فراموش نکنید زوم گوگل دو مورد به چهار بزرگ ارتقاء

دوستان و همکاران خود را ممکن است تجمع در زوم و Houseparty این روزها اما گوگل اواز یا موسیقی دو نفری است که مشخ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 اردیبهشت 1399

دوستان و همکاران خود را ممکن است تجمع در زوم و Houseparty این روزها اما گوگل اواز یا موسیقی دو نفری است که مشخص نمی شود در سمت چپ گرد و غبار.

گوگل به تازگی پرده برداری از چهار ویژگی های جدید خواهد کرد که رول کردن به اواز یا موسیقی دو نفری کاربران این هفته است. در میان تغییرات آینده با این به روز رسانی جدید 'نگاهی به عکس" ویژگی.

با شیر یک دکمه کاربران هم اکنون می توانید عکس های فوری از یک تماس به ضبط لحظات مهم از مایل دورتر. تفاوت اصلی بین دو عکس از ویژگی های و دیگر برنامه مکالمه تصویری است که اواز یا موسیقی دو نفری به صورت خودکار مرکب هر دو دوربین side-by-side بنابراین شما نمی خواهد فقط خودتان را ببینید کمین در گوشه راه شما خواهد بود اگر شما استفاده از تلفن خود را با تصویر ابزار برای ثبت لحظه ها.

مرتبط: چگونه به راه اندازی گوگل Duo هوشمند صفحه نمایش برای تماس های صوتی و تصویری

یکی از دو را بیشتر ویژگی های منحصر به فرد این ویدئو و پیام های صوتی شما می توانید ترک هنگامی که دوستان خود را نمی تواند به تلفن. به گفته گوگل اواز یا موسیقی دو نفری تجربه 800 درصد افزایش در پیام های چپ در مناطق به خصوص نهفته اجتماعی فاصله. در پاسخ به این گوگل با اضافه کردن این گزینه به طور خودکار ذخیره کردن پیام ها در برنامه به جای تماشای آنها منقضی پس از 24 ساعت پس شما می توانید نگاه خود را بیشتر معنی دار پیام.

گوگل نیز بالا برده و آن گروه تماس ظرفیت از هشت شرکت کنندگان به 12 (با برنامه ای برای افزایش بیشتر در آینده) و معرفی جدید AOMedia تصویری 1 video codec تکنولوژی برای بهبود کیفیت تماس های ویدئویی و قابلیت اطمینان برای کاربران حتی در اتصال به پهنای باند کم.

با توجه به گوگل دو گروه مدیر پروژه دیو بالنگ بیش از 10 میلیون کاربر جدید ثبت نام برای اواز یا موسیقی دو نفری در هر هفته و در بسیاری از کشورها تماس دقیقه باید افزایش بیش از 10 برابر در هفته های اخیر.

در حالی که دو را افزایش نمی کاملا به عنوان موثر به عنوان زوم رشد بیش از چند ماه گذشته – زوم پریدم از 10 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه در ماه دسامبر به بیش از 200 میلیون ثبت شده در ماه مارس – آن هم نه به عنوان بحث برانگیز است.

زوم شده است و هدف از انتقاد از پایان ماه مارس زمانی که مادربرد گزارش داد که تماس تصویری برنامه ارسال اطلاعات به Facebook بدون درخواست و رضایت کاربر.

مرتبط: بهترین راه برای چت تصویری از ویندوز, مک, آیفون یا آندروید

ما باید منتظر بمانید و ببینید که اگر این دو ویژگی خواهد بود به اندازه کافی برای متقاعد کردن زوم به کاربران برای ایجاد جهش برای گوگل به پایان رمزگذاری گروه تماس برنامه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن