند 5-ردیف Stackable قفسه کفش

بهترین بنگ برای جفتک انداختن کفش سازی راه حل است 5-ردیف Stackable و ارتقا قفسه کفش ساده روند. چرا که این مستقل, کفش رک دارای تطبیق پذیری یک طراحی ساده و هزینه مقرون به صرفه. می آید مجهز به پنج ردیف است که می تواند متناسب 15 تا 18 جفت کفش و شش جیب جانبی برای فضای ذخیره سازی اضافی.

در حدود 32 اینچ بالا و 27 اینچ گسترده این واحد عمودی خوب کفش سازی راه حل. این کفش سازمان نیز گسترش می دهد به راحتی به صورت افقی و ارتفاع هر سطر می توانید به اتاق را برای بلندتر کفش و چکمه. برای فضای اضافی پشته چند واحد با هم با استفاده از شامل لاستیک اتصالات. این کفش رک ارائه می دهد مونتاژ سریع و پلی استر مواد بوم است که آسان برای تمیز کردن.

The Best Shoe Rack Option: Walker Edison Farmhouse Entryway Bench Organizer

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: واکر ادیسون خانه رعیتی Entryway نیمکت سازمان

هنگامی که به دنبال جایی برای فروشگاه کفش است که به شما اضافه کردن به دکور خانه, واکر ادیسون خانه رعیتی Entryway درب کشویی سازمان می تواند متناسب با این لایحه. این یک قفسه ثابت و دو قفسه های قابل تنظیم برای ذخیره سازی کفش با اندازه های مختلف. این اقدامات واحد نزدیک به 47-اینچ عرض 15 اینچ بالا و 18 اینچ عمیق.

با شش cubbies و تخت سانتریفیوژ این نیمکت سازمان ارائه می دهد مقدار زیادی از ذخیره سازی و فضای صندلی. کشویی درب انبار می افزاید: یک روستایی پرنیان و خاکستری را بشویید و در معرض فلز سخت افزار را به صورت شیک و کاربردی ذخیره سازی راه حل.

The Best Shoe Rack Option: Simple Houseware 24 Pocket Clear Over Door Organizer

عکس: amazon.com

5. بیش-از-درب انتخاب کنید: ساده ظروف 24 جیب روشن بیش از درب سازمان

بیش از درب قفسه کفش باید سبک اما ذخیره مقدار زیادی از کفش ساده, ظروف و پارچه, کفش organizer می توانید ذخیره تا 24 فرد کفش یا 12 جفت. سازمان دهنده وزن آن تنها 12 اونس است 64-اینچ طول و 19 اینچ گسترده. روشن جیب ارائه یک راه مناسب برای فروشگاه های کفش و جلوگیری از misplacing کفش.

یکی از بهترین ویژگی های این محصول است که آن را نیاز به سخت افزار. به سادگی آن را آویزان بر یک استاندارد درب و یا گنجه راد و شروع به ذخیره کردن کفش. همچنین محافظت کفش از گرد و غبار و یا آسیب. وجود دارد هیچ چیز فانتزی در مورد این انتخاب کنید, اما این کار انجام می شود. بهترین از همه است ؟ این بودجه پسند.

The Best Shoe Rack Option: Whitmor 10 Tier Shoe Tower

عکس: amazon.com

6. چرخ انتخاب کنید: طبقه بندی 10 ردیف کفش برج

کسانی که با کفش مجموعه می توانید یک قفسه کفش طراحی شده با آنها را در ذهن با طبقه بندی 10-ردیف کفش برج. آن شامل 10 ردیف nonslip میله برای نگه داشتن مقدار زیادی از کفش مورد علاقه خود را. براق کروم پایان به خوبی ادغام با طرح های خانه و عمودی ساخت و ساز فراهم می کند موثر کفش سازی بدون در نظر گرفتن فضای بیش از حد.

به طبقه بندی 10-ردیف کفش برج ساده است به جمع آوری تنها نیاز به یک پیچ گوشتی. کفش سازمان را هموار نورد و قفل کردن چرخ ها اجازه می دهد آن را به راحتی حرکت از یک اتاق به اتاق دیگر و یا به یک گنجه برای پنهان کردن کفش خارج از دید زمانی که مهمانان می آیند.

The Best Shoe Rack Option: Baxton Studio Warren Shoe-Storage Cabinet

عکس: amazon.com

7. بسته ذخیره سازی انتخاب کنید: Baxton استودیو وارن کفش-کابینت ذخیره سازی

این Baxton استودیو وارن کفش-کابینت ذخیره سازی یک انتخاب عالی برای نگه داشتن کفش خارج از دید. چهار قفسه کشش در سراسر دو محفظه با اتاق به جای چندین جفت کفش یا کفش به همراه لوازم جانبی. در همه دولت اقدامات بیش از 44 اینچ در سراسر و نزدیک به 28 اینچ بالا.

اسپرسو پایان و جامد چوب دستگیره به این بسته shoe organizer یک نگاه شیک است که می تواند مکمل یک راهرو و یا اتاق طراحی. قفسه ارتفاع تنظیم نیست بنابراین کفش بلندتر ممکن است مناسب نیست اما قرار دادن این کفش کابینه ذخیره سازی در یک entryway باعث می شود آن را به عنوان یک تزئینی لهجه قطعه در حالی که ارائه یک محل شسته و رفته برای فروشگاه کفش.

The Best Shoe Rack Option: VASAGLE Industrial Coat Rack Shoe Bench

عکس: amazon.com

8. متنوع انتخاب کنید: VASAGLE صنعتی کت دندانه دار کردن کفش نیمکت

آن را آسان تر به اتاق خواب mudroom یا entryway سازی را به سطح بعدی و اضافه کردن یک استقبال پرنیان با چند منظوره VASAGLE سالن صنعتی درخت کفش نیمکت. آن می تواند به عنوان یک قفسه کفش و سالن درخت حلق آویز کت و یا موارد دیگر.

این چند منظوره shoe organizer دارای دو سیم فلزی قفسه های ذخیره سازی برای مقدار زیادی از ذخیره سازی کفش و نه دو قلاب برای نگهداری کت یا کیف. این اقدامات 68-اینچ بالا و 12 اینچ گسترده و عمیق است به اندازه کافی برای یک نیمکت برای ارائه یک نقطه برای قرار دادن و یا مصرف کردن کفش. موجود در روستایی قهوه ای مات لوله های فلزی این قفسه کفش دارای یک نگاه صنعتی.

سوالات متداول در مورد کفش جدید رک

Q. چگونه بسیاری از کفش مناسب در یک کفش معمولی رک?

این می تواند تا حد زیادی متفاوت است بسته به اندازه دندانه دار کردن کفش, اما به طور معمول سه جفت مناسب در هر قفسه یک کفش استاندارد رک. بزرگتر cubbies و حلق آویز قفسه های کفش می تواند به جای نزدیک به 20 جفت کفش.

Q. آیا قفسه های کفش نقطه?

نقطه قفسه های کفش اجازه می دهد تا شما به راحتی مشاهده و کفش خود را و معمولا لب که مانع کفش از لغزش. این یک انتخاب عالی برای قرار دادن کفش ها بر روی صفحه نمایش.

س: چگونه می توانم من پنهان قفسه کفش?

شما می توانید کفش خود را دندانه دار کردن در داخل یک گنجه به پنهان کردن آن و یا خرید یکی که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک قطعه از مبلمان مانند کفش کابینه.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>